Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Parancsnokok, katonák

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 13 08:42 #58074

cs.d. írta:
Jó,de tudjátok, hogy kik ők.


Igen! De ez most itt komoly kérdés volt?<br><br>Szerkesztette: cserpakszabi, Időpont: 2011-07-13 11:00
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 13 09:00 #58075

cs.d. írta:
Jó,de tudjátok, hogy kik ők.



Kérlek, figyelj jobban a helyesírásra.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 08:24 #58159

Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 08:43 #58160

  • Bazooka Joe
Kamikaze írta:


\&quot;Még nem tudni, mikor és hogyan került a folyóba a hét csontváz, de nem kizárt, hogy a hatvanöt éve a Dunába lőtt zsidók csontjaira bukkantak, írja a Népszava.\&quot;

Hát igen, mi mást is írhatna a Népszava.

\&quot;A háború alatt aláaknázták a hidat, és 1944. november 4-én a töltetek váratlanul felrobbantak. Negyven, a robbanófejek beszerelésén dolgozó német utász és száz civil is meghalt, ezért az ő maradványaikról is szó lehet.\&quot;

Én sokkal inkább ezt tartom valószínűbbnek.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 10:39 #58161

Bazooka Joe írta:
Kamikaze írta:


\&quot;Még nem tudni, mikor és hogyan került a folyóba a hét csontváz, de nem kizárt, hogy a hatvanöt éve a Dunába lőtt zsidók csontjaira bukkantak, írja a Népszava.\&quot;

Hát igen, mi mást is írhatna a Népszava.

\&quot;A háború alatt aláaknázták a hidat, és 1944. november 4-én a töltetek váratlanul felrobbantak. Negyven, a robbanófejek beszerelésén dolgozó német utász és száz civil is meghalt, ezért az ő maradványaikról is szó lehet.\&quot;

Én sokkal inkább ezt tartom valószínűbbnek.


Pedig én azthittem csak ha már valami tragédia történt a világháború alatt, az csak a szegény zsidókkal történhetett.

Viszont a főrabbi az a csontok alapján kideríti zsidók-e vagy nem.<br><br>Szerkesztette: portillo, Időpont: 2011-07-21 12:55
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 16:09 #58167

  • Bazooka Joe
portillo írta:
Viszont a főrabbi az a csontok alapján kideríti zsidók-e vagy nem.


Biztos azt hiszi, hogy ő Dr. Csont!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 17:08 #58168

  • Magyarharcos
Ezen én is nagyot néztem. Csonton látszik ha körül volt metélve?

Ez tényleg ilyen? Egy halom roncs között, 7 ember csont, akkor elsőnek a zsidót kell előhozni? Szerintem is inkább az áldozatok közül lesz ott, akik amiatt haltak meg, mert korán robbantottak.<br><br>Szerkesztette: Magyarharcos, Időpont: 2011-07-21 19:09
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 júl. 21 17:09 #58169

  • Zeki
A csont sok mindent elárul...nem is hinnétek, de nem vagyok antropológus, így feltevésekbe sem bocsátkozhatok.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 aug. 31 14:56 #58877

Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 aug. 31 14:58 #58878

Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 szep. 04 21:02 #58922

  • Magyarharcos
Elhunyt Képíró Sándor, nyugalmazott csendőr.

Béke poraira.

És vele együtt nagyapámra is, aki szintén tegnap hagyott el minket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 szep. 05 08:11 #58926

  • Rudolf
\&quot;Míg az egykori csendőr századost infúzión is betolták a bíróságra, Biszku Bélának és társainak nem kell felelniük a szocializmusban elkövetett bűnökért, sőt ma is kiemelt luxusnyugdíjat kapnak pártállami tevékenységükért.\&quot;
Így igazán szomorú befejezni egy életet.
Mikor megkérdeztem nagyapámat hogy mi igaz abból amit a Magyarokra mondanak a II. világháború kapcsán (háborús bűnösség kapcsán) csak ennyit mondott: HAZUDNAK!
Haláláig nem beszélt nekem soha a háborúról, csak utána tudtam meg hogy pilóta volt a német légierőben. (egy pár fényképen kívül semmi nem maradt abból az időből amíg szolgált katonaként)
Isten áldja meg mindazokat akik értünk harcoltak!


U.I.: Részvétem harcos
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 szep. 05 14:48 #58927

  • Bazooka Joe
Magyarharcos írta:
Elhunyt Képíró Sándor, nyugalmazott csendőr.

Béke poraira.

És vele együtt nagyapámra is, aki szintén tegnap hagyott el minket.


Nyugodjanak békében. Képírót a ...... legalább nem tudták börtönbe dugni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 szep. 05 16:35 #58928

Mondjuk alapból ezért halt meg mert a nyakába akasztották a dolgot. Infúzióval tárgyalásra vinni stb. 50-es hatvanas években akik halálra kínozták az 56os hősöket még vígan éldegélnek, pedig az nem olyan régen történt mint a 40es évek.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Parancsnokok, katonák 2011 szep. 05 16:45 #58929

  • Zeki
Hát a politika már csakígy működik. Most ki merné a \&quot;honatyák\&quot; közül felróni az oroszoknak, hogy meg kellene büntetniük néhány emberkét... valószínűleg röhögnének.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.27 másodperc
Joomla templates by a4joomla