Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Filmek

Válasz/Re:Filmek 2011 jún. 30 14:48 #57805

Roland írta:
Rajtam kívül látta valaki a filmet?:


Igen, és szerintem jó film!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 jún. 30 17:48 #57810

  • HunBütyök
Most egy 2010-es japán filmet lesek, az a címe hogy hernyó (caterpillar).. a világháború amerikai hírózós kommerzs maszlagával szemben ez a háború borzalmait mutatja be. A mosolygó \&quot;bátran\&quot; és \&quot;örömmel\&quot; harcbamenő katonák helyett egyfalujába hazatért hadnagyot. Ez a hadnag ynagyon érdekes, mert se kezei, se lábai.Egy robbanás levitte őket.. egy élő roncs... Hősként tért haza a faluba, de igazából egy magatehetetlenélő roncshalmaz... Tanulságos filmnek néz ki, még az első 20 percnél tartok...<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2011-06-30 19:54
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 jún. 30 18:38 #57813

Hadd kötözködjek már. Ha egy robbanás leviszi mind a négy végtagját akkor alapból ott vérzik el néhány mp múlva.
De amúgy érdekel a film. Amolyan születetett július 4.én 2?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 jún. 30 19:32 #57825

  • HunBütyök
Amputálták neki a végtajait mert úy elroncsolódtak.. hát nemtudom, nem vagyok orvos... a lényeg, hog yzhazatéár a japán hadnagy és egy igazi hernyó mivel se keze se lába, kicsi tleégett a feje neki meg ilyemsik.... magyarán törzsvendég saját otthonában.
A felesége azért kitart mellette, sőt még szexelnek is (mondjuk érdekes, ha alába nem voltmegmenthető,a fütykös hogyhogy megmaradt? Az könnyebben leszakad mint a láb nem?)... tovább nem tudom mert nem értem végére...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 jún. 30 20:45 #57829

Azért számolj be a végéről mi lesz, mert mindenki tűkön ül.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 júl. 01 03:48 #57834

  • Zeki
Igen, én is felkaptam a fejem, hogy nincs se keze, se lába, de még megvan... De már a hazatér is kicsit fura... viszi valaki? Kapott egy tolókocsit?

Lehet közel ment a Zero propelleréhez?

Azt hiszem, nem lehet egy erotikus jelenet a sex -jelenet.... Inkább erről ne számolj be...de mi már, hogy az első 20 percben már megy az \&quot;aktus\&quot;
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 júl. 02 20:53 #57870

  • Moscow
karoton írta:
zsen1 írta:
Valaki tudna nekem segíteni hogy Az őrület határán című filmet érdemes-e megnézni és ha igen akkor hol lehet megszerezni


Érdemes megnézni és ha tetszett akkor James Jones: A vékony vörös vonal c. könyvét is ajánlom, ebből készült a film, és bár a film is nagyon jó, de mint általában a könyv még ezt is mesze felülmúlja, egyszerűen zseniális...
Nem ismerem a linkelés itteni szabályait, de van olyan oldal ahol szinte az összes magyarított II.vh-s film megtalálható egy helyen...

Énis elkérhetném az a linket ha lehetséges
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 16:27 #58340

  • KzL
Egy újabb amcsi \&quot;remekmű\&quot; kerül jövőre a mozikba bár ez már feldolgozás.

És a feldolgozott film.

Vajon melyik a jobb?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 17:06 #58342

  • Zeki
LOL!!! Na ne!!! Lucas! Ne... azért szerintem kicsit necces...de lehet csak én érzem így....ez nem éppen egy hiteles filmecske....vagy egy olyan huh de jó nézzük meg...azt hiszem csak mérges lennék rajta.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 17:34 #58343

  • Magyarharcos

Ezekről már hallottam egy s mást, és a film se néz ki rosszul. Bár tuti, hogy elcseszik a szinkronnal a hangokat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 17:49 #58345

  • Zeki
Rosszul? Nézd már meg...annyi köze az elsőnek a valósághoz mint a Star Warsnak... Szörnyű amerikai pikareszk... Nem is értem Lucas hogyan adhatja a nevét egy ilyen vacakhoz...a másik az Amerika Kapitány...az mikor játszódik? Mert remélem nem a világháborúra tervezték... sajnos ez járja...ezek már Sci-Fi filmek szerintem....
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 18:34 #58347

Ez is tipikus. Két filmet készíteni egy szakasz négerről akik megtanultak repülni... Pazaroljátok csak a dollármilliókat, ez a menő manapság.

Az Amerika Kapitány viszont érdekel, második vhban játszódik a sztori.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 20:37 #58351

  • Nix
portillo írta:
Ez is tipikus. Két filmet készíteni egy szakasz négerről akik megtanultak repülni... Pazaroljátok csak a dollármilliókat, ez a menő manapság.

Az Amerika Kapitány viszont érdekel, második vhban játszódik a sztori.


Én mindegyikre nyitott vagyok... kicsit jobban érdekel az új Red Tails mint a régi Tuskege (bár a \'95-ös film is jó volt) amíg nem láttam nem fikázom, még akár jó is lehet. Amerika Kapitányt annak kell nézni aminek. Világháborús környezetbe ültetett sci-fi-nek. Ne keressünk benne történelmi hitelességet.
Annak idején Robert Pirosh csinált egy jó kis filmet az amerikai japánokról is, akik Olaszországban harcoltak. Volt ott is faji előítélettől elkezdve a családtagok megpróbáltatásain át minden. Szóval érdeklődve várom a fejleményeket. KzL-nek köszi, hogy megosztotta a linket, rárepülök a filmre!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 03 21:21 #58353

  • Bazooka Joe
KzL írta:
Egy újabb amcsi \&quot;remekmű\&quot; kerül jövőre a mozikba bár ez már feldolgozás.

És a feldolgozott film.

Vajon melyik a jobb?


Frankón olyan a grafikája ennek a Red Tails-nek, mint egy PC játéknak. Na igen, egy néger elnök után esedékesek az ilyen filmek...

Nem baj! Eljön még az idő, amikor a demyansk-i vagy a cherkassy-i katlanokról forgatnak filmet német szemszögből! <br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2011-08-03 23:21
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 04 07:31 #58356

  • Zeki
Portillo, nem akarlak elkeseríteni, de mondom azt, inkább hogy csak azt akarták hogy a világháborúban játszódjon.... Az van amit Nix mondott, ez egy Sci-Fi film...de ha látjátok majd a fegyvereket amiket használtak... Régen ment a CN-en egy rajzfim, az Igazság Ligája, tipikus az is.... és persze volt benne egy rész amiben a \&quot;hősök\&quot; visszamentek a múltba, és segítették a háború menetét. Mint ha azt látnám, a repülők, meg az elvileg a Wehrmacht fegyverek...amik már inkább az Avatarba valók....De tényleg, ha az ember úgy ül be, hogy Sci-Fi film, akkor nincs baj... ha viszont arra számít mint a Becstelen Brigantik előtt....akkor nagy csalódás lesz.

Frankón olyan a grafikája ennek a Red Tails-nek, mint egy PC játéknak. Na igen, egy néger elnök után esedékesek az ilyen filmek...

Bazooka Joe írta:
Nem baj! Eljön még az idő, amikor a demyansk-i vagy a cherkassy-i katlanokról forgatnak filmet német szemszögből!


Na ja, de elszomorító, hogy azok a Spitfirek, meg Hurricanok a maguk laza 580-530-as sebességükkel ott baktatnak a Me 262 popsijában...

Érti mindenki, hogy megtörtént a csoda...hogy afro amerikai elnöke van az USA-nak, de igen...ahogy mondtad.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.31 másodperc
Joomla templates by a4joomla