Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Találkozó

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 07 14:50 #1053

  • Liberator
Sört kiadnak 16 éveseknek? Csocsózásban benne vagyok <br><br>Szerkesztette: Liberator, Időpont: 2007-11-07 15:51
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 07 15:16 #1054

  • művésznő
Törvényileg tilos 18 év alattiaknak alkoholt kiszolgálni...a sütiben viszont lesz rum meg triple sec, úgyhogy még bármi megtörténhet
Legfejlebb az enyémből ihatsz Liberátor !<br><br>Szerkesztette: művésznő, Időpont: 2007-11-07 16:21
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 08 16:27 #1055

  • Dimitrij
Akkor gondolom a 14 éves sem kaphat Vodkát.......
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 08 16:32 #1056

  • Marder
Az órával kapcsolatban lenne egy észrevételem. Talán jobb lenne egy kicsit hamarabb kezdeni mondjuk 1 órakkor. Meg is indokolnám: Tudom, hogy korábban már jeleztem, hogy a 3 óra megfelelő, ami az is lenne nyári viszonyok között. Az én elképzelésem szerint nem fél-, egy órás találkozó lesz, így a 3 órai kezdettel a távolról érkezők mivel korán sötétedik igencsak sötétben hagyhatnák el Budapestet (Többek között én is), nem is említve, hogy még a fél országot is át kell utazni utána.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 08 16:55 #1057

  • koszta
Ha a többiek beleegyeznek, akkor felőlem mehet korábban.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 08 17:04 #1058

  • Dimitrij
koszta írta::
Ha a többiek beleegyeznek, akkor felőlem mehet korábban.


OK.

A csocsóban én is benne vagyok.
Azt én sem gondoltam, hogy 1 órás találkozóról lesz szó.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 09 17:59 #1066

  • Stuka
Sajnos nem érek rá, Lengyelországból fogok hazafele autózni, némi cseh sörrel megpakolva:P
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 10 11:30 #1074

  • művésznő
Kezdtek kínos helyzetbe hozni. Mivel a korábban megbeszélt időpontot én már lezsíroztam és nem nagyon szeretek efféle \&quot;nőies szeszélyekkel\&quot; előállni. Mindazonáltal megértem az indokokat és ha úgy áll a dolog intézkedem, CSAK KÖNYÖRGÖK DÖNTSÉTEK EL VALAHÁRA!!! Ja és ne jövő pénteken...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 10 11:33 #1075

  • művésznő
Stuka írta::
Sajnos nem érek rá, Lengyelországból fogok hazafele autózni, némi cseh sörrel megpakolva:P

Ha úgyis hazafele tartasz akkor, nyugodtan beugorhatnál. A cseh söröket meg segítőkészen elvámolnánk .
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 10 11:50 #1078

  • Dimitrij
művésznő írta::
Kezdtek kínos helyzetbe hozni. Mivel a korábban megbeszélt időpontot én már lezsíroztam és nem nagyon szeretek efféle \&quot;nőies szeszélyekkel\&quot; előállni. Mindazonáltal megértem az indokokat és ha úgy áll a dolog intézkedem, CSAK KÖNYÖRGÖK DÖNTSÉTEK EL VALAHÁRA!!! Ja és ne jövő pénteken...


Jövő szombat???
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 11 08:32 #1083

  • koszta
Szerintem Marder ér nekünk ennyit, hogy megváltoztassuk miatta az időpontot.
Akkor én véglegesítem, leygen 17. Szombat 13 óra pontosan!
Most Marder is örülhet, és mostmár nem lesz több változtatás.
És köszönjük művésznő, nagyon rendes vagy, hogy elintézed a dolgokat!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 11 14:47 #1088

  • Marder
Köszönöm a bizalmat Koszta, és a megértéseteket. Bevallom nem is gondoltam volna, hogy ezzel kínos helyzetbe hozhatok valakit, ezért kedves Művésznő elnézését kérem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 11 17:41 #1090

  • művésznő
Ok. Erre a férfias határozottságra vártam .
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 12 09:47 #1095

  • művésznő
Jeleztem az időpontváltozást a klubb felé, elfogadták a kérést. Tehát akkor szombat du. 1 óra. De mivel csak miattunk fognak ekkor kinyitni (a mi kedvünkért), ezért megkérek mindenkit, aki ígérkezett, hogy jöjjön is el. (Ne szégyenítsétek meg a \&quot;nagyon rendes, kedves\&quot; művésznőt, hogy távol maradtok!)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 13 14:44 #1104

  • koszta
Köszönjük szépen, hoyg elintézted nekünk, főleg, hogy még ki se nyit olyankor (Bár aki tervezte a helyiséget, annak ennyi jár.. )
Remélem én is, hogy midnenki jön aki ígérte.
Már csak 4 nap!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.18 másodperc
Joomla templates by a4joomla