Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Parancsnokok, katonák

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 06 17:20 #56503

  • Magyarharcos
Nem vagyok neonáci, de azért nem túlzás egy 97 öreget bíróságra vinni? Ebbe fog meghalni, nem az öregedésbe.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 06 18:27 #56505

Igazából én sem tudok dönteni ebben a dologban, hiszen a bűneiért (feltételezett) bűnhődnie kell. De ugyanakkor se így se úgy nem él már sokáig, és az egésszel csak annyit érnek el, hogy feltépik a régi sebeket. Az igazságra pedig szerintem már sosem derül fény!
A hadsereg is csak ugyanolyan pocsék dolog volt, mint minden egyéb, s az egyetlen jó az volt benne, hogy az embernek cimborái akadtak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 05:03 #56515

  • HunBütyök
Szerintem ártatlan, sőt, egy hős.

Mondjuk én azért büntetném, amiért megszegte a parancsot, és egy partizánokat fegyverrel támogató szerb családot nem végzett ki. Ezzel is segítve az ellenséget.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 05:05 #56516

  • HunBütyök
Magyarharcos írta:
Nem vagyok neonáci, de azért nem túlzás egy 97 öreget bíróságra vinni? Ebbe fog meghalni, nem az öregedésbe.


Minek mentegetőzöl, ha az lennél se lenne semmi baj.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 05:11 #56517

  • HunBütyök
Szerény véleményem:

A háborús bűncselekmények nem évülnek el soha. Állítólag. És ilyen esetekben a kollektív bűnösség is elfogaható dolog, lásd az SS esete. Továbbra is tartom a véleményem, hogy az elévülhetetlenség miatt az Ószövetségben található 4-5 népírtás miatt dózeroljuk már el az Ígéret földjét... csak egy icipicit, a teljesen kiírtott népek miatt, akiket a legszadistább módon végeztek ki Mózes hordái, nem kímélve gyermekeket, nőket, öregeket. Vallási fanatizmusból tették, mert istenük adta parancsba nekik. Mi ez ha nem gaztett? 70 éve történt egy népírtás vagy 5000 éve, sosem évül el nem? Akkor büntessünk!!!!!!!!!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 10:04 #56531

  • Bazooka Joe


Egy 97 éves embert nem kéne elővenni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 10:41 #56532

  • HunBütyök
Nem az én orromnak való az ő illatuk. XD

Inkább moderáltam magamat, mielőtt valaki beszólna...<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2011-05-07 12:42
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 12:20 #56533

  • Gipszj
Egyetértek azzal, hogy a népírtás sosem évül el, MINDENKIT aki ebben bűnös felelőssáégre kell vonni, akár ötven, akár öt évvel ezelőtt követte el.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 15:17 #56539

  • HunBütyök
Nadenemá... belegondoltam, amikor végigraboltok Európát, akkor mi is lekaszáltunk jópár ártatlant. Na jó mi mondjuk nem írtottunk ki komplett népcsoportokat mint Mózes hordái, de azért minket is megbüntethetnének érte a kalandozások miatt...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 15:37 #56541

HunBütyök írta:
Nadenemá... belegondoltam, amikor végigraboltok Európát, akkor mi is lekaszáltunk jópár ártatlant. Na jó mi mondjuk nem írtottunk ki komplett népcsoportokat mint Mózes hordái, de azért minket is megbüntethetnének érte a kalandozások miatt...


Ilyen alapból egész európa rituális öngyilkosságot követhetne el. És nem maradna más mint néhány dzsungellakó indián.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 16:25 #56543

  • Gipszj
HunBütyök írta:
Nadenemá... belegondoltam, amikor végigraboltok Európát, akkor mi is lekaszáltunk jópár ártatlant. Na jó mi mondjuk nem írtottunk ki komplett népcsoportokat mint Mózes hordái, de azért minket is megbüntethetnének érte a kalandozások miatt...

Én csak azokra gondoltam akik még élnek, gyakorlatilag 50-60 évre visszamenőleg.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 16:25 #56544

  • HunBütyök
Jó, de mi felhagytunk ezzel a tevékenységünkkel, Izráel népe viszont nem.. és mivel többezer éve ezt teszik, ők megérdemelnék az ejnyebejnyét...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 16:53 #56545

  • Gipszj
Hát ha bűnösek...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 07 19:00 #56553

  • Magyarharcos
HunBütyök írta:
Jó, de mi felhagytunk ezzel a tevékenységünkkel, Izráel népe viszont nem.. és mivel többezer éve ezt teszik, ők megérdemelnék az ejnyebejnyét...


Én is valami hasonlót akartam mondani, csak nem tudtam hogy megfogalmazni...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Legsikeresebb parancsnokok, katonák 2011 máj. 10 09:10 #56611

  • Magyarharcos
A kis sárga Dávid csillag nem be van tiltva???
Vagy csak ez is egy példa a kettős mércére?
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla