Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Ki vagy mi van a képen?
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Ki vagy mi van a képen?

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 07:43 #3237

  • Liberator
Akinek kedve van.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 08:08 #3241

  • Dimitrij
Akkor rakok fel megint én...
Ez mi?

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Szerintem ez az eddigi legkönnyebb!
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 08:13 #3242

  • Wolf
Maus fából készűlt lövegtoronnyal?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 08:19 #3244

  • Dimitrij
Mausnak Maus,de nem értem miért lenne fából a tornyav agy, hogy miért bonyolítod...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 08:23 #3246

  • Wolf
Nem tudom. Csak úgy kérdeztem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 15:39 #3269

  • Kurt Tank
Maus V-1-es prototípus? Mert csak azon volt toronyimitáció ill. toronymakett fából. De ha nem au akkor a V-2-es acél toronymakettel!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 23 17:51 #3272

  • Dimitrij
Én erről a képről csak azt tudom, hogy a háború után a kanadaiak csináltak Maus-t az eredeti tervek alapján és ez az a kép mikor kipróbálták...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 24 14:57 #3287

  • Kurt Tank
Dimitrij írta::
Én erről a képről csak azt tudom, hogy a háború után a kanadaiak csináltak Maus-t az eredeti tervek alapján és ez az a kép mikor kipróbálták...


Nos akkor el kell, hogy keserítselek, ugyanis ez a kép a Szovjetúnióban készült.Pontosabban Kubinkában, egy Moszkvvához közeli páncélos kisérleti telepen. Méghozzá a V-2-es prototípusról készítették. A toronyimitáció acélból készült, hogy a motor teljesítményét tudják vizsgálni, teljes tömeg mellett!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 24 15:57 #3298

  • koszta
Ez szép jobban tudja Kurt Tank, mint a kép feltevője? Na szólok Bütyöknek, nézzen rá, hogy mit mond.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 24 16:43 #3307

  • Dimitrij
Kurt Tank írta::
Dimitrij írta::
Én erről a képről csak azt tudom, hogy a háború után a kanadaiak csináltak Maus-t az eredeti tervek alapján és ez az a kép mikor kipróbálták...


Nos akkor el kell, hogy keserítselek, ugyanis ez a kép a Szovjetúnióban készült.Pontosabban Kubinkában, egy Moszkvvához közeli páncélos kisérleti telepen. Méghozzá a V-2-es prototípusról készítették. A toronyimitáció acélból készült, hogy a motor teljesítményét tudják vizsgálni, teljes tömeg mellett!


Kubinkát nem kell magyaráznos, mert tudom, hogy holvan... Hiszen ott van a kedvencem is a Troyanov...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 24 16:44 #3308

  • Wolf
Miért nem változtatod meg arra a felhasználóneved? Miért mondtál le róla?<br><br>Szerkesztette: Wolf, Időpont: 2008-06-24 18:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 25 15:48 #3411

  • Kurt Tank
Akkor most az vagy nem? Mert szerintem az a mot lentebb írtam! De ha nem az akkor én kérek elnézést!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 25 15:53 #3413

  • Dimitrij
Én nem tudom mostmár... Szerintem akkor is a kanadai változat... De lehet, hogy neked van igazad... (Majd Bütyök...)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 26 15:43 #3467

  • HunBütyök
Igazából sosem foglalkoztam maus-zal. Egy nagy rakás szar volt, pénz és energiapocsékolás. Fingom sincs, hogy melyik Maus ez.
Amúgy Maus tornyot tudommal raktak kísérletképpen királtigrisre is egyet... a legszarabban kinéző páncélosnak tartom. Most gondoljatok bele: keresztezni egy tigrist egy egérrel. Pfújjj!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Mi van a képen? 2008 jún. 26 15:48 #3468

  • Dimitrij
HunBütyök írta::
Igazából sosem foglalkoztam maus-zal. Egy nagy rakás szar volt, pénz és energiapocsékolás. Fingom sincs, hogy melyik Maus ez.
Amúgy Maus tornyot tudommal raktak kísérletképpen királtigrisre is egyet... a legszarabban kinéző páncélosnak tartom. Most gondoljatok bele: keresztezni egy tigrist egy egérrel. Pfújjj!!


Na és arról hallotatok, hogy a Párduc alvázára tettek Panzer IV.-es tornyot??

Így lett az a neve, hogy:
Panzerkampfwagen V. Aushfrechung D mit Panzer IV. Turm
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.25 másodperc
Joomla templates by a4joomla