Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Makettek

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:34 #54924

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:35 #54925

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:36 #54926

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:41 #54927

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:42 #54928

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:49 #54929

Van egy kis 10x10 cm-es dioráma alapom is, ami egyelőre üres. Ehhez várom az ötleteket, hogy esetleg milyen jelenet elevedjen meg rajta...
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:52 #54930

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:54 #54931

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 15:56 #54932

: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 már. 23 17:29 #54935

Talán járőröző katonák kellenének oda,vagy gépesített egység 1 harckocsival.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 ápr. 08 18:34 #55502

  • Salamon
Néztem nemrég egy kereskedelmi csatornát és láttam reklámoznak egy vadászrepülők vagy vadászgépek című újságot.Kérdéseim ki mit tud erről érdemes-e megvenni milyen repülők lesznek majd a sorozatban jó minőségűek-e ezek?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 ápr. 09 20:03 #55576

  • domigeri
Salamon írta:
Néztem nemrég egy kereskedelmi csatornát és láttam reklámoznak egy vadászrepülők vagy vadászgépek című újságot.Kérdéseim ki mit tud erről érdemes-e megvenni milyen repülők lesznek majd a sorozatban jó minőségűek-e ezek?


Ugyanaz a kiadó, mint a Harcjárművek-é. Abból vettem pár részt, de nem nagyon nyűgözött le. Az egész újság kb. 20 oldal, az információkat neten is meg lehet találni, tehát az újság számomra felejtős. A makett se egy csúcsminőség. Tele van gyártási hibákkal (lánctalpak főleg), az állítólagos \"kézi\" festés se egy mestermű...
Következtetek, hogy a repülőgépek is inkább bőrlehúzás, de az első két szám talán megéri. Én az 1400 -at inkább másra fogom költeni (sör)

Itt megtalálod, milyen számok lesznek: http://amercom.com.pl/strony.php?kod=kss
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 ápr. 09 20:27 #55579

  • Hayate
Én viszont pozitívan csalódtam mindkettőben. Lévén a kézügyességem, és főleg türelmen nem elégséges, én könnyen megbocsájtom az apró hibákat. 2doboz cigit árát bőven megéri.
A repülős változatot is túlteljesítette a várakozásaimat. 600Ft-ért egyenesen nevetséges az ár. Az illesztés persze nem tökéletes, de szerintem bőven megéri.
Ahol én néztem 3000Ft alatt nem nagyon volt 1:72-es összeszerelhető műanyag makett repülő.

Ahogy domigeri mondta, új infót nem nagyon tartalmaz az újság. Mondjuk az internet világában nem csoda.


Viszont megnéztem a Harcjárművek mostani számát az egyik újságárusnál és csak pislogtam, mert hiányzott a Pak40-es! A vontató és egy üres utánfutó volt a dobozban.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 ápr. 09 21:15 #55580

  • domigeri
Hayate írta:
Én viszont pozitívan csalódtam mindkettőben. Lévén a kézügyességem, és főleg türelmen nem elégséges, én könnyen megbocsájtom az apró hibákat. 2doboz cigit árát bőven megéri.
A repülős változatot is túlteljesítette a várakozásaimat. 600Ft-ért egyenesen nevetséges az ár. Az illesztés persze nem tökéletes, de szerintem bőven megéri.
Ahol én néztem 3000Ft alatt nem nagyon volt 1:72-es összeszerelhető műanyag makett repülő.

Ahogy domigeri mondta, új infót nem nagyon tartalmaz az újság. Mondjuk az internet világában nem csoda.


Viszont megnéztem a Harcjárművek mostani számát az egyik újságárusnál és csak pislogtam, mert hiányzott a Pak40-es! A vontató és egy üres utánfutó volt a dobozban.


Mondom az első két rész megéri (az első főleg). Nem tudom hol nézted, de én már láttam 1400 Ft alatt is makettot, persze a ragasztó meg a festék nincs benne az árban. De mégis jobb egy saját készítmény kiraknod a polcodra, mint egy ilyen készet. Mondom én ezt, úgy hogy egy makettom sincs, sajna se időm se energiám nem volt eddig belekezdeni egy ilyenbe, azonban van egy ismerősöm aki remek diorámákat készít és látom az arcán, hogy büszke a műveire. Egy ilyen összerakott makett kívülről szép, de belülről üres.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Makettek 2011 ápr. 10 08:15 #55591

  • banditos
lesznek jók
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.37 másodperc
Joomla templates by a4joomla