Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Antik Militária
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Antik Militária

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 03:10 #43658

fell írta:
Abban egy tábori lap volt csak azért tettem bele hogy ne koszosodjon de akinek oda adtam szkenelésre egyutt szkennelte be:)


A két szám nem azonos.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 03:30 #43659

Most megnéztem egy szám van rajt de az a legfontosabb??
A lap akkor is jó és szép
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 10:00 #43663

fell írta:
Most megnéztem egy szám van rajt de az a legfontosabb??
A lap akkor is jó és szép


Természetesen a lap kitűnő, én pedig azért foglalkoztam a tartalmával, megfejtve az érdekességeit is, valamint a rajta szereplő személyeket (amennyire tudtam), hogy minél több információ jusson a birtokunkba általa.
A szám pedig valóban azonos: 169713102, csak a hátoldali az tükörírásként látszik. A kérdésem továbbra is az, hogy mit jelent (ha már rajta hagytad a publikációdon), és hogyan, és miért került oda?
Tehát van-e (gyüjteményi) információtartalma, pl. katalógus-, regiszterszám, hivatkozási alap, stb, vagy egy egyszerű trehányság?

Ha az utóbbi, akkor igencsak zavaró, hiszen semmi köze a gyűjteményi darabhoz!
Ilyenkor illik levágni róla!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 11:57 #43668

  • koi
A nagyapámnak a határőr korából volt pár levele.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 12:22 #43671

Az én nagyapámnak harckocsizó könyve is volt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 13:49 #43676

Jó neked!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 15:09 #43680

101.Légideszant írta:
Az én nagyapámnak harckocsizó könyve is volt.

Ez pontosan mit jelent??
Amúgy a Gyóni lapnál hanyagságból maradt rajt a szám abban a tokban egy lapot vettem a piacon és az elado jelölte a saját termékeit
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 15:49 #43687

Egy kis könyv,az van rá írva,hogy:
Harckocsi és Rohamlöveg Vezetői Igazolvány.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 15:58 #43689

fell írta:
101.Légideszant írta:
Az én nagyapámnak harckocsizó könyve is volt.

Ez pontosan mit jelent??
Amúgy a Gyóni lapnál hanyagságból maradt rajt a szám abban a tokban egy lapot vettem a piacon és az elado jelölte a saját termékeit


Na. Erre voltam kíváncsi.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 szep. 30 17:55 #43706

  • Roland
Hajcihő írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
101.Légideszant írta:
Gyönyörű vers!
És szépen írja le a mindennapi háborús eseményeket!


Nos, ha elolvasol egy verset az nem azt jelenti, hogy ha ránézel és meglátsz három szót, látod a mondanivalóját. A Sorok között van a lényeg, nem a szavak, a betűk, hanem a mondanivaló. Ha csak azt mondod rá, hogy tükrözi a mindennapos eseményeket, akkor még nem voltál irodalom órán.


Rengeteg tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy valaki a sorok közti lényeget ki tudja venni a szövegből.


Bizony. És műveltségre, meg empátiára.


Létezhet olyan, hogy valakinek \"abszolút hallása\" van ezekhez a \"rejtett sorokhoz\"?


Igen, úgy hívják hogy ízlés.


Értem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 okt. 01 11:58 #43729

  • koi
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
101.Légideszant írta:
Gyönyörű vers!
És szépen írja le a mindennapi háborús eseményeket!


Nos, ha elolvasol egy verset az nem azt jelenti, hogy ha ránézel és meglátsz három szót, látod a mondanivalóját. A Sorok között van a lényeg, nem a szavak, a betűk, hanem a mondanivaló. Ha csak azt mondod rá, hogy tükrözi a mindennapos eseményeket, akkor még nem voltál irodalom órán.


Rengeteg tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy valaki a sorok közti lényeget ki tudja venni a szövegből.


Bizony. És műveltségre, meg empátiára.


Létezhet olyan, hogy valakinek \"abszolút hallása\" van ezekhez a \"rejtett sorokhoz\"?


Igen, úgy hívják hogy ízlés.


Értem.
Meg piszok jó szem,mert nem tudtam kiolvasni,ami a levelen van.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 okt. 01 12:00 #43730

koi írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
101.Légideszant írta:
Gyönyörű vers!
És szépen írja le a mindennapi háborús eseményeket!


Nos, ha elolvasol egy verset az nem azt jelenti, hogy ha ránézel és meglátsz három szót, látod a mondanivalóját. A Sorok között van a lényeg, nem a szavak, a betűk, hanem a mondanivaló. Ha csak azt mondod rá, hogy tükrözi a mindennapos eseményeket, akkor még nem voltál irodalom órán.


Rengeteg tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy valaki a sorok közti lényeget ki tudja venni a szövegből.


Bizony. És műveltségre, meg empátiára.


Létezhet olyan, hogy valakinek \"abszolút hallása\" van ezekhez a \"rejtett sorokhoz\"?


Igen, úgy hívják hogy ízlés.


Értem.
Meg piszok jó szem,mert nem tudtam kiolvasni,ami a levelen van.


Már nem piszok jó az a szem (igaz, szemüveg még most sem kell), viszont betű és írásfelismerő készség igen. Ez meg tanulható.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 okt. 01 12:56 #43732

  • koi
Hajcihő írta:
koi írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
101.Légideszant írta:
Gyönyörű vers!
És szépen írja le a mindennapi háborús eseményeket!


Nos, ha elolvasol egy verset az nem azt jelenti, hogy ha ránézel és meglátsz három szót, látod a mondanivalóját. A Sorok között van a lényeg, nem a szavak, a betűk, hanem a mondanivaló. Ha csak azt mondod rá, hogy tükrözi a mindennapos eseményeket, akkor még nem voltál irodalom órán.


Rengeteg tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy valaki a sorok közti lényeget ki tudja venni a szövegből.


Bizony. És műveltségre, meg empátiára.


Létezhet olyan, hogy valakinek \"abszolút hallása\" van ezekhez a \"rejtett sorokhoz\"?


Igen, úgy hívják hogy ízlés.


Értem.
Meg piszok jó szem,mert nem tudtam kiolvasni,ami a levelen van.


Már nem piszok jó az a szem (igaz, szemüveg még most sem kell), viszont betű és írásfelismerő készség igen. Ez meg tanulható.
Hát akkor ilyenben rossz vagyok,mert az osztálytársam írását sem tudtam rendesen kiolvasni,pedig egyesek szerint szebben ír,mint én.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 okt. 01 13:02 #43734

koi írta:
Hajcihő írta:
koi írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
101.Légideszant írta:
Gyönyörű vers!
És szépen írja le a mindennapi háborús eseményeket!


Nos, ha elolvasol egy verset az nem azt jelenti, hogy ha ránézel és meglátsz három szót, látod a mondanivalóját. A Sorok között van a lényeg, nem a szavak, a betűk, hanem a mondanivaló. Ha csak azt mondod rá, hogy tükrözi a mindennapos eseményeket, akkor még nem voltál irodalom órán.


Rengeteg tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy valaki a sorok közti lényeget ki tudja venni a szövegből.


Bizony. És műveltségre, meg empátiára.


Létezhet olyan, hogy valakinek \"abszolút hallása\" van ezekhez a \"rejtett sorokhoz\"?


Igen, úgy hívják hogy ízlés.


Értem.
Meg piszok jó szem,mert nem tudtam kiolvasni,ami a levelen van.


Már nem piszok jó az a szem (igaz, szemüveg még most sem kell), viszont betű és írásfelismerő készség igen. Ez meg tanulható.
Hát akkor ilyenben rossz vagyok,mert az osztálytársam írását sem tudtam rendesen kiolvasni,pedig egyesek szerint szebben ír,mint én.


Gyakorlás kérdése! Én még a sajt kézírásomat is ki tudom olvasni, már pedig az nem semmi!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2010 okt. 03 16:16 #43835

  • koi
Nem tudok képet felrakni,hogy kell?
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.44 másodperc
Joomla templates by a4joomla