Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Filmek

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 05 11:35 #58386

HunBütyök írta:
A lengyeles filmben amúgy magyarok is vannak!

A Tátrában játszódnak az események (gy.k. nem egy teherkocsi rakterében) kiváncsi leszek.


Nemhogy magyarok, hanem ez egy ilyen lengyel-magyar barátságot erősítő film lehet belenézve. Meg is nézem én is.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 05 20:52 #58407

  • Magyarharcos
Bazooka Joe írta:
Magyarharcos írta:
Tuskagee-i pilóták. Egy csapat afro-amerikai, akik be akarták bizonyítani, hogy ők is képesek harcba szállni, nem csak ellátós feladatokat végezni.


Biztos vagyok benne, hogy nem ő közülük való volt az a pilóta, aki a II. vh. alatt először lőtt volna le egy Me-262-est.

De ha adsz forrást, akkor kiegyezzek veled.


Az egyik Tv-csatornán volt ilyen, ami az I., II., koreai és vietnámi háború légi csatáit mutatta be, mintha egy videojáték lenne.

Ha emlékezetem nem csal, abban mondták hogy ők lőtték le. De vagy 1 éve láttam utoljára a sorozatot.

A \"P-47. vs. Fw-190\" cikk is ebből a sorozatból van átírva, csak angol forrást használtam hozzá többek közt, azért volt ilyen fura a megfogalmazás benne.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 05 21:30 #58409

  • Bazooka Joe
Meg is találtam: Dogfights - Tuskegee Airmen.



Viszont én nem hallottam a filmben egy olyan mondatot sem, mely azt állítaná, hogy ők lőttek volna le először Me-262-eseket.<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2011-08-05 23:51
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 06 18:23 #58414

  • Magyarharcos
Mondtam, 1 éve ha láttam a sorozat utolsó részét!

Na meg, a fordítással is lehet fordítottak egyet a történeten.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:37 #58468

  • Molnos Márton
A Dicsőség zászlaját láttam.Remek film, de kevés benne az akcíójelenet( igaz az a kevés rendkívül brutális).
A kritikusok szerint rosszabb film mint a Levelek Ivo Dzsimárol.Én még soha nem láttam a L.i.dzs.-t de nagyon szívesen megnézném(nekem a di.zá. is tetszett hát ha ez még jobb).Ha valaki tudja hol kapható a Levelek Ivo Dzsimáról DVD-n az legyen szíves írja meg nekem. A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:39 #58469

  • Molnos Márton
Ja, és aki tudja hol kapható az Utolsó Golyó című film
DVD-n az is írja meg nekem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:43 #58470

  • Molnos Márton
Egyébként tudom hogy nem II.vh-s téma de a Szakaszt ajánlom(vietnámi háborúról szól)megtekintésre. A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:45 #58471

  • Molnos Márton
Ja és még ha valaki tudná hol kapható az Őrület határán
vagy a Fegyverek szava az is írja meg.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:49 #58472

  • Molnos Márton
És még ajánlom mindenkinek a Yamato c. filmet.
Remek film,izgalmas,hangulatos és viszonylag valósághű.
Kisebb CBA méretű élelmiszerboltokban kapható asszem.
Ha találok felrakok képet róla.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 10:50 #58473

  • Molnos Márton
Kiváncsi vagyok még egyéb csendes-óceáni hadszíntérről
szóló filmre, aki tud ajánlhatna párat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 12:13 #58480

A Levelek Iwo Dzsimáról tényleg sokkal jobb. Van számtalan térségben játszódó film: Kokoda, Nanking, Yamato, A nagy mentőakció, Pearl Harbor, Pacific ami az újabbak közül eszembe jut.
A régebbiek között számtalan fogolytáboros: Híd a Kwai folyón, A nap birodalma, Soha többé háborút stb.
Aztán a csatákról: Tora-Tora, A midwayi csata, Iwo Dzsima homokja...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 12:13 #58481

Sorry, még mindig kísért a dupla elküldés réme. Döglődik az egerem talán ott a hiba...<br><br>Szerkesztette: karoton, Időpont: 2011-08-11 15:12
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 13:05 #58483

  • Molnos Márton
Nem tudod véletlenül hogy kapható-e a Levelek Ivo Dzsimáról,A nap birodalma vagy az Ivo Dzsima homokja.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 13:11 #58484

  • Molnos Márton
Találtam képet a Yamato c. filmrőlű: A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 13:13 #58485

Molnos Márton írta:
Nem tudod véletlenül hogy kapható-e a Levelek Ivo Dzsimáról,A nap birodalma vagy az Ivo Dzsima homokja.


Én eléggé el nem ítélhető módon letöltögetni szokatam
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.23 másodperc
Joomla templates by a4joomla