Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ünnepek

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 18:53 #48249

  • Zeki
Egyetértek a kollégámmal.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 19:44 #48251

  • HunBütyök
Zeki írta:
Szörnyű vagy... Ennyit a \"karácsony valódi jelentéséről\".
Nem lehetne felnőni? A másik... A második világháború szerintem igényel egy kis FELELŐSSÉG vállalást, vagy hozzáértést....


Karácsony.. hm.. igen, redndően másról szól, nem a cash-ről.

Viszont akko rmiért járnak locsolni 4-10 éves kisfiúk? A locsolás gyfajta termékenységi varázslás. Csajozó program volt eredendőn, egyfajta népi flörtölés.
Az ovisok aprópénzkoldulása nem locsolás. Semmi köze a locsoláshoz. A faluban a legények 18-25 év között összefogtak és bandástól elmentek locsolni a jó nőkhöz. Ittak sokat, meg incselkedtek sokat. Erről szólt.
A férjes asszonyokat, anyukákta, nagymamákat csak poénból locsolták meg, a lányokat viszont azért mert később mással meg szerették volna locsolni őket.

Erre mi van húsvét hátfőn? kis ovisok meg alsósok járnak egysével és csengetnek be mindenhová. Mit akarnak azok locsolkodni? Ők még csak pisilésre hazsnálják a locsolójukat.


Úgyhogy nem kell kiakadni karácsonyon, idáig fajult a világ.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 20:09 #48262

Háát... Szerintem meg lehet kicsit sajnálni, visszaemlékezve a gyerekkoromra nekem a legszebb emlékek a karácsony meg a mikulás. Tényleg hittem a kis Jézusban és a Mikulásban és olyan különös, és jó érzés volt. Mindig vártam nagyon, és valahogy rózsaszín ködbe emelte az egész telet nekem. És ezt majd szeretném továbbadni a gyermekeimnek is, hogy ugyanezt érezzék és ebbe nem fér bele a pénz, meg a cash szó.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 20:44 #48273

  • Einer spinnt immer!
sajnos igaza van a deszantosnak és Hunbütyöknek, a karácsony márcsak a pénz körül forog. hogy minél drágább ajándékot vegyünk, és kapjunk, no meg pénzt én ünnepekkor átmegyek a barátnőmhöz, ajándékot adok neki és jól meg********. nekem erről szól a karácsony
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 20:47 #48274

  • Einer spinnt immer!
nem tudom hogy vannak-e itt piromániások, de én az vagyok!!! szilveszter előtt kifosztom az összes fegyverraktárakat, boltot, mindent, annyi petárdát, rakétát, durrancsot, füstbombát veszek, ami elég lenne a 3. világháborúhoz!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 21:04 #48278

  • Bazooka Joe
Nálam több pirotechnikai eszközt kevés ember vásárol össze a Földön, Szilveszterre! Én is imádom!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 17 21:48 #48293

  • Einer spinnt immer!
akkor szevasz testvér!!!

ám én csinálok otthon is sajátot! héliumos lufit robbantgatok, puskaport benzinnel megkeverem s begyújtom stb... ha szilveszterkor éreztek valami földrengést, azt én produkáltam
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 18 17:39 #48346

Mi nem veszünk ilyeneket.
Sajnos...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 18 18:01 #48368

  • Einer spinnt immer!
mert nem is adnának még pólyásoknak. 18 a korhatár háhhá
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 18 19:32 #48437

  • Roland
Üdv. mindenkinek! (Ezt a kategóriát találtam a hozzászólásomnak legmegfelelőbbnek.)

Egy kis időre el szeretnék búcsúzni a fórumról...
Öröm volt veletek fórumozni!!!

Üdv: Roland
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 11:55 #48489

  • koszta
Einer spinnt immer! írta:
én ünnepekkor átmegyek a barátnőmhöz, ajándékot adok neki és jól meg********. nekem erről szól a karácsony


Nem éppen karácsonyi hangulatra jellemző.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 16:50 #48512

Roland írta:
Üdv. mindenkinek! (Ezt a kategóriát találtam a hozzászólásomnak legmegfelelőbbnek.)

Egy kis időre el szeretnék búcsúzni a fórumról...
Öröm volt veletek fórumozni!!!

Üdv: Roland


Szia és hogyhogy távozol?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 17:28 #48513

  • Bazooka Joe
Ciao Roland!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 18:04 #48516

  • HunBütyök
Szia Rolcsi!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ünnepek 2010 nov. 19 20:21 #48523

  • Einer spinnt immer!
koszta írta:
Einer spinnt immer! írta:
én ünnepekkor átmegyek a barátnőmhöz, ajándékot adok neki és jól meg********. nekem erről szól a karácsony


Nem éppen karácsonyi hangulatra jellemző.


Hangulat? nincs már olyan! a karácsony is már elhétköznaposodott rendesen...

Helyesírási hibák javítva! <br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2010-11-20 12:04
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.22 másodperc
Joomla templates by a4joomla