Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Találkozó

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 29 01:16 #641

  • bereszoo
Őszintén. minden elismerésem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 29 11:35 #644

  • Dimitrij
Szerintem is. Amúgy akkor kik lesznek ott???
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 29 11:35 #645

  • Dimitrij
Szerintem is. Amúgy akkor kik lesznek ott???
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 29 16:05 #647

  • koszta
Szép lett nagyon. Várható emberek:
Szerkesztőségből: Liberator, Marder, Stuka, én
micsj és Bütyök kérdéses.
Fórumból: bereszoo, Dimitrij, művésznő


És akkor is szeretném megragadni az alkalmat, hogy micsj-t bemutassam, aki nem résztvevője a fórumnak mégis nagyon sokat köszönhetünk neki. Nélküle nem lennénk itt ahol most vagyunk, úgyhogy tényleg nagyon soakt lehet neki köszönni.
Illetve Wizard-ot szeretném még megemlíteni, akit még annyira se ismertek, pedig ő is a háttérben sokat segít nekünk.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 29 20:18 #655

  • Dimitrij
Wizard??? Ő is jön, vagy nem tud?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 30 18:27 #666

  • koszta
Nem tudok róla, se micsj-ről, de írok majd neki e-mailt. Addig kérjétek itt szépen a fórumba hogy jöjjön, hátha ti is hatással lesztek rá
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 szep. 30 21:28 #669

  • Zsukov
Kedves Fórumozók,Adminok!

Gondolom még emlékeztek(ill. remélem) amikor oldalnyitáskor még én is írtam rendszeresen fórumba,miután megkaptam a \&quot;meghívót\&quot; az oldalra,hogy melyik admintól már nem emlékszem:unsure:Aztán 3 hónapig semmi... Most hogy visszatértem látom valamennyire gyarapodtunk,szinte én vagyok csak idegen.Annyi lenne a kérdésem, hogy én is mehetnék a találkozóra?<br><br>Szerkesztette: Zsukov, Időpont: 2007-09-30 23:28
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 01 10:14 #670

  • bereszoo
Szia Zsukov. Szerintem az egész társaság nevében mondhatom, hogy jó lenne, ha te is ott lennél a találkozón. Egy ilyen összejövetel akkor a legjobb, ha minél többen vagyunk.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 01 19:25 #692

  • koszta
Így van, nyugodtan jöhetsz. A meghívót egyébként én írtam, ezeket mindig én írom. A helyszín neked is megfelelő lenne? Mivel te így még nem tudtál rá reagálni...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 01 19:47 #696

  • Zsukov
Budapesti vagyok, tehát nem gond, de a \&quot;helyszín\&quot; megközeleítéséhez még azért beszélek majd művésznővel:)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 01 20:00 #698

  • bereszoo
A konzultáció nekem sem ártana, mert vidéki lévén a budapesti utcákba belekeveredek, mint macska a házicérnába.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 02 16:25 #710

  • Dimitrij
Szerintem akkor kérjük meg művésznőt, hogy adjon egy pontos útba igazítást....
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 02 18:03 #721

  • koszta
Szerintem adni fog, illetve várom tőle az infókat, hogy pl az asztalfoglalás mennyibe kerül (vagy mitn tervező ezt meg tudja oldani akár ingyen is), meg ilyeneket. De mint ahogy írta most Oktoberfest-en van
Egyébként pedig Nyugati, majd metró, ezt tudom
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 02 18:28 #726

  • művésznő
Hellooooo! Üdv az OKTÓBERFEST-ről! Fél szemmel azért követem a bejegyzéseiteket, úgyhogy a találkozó helyszínével kapcsolatban a következőket tudom mondani. A közgáz egyetem Kinizsi uti kollégiumának alagsoráról van szó. Megközelítés: Metróval a Ferenc krt.-ig onnan gyalog kb. 8 perc. Az Iparművészeti Múzeum mellett nyílik az utca az Üllőire merőlegesen a duna fele. A végén van a kolesz. A helybiztosítást intézem... A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 03 10:37 #734

  • bereszoo
Helló Művésznő. Én egy pontos címet szeretnék kérni, mert autóval megyek fel Pestre. Majd veszek egy Budapest térképet, és azon tájékozódom. Köszi.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.23 másodperc
Joomla templates by a4joomla