Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Hajók, Tengeralattjárók
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Hajók, Tengeralattjárók

Hajók, Tengeralattjárók 2008 máj. 18 19:12 #1932

  • Dimitrij
Ugyan tudom, hogy a Kosztának mostanában mániája, hogy minden új témátlezár (és ált. joggal), de, ha ezt is lemeri akkor letöröm a két kezét.

Ezt azért csináltam, hogy legyen egy ilyen is és, hogy meglegyen a hadseregtábornoki rangom. Szertintem a téma egyértelmű, aki eddig nem volt itt az így járt nem fogja megtudni, ha rajtam múlik...

Előbb szigorúan a hajókat vesszük át.

Az én kedvencem egy csatahajó méghozzá a Bismarck.

Ui.: A \"Bismarck-ot\" azért emeltem ki mert szerintem ez az a hajó amelyik megérdemli...

Szerkesztette: koszta, Időpont: 2009-05-03 08:17<br><br>Szerkesztette: koszta, Időpont: 2009-12-17 14:14
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 16:46 #1963

  • Wolf
Nekem is a \&quot;Bismarck\&quot;.A legméltóságteljesebb hajó, mely Brit hadihajók áldozata lett.<br><br>Szerkesztette: Wolf, Időpont: 2008-05-19 20:34
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 16:57 #1968

  • Dimitrij
Ez nem igaz a legénysége süllyesztette el... A britek semmit sem tudtak tenni ellene. Én már hallodtam olyat is, hogy az egyik brit hajó kapitány úgy próbálta elsüllyeszteni, hogy neki ment a hajójával és ugyan a hajó el is süllyedt csak nem a Bismarck.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 17:03 #1969

  • Wolf
Szerinted kik miatt lett harcképtelen mi?
A tengeren vergődött céltalanul, ugyanis megrongálódott a kormány műve. Azzal tisztában vagyok, hogy a legénysége süllyesztette el.
A másik: honnan tudsz szedni ilyeneket mint pl.:
az egyik brit hajó kapitány úgy próbálta elsüllyeszteni, hogy neki ment a hajójával és ugyan a hajó el is süllyedt csak nem a Bismarck
, mi?<br><br>Szerkesztette: Wolf, Időpont: 2008-05-19 19:20
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 18:27 #1994

  • koszta
Na fiúk nyugalom! Nem vitatkozni kell érvelni, és ellenérvet hallgatni. Ne vesszünk össze ilyenek miatt, mint, hogy ki mit hogyan süllyesztett el. Inkább mindenki írja le a véleményét. Szóval nyugalom.
Én is csaltakoznék, nekem is a kedvencem a Biscmark.

Ezenkívül megkérnélek Dimitrij, hogy az ilyen bevezetőket hanygolni kellene, mint a \&quot;ha ezt is lemeri akkor letöröm a két kezét.\&quot; Azokat zárom cask be, ami vagy létező, vagy teljesen felesleges téma (ami úgyis halott lenne, hogy ne terhelje az oldalt, hogy nektek gyorsabb legyen a betöltése..).
És pirossal lehetőleg ne emeljünk lehet, lehet zöld, szürke, lila, rózaszín bármi, de a pirosat csak barchobánál használjátok légyszíves.
A pirosat azt hagyjuk meg a moderátoroknak, adminisztrátoroknak, hogy kiemelje a szavakat.
Köszönöm!

Lehet tovább folytatni a témát
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 18:54 #2009

  • Liberator
Én úgy tudom hogy nem a legénysége sűlyeszette el, hanem a brit hajók amik utólérték.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 19 19:32 #2026

  • Dimitrij
Látom mindenkinek a Bismarck a kedvenc mondjuk ez érthető...

OK és bocs Koszta...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 20 16:29 #2050

  • Wolf
Jó akkor a kedvenc tengeralattjáróm a világon az addigi legmodernebb tengeralattjáró, a XXI. osztályú típus.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 20 17:27 #2058

  • koszta
Tengeralattjárót nem igazán tudnék mondani, nem is nagyon ismerek. Bár msot irogatom azokat a cikkeket, majd utána nyilatkozom
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 20 18:10 #2063

  • Liberator
Nekem nincs kedvenc tengeralattjáróm, csak tengeralattjáróparancsnokokról olvastam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 20 18:41 #2070

  • Dimitrij
Sajnos csak csatlakozni tudok az előzőkhöz...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 20 18:50 #2072

  • HunBütyök
Nekem a Claus Von Bevern a kedvenc hajóm. Norvégia megszállása során használták... na ez nem pontos (hogyan menne a hegyeken a hajó ): amikor megszállták Norvágiát a tengeren használták Norvégia partjainál... Ilyen őrnaszád vagy mi volt...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 23 11:37 #2172

  • Dimitrij
Kíváncsi volnék Művésznő kedvencére. Feltételezem Ő vmelyik brit fenséges hajót fogja kiszemelni magának.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 23 16:43 #2202

  • mirge27
Kedvencem annyira nincs, inkább kedvenceim vannak, mégpedig az amerikai hordozók. Például a USS YORKTOWN, a USS SARATOGA és a USS ENTERPRISE. Félelmetes erőt képviseltek...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2008 máj. 23 16:50 #2206

  • bereszoo
Híres hajó még az Akagi, ez volt Yamamoto tengernagy zászlóshajója, a Pearl Harbor elleni támadáskor (is).
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.23 másodperc
Joomla templates by a4joomla