Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Találkozó

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 17 14:59 #561

  • koszta
Nem nem, Dimitrij csak rémhíreket kelt Ugye az időpontot Dimitrij ránk bízod? legalább 2 héttel előtte fogok szólni, illetve még micsj, és Wizardot el se tudtam érni, úgyhogy még idő. Akkor a helyszín végülis mi legyen ?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 17 16:16 #565

  • Dimitrij
Jó, csak gondoltam 2 hete senki semmit nem szólt tehát legalább ötletet adtam!!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 18 18:37 #570

  • művésznő
Nyúlugrasztás a bokorból, Dimitrij? Nono!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 20 15:53 #581

  • Marder
Nos igen nem hátrányos dolog egy héttel minimum korábbra kitűzni az időpontot, és azt megbeszélni, hogy tényleg mindenkinek, vagy legalábbis a többségnek megfelelő e, hiszen egy ilyen találkozónak épp az lenne (szerintem) a lényege, hogy minél többen ott legyünk.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 20 18:04 #582

  • koszta
Marder barátomnak (már ha használhatjuk ezt a kifejezést, bár szerintem mi már eléggé ismerjük egymást, csak MÉG élőben nem láttuk egymást:)) igaza van. Az biztos, hogy az időpont ki lez írva 2 héttel a megbeszélés előtt, mindenki meg tudja majd így oldani. Viszont akkor a hely még kérdéses, ebben én nem igazán tudok mit mondani. Akkor végülis mi legyen? Művésznő? Te mint pesti, esetleg valami ötlet?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 21 10:41 #594

  • művésznő
Fenntartom a korábbi indítványomat: Kinizsi uti közgáz kolesz büféje-bisztóra. Mintha Dimitrijnek tetszett volna az ötlet, de más még nem reagált. Jó hely (én terveztem ) és vendégszerető a tulaj. Van csocsó meg darts is...csak úgy mellesleg. Azon is filózhatnánk, hogy hogyan zajlana le a rendezvényünk. Mi a szervező elképzelése?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 21 11:53 #596

  • Marder
Használhatjuk .
A helyszín nekem jónak tűnik az elmondottak alapján.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 21 17:15 #599

  • Dimitrij
Én tartom magam művésznő ötleténél.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 22 07:03 #602

  • koszta
A helyszín nekem is megfelelő, megközelíthető. Akkor a helyszín megvan, az időponton majd még agyalunk
Viszont ha van valakinek valami időpont, ami október-novemberben nem jó (nyaralás, utazás, munka), akkor az légyszíves írja le.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 22 10:44 #605

  • művésznő
Ha már kérdezed, én egy hétre lelépek: megyek az OKTOBERFESTre de ez csak a hónap első hetét érinti. Majd koccintok egyet rátok is kedves fórumozók !
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 25 19:37 #624

  • koszta
Köszönjük előre is.
Akkor uyge ez egy büfé? Kaja, pia megoldva akkor...
Esetleg valakinek bármi kérdés, óhaj sóhaj?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 26 18:52 #627

  • művésznő
Büfé, bisztó, kávézó, kocsma, klubb, ahogy tetszik. Holnap jelzem a tulaj felé a szándékot. Ha lesz majd konkrét időpont akkor azt is ledumálom vele (asztalfoglalás vagy ilyesmi: elég felkapott a hely, mióta kicsinosítottuk )
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 28 18:24 #635

  • művésznő
Megpróbálok képet mutatni...ilyen volt, ilyen lett, ide mennénk...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 28 18:28 #636

  • művésznő
ilyen volt A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 28 18:28 #637

  • művésznő
ilyen lett A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.20 másodperc
Joomla templates by a4joomla