Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Találkozó

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 31 08:03 #976

  • koszta
Igen, csak a felhasználóneved miatt írtam kicsivel, kedves Művésznő

Én olyan 2-3-4 órára gondoltam, de ezt is közösen kellene eldönteni. A hely hánykor nyit és meddig van nyitva?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 okt. 31 18:39 #979

  • művésznő
Ugyan van hivatalos nyitási idő (ez szombaton 5 óra), de nagyon vendégszerető a házigazda, úgyhogy alkalmazkodik az igényeinkhez. Azaz kinyit a kedvünkért előbb is, amikorra kérjük. Gondolom a hazautazást is át kell gondolni a vidékieknek...
Én a 3-4 óra körüli startot támogatom. Záróra szintén a vendégekhez igazítva.
Lehet nyilatkozni.
Bütyök?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 02 11:06 #994

  • koszta
Bütyök szerintem nem fog jönni, ő mondta, hogy 17-én nem ér rá. A többiek válászát várom, hogy valamit reagáljanak, hogy mikor lenne az ideális kezdő indulás? Persze valószínű, hogy sokan később jönnek (pl. Marder mint szegedi..), de azért egy 3-4en ott lehetnénk időben..
Várom a reagálást..
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 02 15:09 #996

  • művésznő
A 17 délutánról Bütyök feltételesen beszélt...hátha azóta már biztosat tud mondani.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 02 15:33 #999

  • Dimitrij
Szerintem is 3 óra körül legyen.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 03 16:36 #1011

  • koszta
Többiek? Itt van hamarosan a találkozó, és úgy tűnik elment a kedvetek tőle. Kevesen írogatnak..
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 03 16:52 #1014

  • művésznő
Hosszú hétvége van. Hétfőtől tán meglódul a dolog.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 03 21:03 #1020

  • koszta
művésznő írta::
Hosszú hétvége van. Hétfőtől tán meglódul a dolog.

Van benne igazság.
Addig beszéljünk arról hogy ki mit hoz.
Művésznő süteményt akkor vállalod? Már előre éhezek
Aki tud, hozhat fényképezőt is (én is viszek valószinűleg), csinálhatunk majd egy csopotképet, ami később a gallériába is felmehet, mint első masodikvh találkozó
Aztán projector. Hát igazából nem nagyon állítottam én össze semmit, ha másnak van valami jó (nem kell témához kapcsolódnia), cask valami vicces vagy hasonló videója az hozhatja.
Időpont: szerintem is legyen 3 óra a főtalálkozó, aztán a kocsisok úgyis késnek
Egyéb kérdés/ötlet?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 04 12:27 #1026

  • Marder
Az időpont nekem jó, igazából az óra is de így legalább nem kell korán kelnem Valószínűleg kocsival megyek, de majd azt úgyis bekalkulálom, így ha minden jól megy, akkor vélhetőleg időben ott leszek. Gépet én is viszek, remélem sokan leszünk majd, én mindenesetre várom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 04 15:38 #1031

  • művésznő
Ó, nem mindennapi csemegével készülök a jeles eseményre, úgyhogy előre mondom, hogy, aki kihagyja, az később bánni fogja!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 04 15:49 #1032

  • művésznő
bereszoo írta::
Sziasztok. Egy ideje nem hallattam magamról, mert nagyon sok dolgom volt. Legnagyobb sajnálatomra nem tudok részt venni a Találkozon, mert kaptam egy visszautasíthatatlan ajánlatot, és 3-án megyek Belgiumba dolgozni. Azért lélekben veletek leszek, és kint is követni fogom az eseményeket.


INTERMEZZO: Szia Bereszoo! Megérkeztél szerencsésen Belgiumba? Milyen? Aztán nem elfelejteni beszélni magyar!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 04 17:22 #1033

  • Liberator
Akkor ki fog biztosan jönni? És mik lesznek a programok? Evés-ivás?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 06 17:24 #1043

  • koszta
Jó kérdés, szerintem igen. Beszélgetünk iszunk, eszünk. Meg csinálunk csoportképet
Viszont akkor kéne egy pontos létszám. Aki jön, akkor jelentkezzen.
Fogok írni e-mailt is, akik várhatók, hogy akkor pontosan tudjuk...
Köszönöm
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 06 17:32 #1044

  • Dimitrij
Én biztos megyek!! A program látod jó kérdés! Az evés-ivásban meg benne vagyok!(főleg az IVÁSban....)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Találkozó 2007 nov. 06 17:56 #1047

  • művésznő
Okvetlenűl ott leszek (hiszen leszerveztem a helyet ) és sütöm a sütit is. Csocsózhatnánk is...
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.17 másodperc
Joomla templates by a4joomla