Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Észak-Afrika

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 13:59 #40132

  • Roland
cserpakszabi írta:
Hát, ez a háború sajnos ilyen...


Legalább Irakból el fog tűnni Amerika. Remélem Afganisztánnal is így lesz.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 15:11 #40187

Hajcihő írta:
cserpakszabi írta:
Megint meghalt egy magyar Afganisztánban:(


C\'est la guerre = ilyen a háború:S
Nem szép, nem hősies, halálos, és praktikus.
Nem szemtől szembe, hanem orvul, de eredményesen.


RIP!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 15:35 #40195

  • Zeki
Cum Deo pro patria et libertate!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 16:17 #40198

Roland írta:
cserpakszabi írta:
Hát, ez a háború sajnos ilyen...


Legalább Irakból el fog tűnni Amerika. Remélem Afganisztánnal is így lesz.


Ez egy nagy marhaság. Fel sem tudod fognu, hogy mennyibe került nekünk mind Irak, mind Afganisztán!

Valami elképesztő mennyiségű (és költségű) láthatatlan védelmi struktúrát kellett miatta létrehozni és fenntartani, és ugyanezt megfizetni minden Magyarországra behozott árucikkben!

Ezek költsége jelentősen lecsökkent.

Arról az agymosásról már ne is beszéljünk, hogy az USA-t holmi militarista, szélsőséges, imperialista, globalista elnyomónak állítja be az antiszemitizmusa okán arabpárti szélsőjobb, akik - ebben a kérdésben - képesek egy követ fújni a neoliberális zöld, vagy mifene \"entellektüellekkel\"!

Tessék már gondolkodni egy pindurit! Nem konzervhülyeségeket ismételgetni!<br><br>Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-23 18:18
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 17:28 #40199

  • Roland
Zeki írta:
Cum Deo pro patria et libertate!


A hazáért és a szabadságért igen! A nagyhatalmak kedvéért nem!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 17:36 #40200

Roland írta:
Zeki írta:
Cum Deo pro patria et libertate!


A hazáért és a szabadságért igen! A nagyhatalmak kedvéért nem!


Pompás! Ha így működne, még igazad is lenne. Csak ez éppen demagógia, és populizmus.

Úgy frankón érdemes volna némi politikatörténeti, és politológiai ismeretekre szert tenned (meg sokaknak másoknak is).
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 17:42 #40202

  • HunBütyök
Néha jó a hülyét játszani.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 17:46 #40203

  • Zeki
Értem Hajcihő, már veszem is elő a könyveket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 23 19:45 #40206

Zeki írta:
Értem Hajcihő, már veszem is elő a könyveket.


Nos, ha volna ilyened, az nem lenne hátrány.

Néhány szakirányú egyetemi jegyzet is megteszi.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 04:52 #40208

  • HunBütyök
Ne offoljunk már! Ki a f*szt érdekl gy 300 éves szabadkőműves állam? Észak-Afrika és homok és páncélosok meg víz meg puputeve ami ide való, a magyar katonának meg úgy kell. Kalandot akart hát megkapta. A hungarista hivatásrednnek megfelelően ha otthon gyermekeit nevelte vlna és főzte volna a finom csirkepörköltet, akkr nem halt volna meg. Szép új liberális világ, meg emancipáció. Én nem sajnálom.
Amerika pénzkeresti forrásához meg csak annyit, hogy láttátok a cannibal holocaosuzt című filmet, Na az pont erről szól. Vannak népek akik mások min tmi, és nem biztos hog yjó ha beleszólunk a dolgaikba. Afganisztán, Irak meg mittudoménmi egy többszáz-többezer éve shagyományokra épülő, tljesn máshogyan szocializálódott vidék. Nem kell nekik a mi értékrendünk, mi kulturánk. Ők simogatják a kis kecskéket, énekelnek a tábortűz körül,. és Kalacsnyikovval alszanak. Az arab nők nem akarnak monokinizni a tengerparton. Hagyjuk őket a fenébe.

Utálom ezt a zenekart, de ez egy jó daluk:



1996-os dal, de aktuális még mindig.

\&quot;Vigyen el az ördög kedves Johhny,
nem kellesz senkinek,
menj a k*rva anyádba Johhny,
ezt üzenjük minden jenkinek!\&quot;

Hú ez is jó daluk, ezer éve nem hallottam:



Ebből lesz a GDP. Legjobb biznisz a fegyverkezés és a fegyverek elpuffogtatása. Na vissza Észa-Afrikára! Tém alezárva, Hajcihő Te pedig kérlek ne hozz elő aktuálpolitikai dolgokat, vagy ha ilyet látsz ne reagálj rá. Senki nm kíváncsi rá, és tartsuk tiszteletben egymás véleményét.
Na éljen Észak-Afrika puptevéktől és piramisoktól hemzsegő szép napot mára mindnkinek!

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-08-24 07:26
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 05:27 #40211

  • HunBütyök
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
Cum Deo pro patria et libertate!


A hazáért és a szabadságért igen! A nagyhatalmak kedvéért nem!


Pompás! Ha így működne, még igazad is lenne. Csak ez éppen demagógia, és populizmus.

Úgy frankón érdemes volna némi politikatörténeti, és politológiai ismeretekre szert tenned (meg sokaknak másoknak is).


Tanultam fősulin ilyeneket, de az csak tananyag, és a tananyag mindig az adott regnáló hatalmat szolgálja.

OFF befejezve, innentől csak Észak-Afrikai hadszíntérről vagyok hajlandó beszélni.<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-08-24 07:28
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 13:02 #40223

HunBütyök írta:
Hajcihő írta:
Roland írta:
Zeki írta:
Cum Deo pro patria et libertate!


A hazáért és a szabadságért igen! A nagyhatalmak kedvéért nem!


Pompás! Ha így működne, még igazad is lenne. Csak ez éppen demagógia, és populizmus.

Úgy frankón érdemes volna némi politikatörténeti, és politológiai ismeretekre szert tenned (meg sokaknak másoknak is).


Tanultam fősulin ilyeneket, de az csak tananyag, és a tananyag mindig az adott regnáló hatalmat szolgálja.

OFF befejezve, innentől csak Észak-Afrikai hadszíntérről vagyok hajlandó beszélni.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-08-24 07:28


Ha nektek szabad offolni, hát nekem is.

Szarok az ideológiádra, és mindenkiére. Így a fősulikéra is. A tananyag és a tudomány sokszor elválik egymástól.
Én a tudományról beszélek.
ha pedig bárki, akár a regnáló állam, akár egy-sok ideológiailag eltorzult töketlen szembe megy a tényekkel, azt - gondolkodó emberként (akik sajnos kevesen vagyunk) - kikérem magamnak.
A populista, ideologikus, demagóg beszólásokkal a Kurucinfóra, vagy valamelyik pártoldalra kell menni.

Ott szabad, sőt kötelező hülyeségeket beszélni.

Off vége.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 13:07 #40224

HunBütyök írta:
Ne offoljunk már! Ki a f*szt érdekl gy 300 éves szabadkőműves állam? Észak-Afrika és homok és páncélosok meg víz meg puputeve ami ide való, a magyar katonának meg úgy kell. Kalandot akart hát megkapta. A hungarista hivatásrednnek megfelelően ha otthon gyermekeit nevelte vlna és főzte volna a finom csirkepörköltet, akkr nem halt volna meg. Szép új liberális világ, meg emancipáció. Én nem sajnálom.
Amerika pénzkeresti forrásához meg csak annyit, hogy láttátok a cannibal holocaosuzt című filmet, Na az pont erről szól. Vannak népek akik mások min tmi, és nem biztos hog yjó ha beleszólunk a dolgaikba. Afganisztán, Irak meg mittudoménmi egy többszáz-többezer éve shagyományokra épülő, tljesn máshogyan szocializálódott vidék. Nem kell nekik a mi értékrendünk, mi kulturánk. Ők simogatják a kis kecskéket, énekelnek a tábortűz körül,. és Kalacsnyikovval alszanak. Az arab nők nem akarnak monokinizni a tengerparton. Hagyjuk őket a fenébe.

Utálom ezt a zenekart, de ez egy jó daluk:



1996-os dal, de aktuális még mindig.

\&quot;Vigyen el az ördög kedves Johhny,
nem kellesz senkinek,
menj a k*rva anyádba Johhny,
ezt üzenjük minden jenkinek!\&quot;

Hú ez is jó daluk, ezer éve nem hallottam:



Ebből lesz a GDP. Legjobb biznisz a fegyverkezés és a fegyverek elpuffogtatása. Na vissza Észa-Afrikára! Tém alezárva, Hajcihő Te pedig kérlek ne hozz elő aktuálpolitikai dolgokat, vagy ha ilyet látsz ne reagálj rá. Senki nm kíváncsi rá, és tartsuk tiszteletben egymás véleményét.
Na éljen Észak-Afrika puptevéktől és piramisoktól hemzsegő szép napot mára mindnkinek!

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-08-24 07:26


Gratulálok az ideológiai hülyeségedhez. Különös tekintettel a Kinder, Küche, Kirche féle középkori agyatlanságodhoz!

Kalandot akart szerencsétlen? Orvos volt. \&quot;Csak\&quot; életeket akart menteni.

Ami pedig a jenkizős nótát illeti, nagyon klassz, de, ha ennyire szimpla vö.: populista lenne a világ, háborúk se lennének.

Mint említettem volt, ha az ideológia = fanatizmus, rátelepszik a tudományos igazságra, akkor jönnek elő az ilyen egyoldalú agyatlan konzekvenciák.
nem én mondtam, te mondtad, hogy nem állsz a kettős bizonyítás talaján.
Na olyan is a teljes levezetésed.

Röhejes és embertelen.

Off vége.

Irány Észak-Afrika.<br><br>Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-24 15:07
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 14:34 #40229

  • HunBütyök
Orvos volt a lüke liba? A keszthelyi kórház keres orvosokat mindig. Jöhetett volna ide szívesen... Közelebb lett volna, mint Afganisztán.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Észak-Afrika 2010 aug. 24 14:37 #40230

  • HunBütyök
Amúgy tudjátok mi után kutatok most éppen, hogy visszatérjünk a témához? A Vichy-Francia légierő után akik harcoltak Afrikában és közel keleten állítólag.
Volt Potez és Breguet repülőjük is meg Bloch 152 meg D.520 is. Valakinek valami infomorzsája lenne erről? Megosztaná velem?
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.32 másodperc
Joomla templates by a4joomla