Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Kézifegyverek

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 17 11:22 #5097

  • Bazooka Joe
Én ismerem sőt a COD 1-ben még lőni is lehet vele...

Kif az ejtőernyősöknek fejlesztették ki. Már a játékban is tetszett, hogy távcső is volt rajta.<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-09-17 13:23
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 18 07:37 #5115

  • StandartenführerSteier
Ha emlékeim helyesek, akkor a távcső típusa ZF4-es volt. De ez csak a valóságra vonatkozik, a COD-ra nem, de abban a STG44 után a kedvenc \&quot;csúzlim\&quot;.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 19 14:23 #5131

  • Dimitrij
Bazooka Joe írta::
Na de azért volt a lőszerestáska benne a tárakkal... Oroszok kivételek akik 5 töltényt kaptak puskáikba... &lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-09-14 19:38


Az oroszokat úgy küldték, hogy:

-1 ember akinél a fegyver van
-1 ember akinél vannal a lőszerei az előző fegyvernek
-1 ember akinél nincs semmi csak ezért van ott, ha vmeik meghal akkor átvegye a helyét

Ilyen hármas csapatok voltak. (De persze vodka az mindegyiknél volt)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 19 15:07 #5139

  • Bazooka Joe
Jaja, ez mondjuk kiválóan meg volt filmesítve az Ellenség A Kapuk Előtt c. filmben, meg a PC játékokban is. Elég érdekes mindazonáltal elborzasztó tény...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 19 18:57 #5150

  • koszta
Igen, pontosan a Call of Duty 1 játékban van, az utolsó rész közelében, hogy kapsz egy fegyvert, és asszem 5 töltényt hozzá. Azért így játékban is durva volt, képzeljétek ezt el a valóságban... Kapsz egy fegyvert, ami üres, és akkor harcolj...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 24 21:28 #5226

  • StandartenführerSteier
Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! A ruszkik 2 embert küldtek: egyiknél volt a Mosin-Nagant 1908-as csúzli, a másiknál 5 skuló és, \&quot;amikor a puskást lelövik, aki követi őt, felveszi a puskát és lő\&quot;. Harmadik személy nem volt. Ha mégis, akkor az csak golyófogónak és \&quot;németlőszerpocsékolónak\&quot;.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 25 12:30 #5236

  • Bazooka Joe
Jó nehogy már ezen összakapjatok... megáll az eszem! A lényeget Koszta is elmondta...<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-09-25 14:31
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 25 14:41 #5241

  • Wolf
StandartenführerSteier írta::
Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! A ruszkik 2 embert küldtek: egyiknél volt a Mosin-Nagant 1908-as csúzli, a másiknál 5 skuló és, \&quot;amikor a puskást lelövik, aki követi őt, felveszi a puskát és lő\&quot;. Harmadik személy nem volt. Ha mégis, akkor az csak golyófogónak és \&quot;németlőszerpocsékolónak\&quot;.


Szerintem lehetett olyan is amit Dimitrij mondott. Végülis nincs kizárva.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 25 15:49 #5253

  • koszta
Persze, hogy lehetett. Ezekkel a szovjetek úgysem fognak dicsekedni, ezért pontos infót nem fogunk tudni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 szep. 29 20:32 #5318

  • GIXeRCool
Valóban 2-3 fős \&quot;egységek\&quot; voltak. Volt egy szomszédom, Akinek a férje ott volt a lecsóba....
A neve: Golan Miroslav volt, és túlélte a háborút.
Én az unokájával \&quot;spanoltam\&quot; sokat, és halgattuk a tata aforizmáit, meséit... Sajna 16 éve beadta a kulcsot a pópa, pedig micsoda információforrás lenne...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 okt. 06 18:35 #5560

  • StandartenführerSteier
Nem tudod, mi volt a rangja a haverod nagyfaterjának? Ismerős a neve...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 okt. 07 14:46 #5566

  • koszta
Hát igen, lehetne őt interjúvolni
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 nov. 19 16:50 #6475

  • Geralt
Én nekem a Kar98k és a BAR nagyon tetszik. A géppisztolyt én max akkor használnék ha nem nagy nyílt terepen harcolunk hanem mondjuk városban. A lövészárokban mondjuk FG 42-t vagy Lee-Enfieldet.
Valaki amúgy megtudná mondani mit jelől az hogy BAR?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 nov. 20 08:19 #6480

  • StandartenführerSteier
Persze, hogy meg tudnám mondani:
B - Browning
A - Amutomaic
R - Rifle
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc gylogsági fegyverek 2008 nov. 20 08:21 #6481

  • StandartenführerSteier
Még azért volna egy kérdésem: miért pont Lee-Enfield-et? Igaz, hogy pontos volt, meg jól működött, de volt annál jobb is. Mondjuk igaz, hogy 10-es tár fért bele, de valahogy nekem kicsit nem áll kézre...
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla