Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Nyugat-Európa

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 04 17:50 #52425

...ami végül nem sikerült,Hitlernek köszönhetően.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 05 16:32 #52568

  • banditos
Én a németek helyében nem támadtam meg volna a Szovjetuniót hanem nyugat-európát és afrikát morzsoltam volna fel
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 05 16:51 #52572

  • Bazooka Joe
Szerintem ezt csak a konzekvenciák ismeretében írod.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 05 17:35 #52587

  • banditos
igaz!Mert végül is nem tudjuk mi lett volna
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 05 19:37 #52623

Én legelőször Nyugat-Európát foglaltam volna el,anémetek helyébe.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 05 19:56 #52639

  • Com. Hakapeszi
Megbocsáss, de nem pont ezt tették, a lengyel hadjáratot leszámítva?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 06 12:27 #52663

  • banditos
De a sors fintora az hogy ha az angliai invázióba belekezdett volna a III.Birodalom akkor a szovjetek hátba támadják őket.Az orosz haderők már támadó pozícióban voltak amikor a németek megtámadták őket!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 06 15:09 #52678

  • Gipszj
banditos írta:
De a sors fintora az hogy ha az angliai invázióba belekezdett volna a III.Birodalom akkor a szovjetek hátba támadják őket.Az orosz haderők már támadó pozícióban voltak amikor a németek megtámadták őket!

Úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött 1939. szept. 1.-én.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 18 14:33 #53387

Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 feb. 24 18:08 #53677

Legszívesebben én is részt vennék benne!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 jún. 17 17:56 #57418

  • indián
Üdv. újra!
Miből következtettél arra,hogy a szovjetek támadó pozícióban voltak a Barbarossa megindulása előtt?
Szerintem simán végig nézték volna az oroszok Anglia lerohanását.
\"Persze ha létezett volna erre kivitelezhető stratégia.\"
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 jún. 17 18:14 #57420

  • Moscow
Ez nem következtetésvolt én is olvastam már régen valami hasonlóról hogy a szovjetek 1-2 hónapun belül megtámadták volna Németországot.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 jún. 17 18:42 #57427

  • indián
Na igen! Abban az esetben ha Hitler nem állja szavát a Lengyel hadjárat után! De hogy hátba támadja?
Sztálin tökéletesen meg volt elégedve területszerzéseivel és jó üzleti kapcsolatokat is ápolt Németországgal.
De még a fent leírtak nem teljesülése esetén is,inkább a Ribbentrop paktum előtt táplált ellenséges érzeteket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 jún. 17 21:02 #57445

  • Roland
indián írta:
Na igen! Abban az esetben ha Hitler nem állja szavát a Lengyel hadjárat után! De hogy hátba támadja?
Sztálin tökéletesen meg volt elégedve területszerzéseivel és jó üzleti kapcsolatokat is ápolt Németországgal.
De még a fent leírtak nem teljesülése esetén is,inkább a Ribbentrop paktum előtt táplált ellenséges érzeteket.


Ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy Sztálin egy véres pofájú ember volt, mellesleg még orvosilag is hülye volt. A háború, a vérontás életének létfeltétele volt. Nem tudott volna elülni a ...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Nyugat-Európa 2011 jún. 17 21:04 #57446

  • Com. Hakapeszi
Roland írta:
indián írta:
Na igen! Abban az esetben ha Hitler nem állja szavát a Lengyel hadjárat után! De hogy hátba támadja?
Sztálin tökéletesen meg volt elégedve területszerzéseivel és jó üzleti kapcsolatokat is ápolt Németországgal.
De még a fent leírtak nem teljesülése esetén is,inkább a Ribbentrop paktum előtt táplált ellenséges érzeteket.


Ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy Sztálin egy véres pofájú ember volt, mellesleg még orvosilag is hülye volt. A háború, a vérontás életének létfeltétele volt. Nem tudott volna elülni a ...


Az ilyet inkább a propaganda szekcióba......
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.24 másodperc
Joomla templates by a4joomla