Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ünnepek

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 21:25 #48536

  • Petra91
Sziasztok!

Azért a karácsonynak még mindig van egy bizonyos hangulata, még akkoris, ha kicsit másabb, mint volt. Nem tűnt el teljesen.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 21:43 #48537

  • HunBütyök
Petra91 írta:
Sziasztok!

Azért a karácsonynak még mindig van egy bizonyos hangulata, még akkoris, ha kicsit másabb, mint volt. Nem tűnt el teljesen.


Igen Petra, én próbálom megőrizni karácsony igazi szellemiségét. Ma ki is akadtam az egyik bevásárlóközpontban. Már megjelentek a csokimikihadseregek, és a rádióból karácsonyi dalok szóltak... Gusztustalan volt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 23:15 #48540

  • Einer spinnt immer!
HunBütyök írta:
Petra91 írta:
Sziasztok!

Azért a karácsonynak még mindig van egy bizonyos hangulata, még akkoris, ha kicsit másabb, mint volt. Nem tűnt el teljesen.


Igen Petra, én próbálom megőrizni karácsony igazi szellemiségét. Ma ki is akadtam az egyik bevásárlóközpontban. Már megjelentek a csokimikihadseregek, és a rádióból karácsonyi dalok szóltak... Gusztustalan volt.


Épp erre gondolok Bütyök! a média, a sajtó, a kommersz csinálja ezt a közömbösítést mindennel! meg persze a jólét...

Helyesírási hibák javítva!<br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2010-11-20 12:10
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 20 06:42 #48543

Einer spinnt immer! írta:
HunBütyök írta:
Petra91 írta:
Sziasztok!

Azért a karácsonynak még mindig van egy bizonyos hangulata, még akkoris, ha kicsit másabb, mint volt. Nem tűnt el teljesen.


Igen Petra, én próbálom megőrizni karácsony igazi szellemiségét. Ma ki is akadtam az egyik bevásárlóközpontban. Már megjelentek a csokimikihadseregek, és a rádióból karácsonyi dalok szóltak... Gusztustalan volt.


épp erre gondolok Bütyök! a média, a sajtó, a kommersz csinálja ezt a közömbösítést mindennel! meg persze a jólét...&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Einer spinnt immer!, Időpont: 2010-11-20 00:15


Vicces amikor te beszélsz erről, miközben te vagy a legnagyobb média által agymosott. Ami neked a karácsony + néhány Dragon Ball rész, neked nem átmosott agyat jelent?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 20 06:44 #48544

HunBütyök írta:
Petra91 írta:
Sziasztok!

Azért a karácsonynak még mindig van egy bizonyos hangulata, még akkoris, ha kicsit másabb, mint volt. Nem tűnt el teljesen.


Igen Petra, én próbálom megőrizni karácsony igazi szellemiségét. Ma ki is akadtam az egyik bevásárlóközpontban. Már megjelentek a csokimikihadseregek, és a rádióból karácsonyi dalok szóltak... Gusztustalan volt.


Most miért? A csokimikulást be kell szerezni időben, a karácsonyi zene meg legalább jó hangulatot varázsol, legalább jelzi hogy időben vegyél ajándékot:P Hú tényleg én már le szoktam tudni ilyenkor a vásárlást
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 20 11:13 #48574

  • Zeki
Hosszú nevű.
Figyelj, mindenki tudja ezt a karácsonyt megelőző média rohamot. Hát ne vedd észre... ettől szép, ha te nem folysz bele. De legalább összefogja valami az embereket. Még sokat kell járnod a világot, mert hát elfogult vagy.

Portillo-nak igaza van. Figyelmeztető célzata is van, ami szintén pozitív lehet.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 20 14:10 #48585

  • Einer spinnt immer!
Látom neked eddig még mindened megvolt, jó karácsonyod volt eddig, ellentétben velem... Hát kívánom is neked, hogy ne is tudd meg soha, milyen az, amikor csak idézőjeles karácsony van...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 20 15:25 #48590

  • Zeki
A bűntudat keltés nálam maximum a Tartaroszba megy, nem a fülkagylómba.

Hát olyan a karácsony amilyennek érzi az ember.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 08:51 #48695

  • Petra91
Igaza van Zekinek. A karácsony egy szép ünnep és olyan, amilyennek az ember érzi. Attól, hogy neked nem teljesen úgy alakulnak a karácsonyi időszakok, ahogy szeretnéd, azért még nem kell az egészet megszólni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 11:19 #48705

  • koi
Hát az amcsik \'44-ben azt hitték,hogy karácsonyra vége a háborúnak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 13:54 #48723

  • Einer spinnt immer!
Az amcsik mindig azt hiszik, hogy idő előtt fognak győzni, pedig nem. Kicsit nagyképűek voltak az angolszászok, na.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 14:32 #48738

  • koi
A nagyképűségre mindig ráfáztak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 14:44 #48744

  • koszta
Majd az oldalt szépen feldíszítem a karácsonyi hangulatra, hogy ne lehessen panasz.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 15:44 #48767

  • Einer spinnt immer!
Nah az király lesz, koszta! Lesznek télanyók is sexi ruhában?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 21 16:27 #48786

  • Zeki
Erre ne hogy valami kis dedós írjon valami bölcsességet! Köszönöm!
Már épp elég, hogy a karácsonytól eljutottatok ahhoz, hogy az angolszászok nagyképűek! Gratulálok!!!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.25 másodperc
Joomla templates by a4joomla