Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Találkozó

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 04 15:26 #59330

  • banditos
Mivel sajna még 14 vagyok csak ezért még egy 5-6 év hogy én is eltudjak járkálni!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 04 16:09 #59331

  • Zeki
Hát ha nem olyan helyen lenne a találkozó, mint most, vagy múltkor, akkor persze a kisebbek is gondtalanul jöhetnének. Persze bizonyára lesz olyan, hogy valami eseményre kivonul a szerkesztőségünk és az oldal látogatói közül aki akar - persze valami vh-s kulturális esemény vagy ilyesmi, például előadás, múzeum...etc
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 04 16:48 #59332

  • koszta
banditos írta:
Mivel sajna még 14 vagyok csak ezért még egy 5-6 év hogy én is eltudjak járkálni!


Szerintem ellenél, de ahogy gondolod. Meg ugye a szüleidtől is biztosan függ.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 04 16:48 #59333

  • koszta
banditos írta:
Mivel sajna még 14 vagyok csak ezért még egy 5-6 év hogy én is eltudjak járkálni!


Szerintem ellenél, de ahogy gondolod.
Ha másnem, akkor majd tényleg találkozunk remélhetőleg 4-5 év múlva. <br><br>Szerkesztette: koszta, Időpont: 2011-10-04 18:49
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 06 16:25 #59360

  • banditos
Igen,tervezem,hogy ha a tiszti képző összejön néha néha kirutszanok találkozokra
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 09 14:17 #59405

  • Számvéber Norbert
Ismét lesz második világháborús hadijáték Dunaharasztin! Ezúttal azonban helytörténeti kiállítás, előadás és könyvbemutató is kiegészíti a többnapos programot.
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 11 14:13 #59427

  • koszta
Létrehoztam egy témát ezekre a programajánlásokra (pontosabban egy már létező témát neveztem át). Így mostantól ezeket a programajánlásokat oda lehet feltenni, és ott lehet róluk beszélni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2011 okt. 26 19:35 #59587

  • koszta
Felhívás találkozóra való jelentkezésre: akit érdekelne egy találkozó a szerkesztőség és a fórum tagjaival, az írjon nekem egy privátot, és megírom a részleteket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2012 feb. 05 19:58 #60766

  • koszta
Egy újabb találkozón vagyunk túl. Képeket találhattok a Találkozók menüpontnál.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Találkozó 2012 máj. 08 20:12 #61290

  • koszta
Szeretném bejelenteni, hogy a közeljövőben újabb találkozót szervezünk. Szívesen látunk minden fórumozót és érdeklődőt is az eseményen. Mindenkinek ajánljuk, hogy jöjjön el, aki:
- szeretne a szerkesztőséggel megismerkedni
- szeretne a későbbiekben szerkesztő vagy moderátor lenni
- szereti a jó társaságot
- szeretne beszélgetni egy jót a hobbijáról.

A régebbi találkozókról találhattok képeket is az oldalon.

Jelentkezés, leírás (hely, időpont), kérdések privát üzenetben, vagy az emailen keresztül lehetséges (ha írtok kapcsolat menüpontnál, azt én kapom meg, tudok rá reagálni).

Arra kérek mindenkit, hogyha szeretne eljönni, vagy kérdése van, akkor még a héten keressen meg.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Találkozó 2012 máj. 21 17:02 #61358

  • Magyarharcos
Na, milyen volt a találkozó?
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Találkozó 2012 jún. 15 19:07 #61602

  • Bazooka Joe
Irtó jó volt ( mint mindig )!

Hátsó sor balról jobbra: Liberator, Zeki, Marci, Petra, LRDG, Én
Elülső sor -||-: Nix, Koszta

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.22 másodperc
Joomla templates by a4joomla