Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Antik Militária
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Antik Militária

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 07 17:35 #54271

Ráadásul sokat is ér.
Még egy utángyártott modell is kb.:10.000Ft.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 18 21:14 #54723

Sziasztok!
Bütyök kifejtenéd hogy mért lenne őseink tiszteletének megtagadása ha valaki gyűjti a világháborús relikviákat ?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 05:53 #54726

Nekem is csak leesett az állam amikor ezt a hozzászólást írta.
Mondjuk egy részről érthető,más részről nem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 06:23 #54731

  • HunBütyök
Tök egyszerű... inkább leírom privátban annak akit érdekel, ez nem publikus téma...<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2011-03-19 07:33
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 06:28 #54732

  • HunBütyök
Na jó mondjuk mi nem kitüntetésekért és elismerésért csináltuk amit csináltuk és a többiek sem, hanem becsület, büszkeség és kötelesség miatt...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 06:43 #54733

  • HunBütyök
Luger írta:
Sziasztok!
Bütyök kifejtenéd hogy mért lenne őseink tiszteletének megtagadása ha valaki gyűjti a világháborús relikviákat ?


Annyit azér tleírok, hogy legegyszerűbb erkölcsileg kiérdemelni egy Vaskeresztet, hogy megkeresed a sulidban a legutálatossab embert, felkapsz egy széket és tiszta erőből hátbavágod vele...

Ez csak egy példa, ha nyuszibb vagy akkor gáncsold el egy hosszú lépcsősor tetején, hadd guruljon le... és utána rohanj hozzá, hogy bocsi-bocsi véletlen volt...

Utána lehet vaterázni és vaskerezstet gyűjtögetni... addig csak vicc az egész... ja hogy a billentyűzet nem üt vissza? És bünti sem jár érte ha Vetarázol? Lehet.. de akik vaskeresztet kaptak ők sem féltek a büntitől, és a visszaütéstől...<br><br>Szerkesztette: koszta, Időpont: 2011-03-19 07:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 06:46 #54734

  • HunBütyök
Amúgy ha észrevettétek volna, miér tvagyok németellenes itt a fórumon? Mert egyszerűen utálom ezt a német-mániát... Így az SS úgy a Wehrmacht, így az MP-44 satöbbi satöbbi... de ezek csak üres szavak... a legtöbb ilyen felbuzdult németimádó ha meglát egy mokecot átmegy az út másik oldalára, hog ymég ránézni se kelljen... Ha ezt látná Wittmann, vagy Eicke...
Nekem 12 éve van Totenkopf a kabátomon. És bár pár dzsekim elszakadt a Totenkopf mindegyikre felkerült...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 07:18 #54735

  • Bazooka Joe
Mi az, hogy németmánia? A legtöbben azért kedvelik őket, mert ők a vh. kulcsfigurái. Ráadásul elég jók voltak.

Az, hogy te utálod egy dolog. De ettől még nem kell letorkollni, lenézni, azt aki igen.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 09:45 #54737

Bütyök, azért mert te utálod a németeket, nem kell lehordani azt aki szereti, én német, brit és magyar párti vagyok, aminek igen sokszor hangot is adok. Szerintem igen erkölcstelen dolgok voltak amiket megtettek, de az hogy én, és szerintem sokan mások is gyűjtenek Wehrmacht relikviákat, még nem hazaárulás, csupán a történelem előtt hódolás.. Mivel köztük is voltak jó emberek, akiket csak parancsra vittek a frontra. Én csak egy dolgot mondanék erre:\&quot;Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess.\&quot;
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 15:43 #54744

Erre inkább az a jó mondat,hogy ne általánosíts
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 17:32 #54750

  • HunBütyök
LRDG írta:
Bütyök, azért mert te utálod a németeket, nem kell lehordani azt aki szereti, én német, brit és magyar párti vagyok, aminek igen sokszor hangot is adok. Szerintem igen erkölcstelen dolgok voltak amiket megtettek, de az hogy én, és szerintem sokan mások is gyűjtenek Wehrmacht relikviákat, még nem hazaárulás, csupán a történelem előtt hódolás.. Mivel köztük is voltak jó emberek, akiket csak parancsra vittek a frontra. Én csak egy dolgot mondanék erre:\&quot;Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess.\&quot;


Már megin tnem tudtok olvasni és szöveget értelmezni fussatok neki mégegyszer a fentebb írtaknak...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 17:34 #54752

  • koi
Más:egyik haverom 2.vh-mániás,és(igaz,hogy 18 múlt)vett 50000 Ft-ért egy Lugert.Igaz,hogy volt egy csomó orosz felszerelése,de azt más eladta.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 17:34 #54753

  • HunBütyök
Szerintetek ha nagyon németelenes lennék a valóságban, akkor hordanék Totenkopfot a kabátomon? Vagy éppen felvenném a Maria Theresia SS hadosztályos pólómat?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 18:03 #54759

  • Zeki
Héhé hé! Kérem a téma berekesztését....
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2011 már. 19 18:48 #54767

  • HunBütyök
Éppen az antik militária őrületről beszélünk, amikor olyanok tesznek szert kitüntetéskre, akik nem érdemlik meg... Ez fontos téma...
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.25 másodperc
Joomla templates by a4joomla