Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Filmek

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 16:49 #58493

  • Molnos Márton
Pénzért vagy torrentoldalakról ingyen?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 16:57 #58494

  • HunBütyök
Ajánlom a Csendes óceáni hadszíntérről a nanking! nanking!-ot. Amerikais vh-s film a csendes ócánról a Cirregidor, ez 1942-es film. Szenzációsan lett megoldva az egész. Az éjszakai japán légitámadásokat kegyetlen jól megcsinálták eg ybotanikuskertben. Az egész film egy botanikuskertben lett felvéve, de szenzációs!

Az amerikaiak még sok jó filmet forgattak akkortájt 8akkor még tudtak jó filmeket készíteni). 1942-es a Repülő tigrisek.
1942-es a Hölgy Chungkingból.

De szemezgess te is!

en.wikipedia.org/wiki/List_of_World_War_II_films
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 18:21 #58501

  • Molnos Márton
Mivel a honlap amit ajánlottál angol nyelvű kénytelen vagyok megkérdezni, hogy a filmeken van-e magyar szinkron?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 11 20:23 #58505

Ez mii?


Román film, magyar földön, ww2 harc a németek ellen. Van benne orrot túró magyar gyerek + nevetséges német egyenruhák.

Felbukkan egy csendőr, + német harcjárművek a szovjet csapatszállító bmpk vagy btr-ek... Szóval vicces na. <br><br>Szerkesztette: portillo, Időpont: 2011-08-11 22:29
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 05:01 #58509

  • HunBütyök
Molnos Márton írta:
Mivel a honlap amit ajánlottál angol nyelvű kénytelen vagyok megkérdezni, hogy a filmeken van-e magyar szinkron?


nehogy szinkronnal akarj megnézni egy 1942-es amerikai filmet Corregidorról... Amerikai és angol film eredeti nyelven jó csak. Más országoik háborús filmjeinél az is bőven jó ha angol feliratot találunk... Nálunk kommerszföldön csak a gagyi vh-s filmekhez készítenek szinkront. Ryan közleány megmentése, Simlis listája, meg egy csomó ratyiság...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 05:17 #58511

  • HunBütyök
portillo írta:
Ez mii?


Román film, magyar földön, ww2 harc a németek ellen. Van benne orrot túró magyar gyerek + nevetséges német egyenruhák.

Felbukkan egy csendőr, + német harcjárművek a szovjet csapatszállító bmpk vagy btr-ek... Szóval vicces na. &lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: portillo, Időpont: 2011-08-11 22:29


Olyan mint a halál 50 órája vagy az El-alamein... Vagy sorolhatnám az összes 1939-2000közti amerikai filmet is... Csalk azt megszoktuk hogy ilyen... A Röhögés 50 órájában az M47 harckocsik nem gázok? Vagy El-Alameinnél a német M24 Chaffee-k? A Sztálingrádban a T-34/85-ök... A Vaskeresztben is T-34/85 ráadásul azt írják tele van a film eredeti eszközökkel.

Ez a romáén film is hasonló az amerikai és egyéb filmekhez. Csak a BTR-t ismerjük jól... Eg ylaikus nem fogja fel hogy az M47 az M47, de minden bizonnyal egy amerikai is egyből látta a Halál 50 órájában a a 70-es években, hogy jé, ez pont az a harckocsi amikkel Vietnámban zúzunk... A nyugatnémet nézőnek is leesett, hogy jé, az NSZK hadsereg is pont ilyeneket kapott nemrég az USA-tól...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 05:28 #58513

  • HunBütyök
Rossz ómen... ültem most a WC-n kezembe kaptam a jövő heti TV újságot, felcsaptam és pont a Ryan közleány megmentése című vígjátékot láttam benne... Minden idők legjobb és legreálisabb világháborús filmje azt írják...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 08:34 #58519

  • Zeki
Gigalol...most nem tudom melyik a viccesebb...a szituáció, vagy az értékelése a filmnek. De én a filmet a kalandos-akcióvígjátékok közé sorolnám...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 12:47 #58526

  • Magyarharcos
Du, egy kukot nem ért belőle, de vissza köszön, BTR mint náci német csapat szállító, meg az a hang minőség!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 18:13 #58541

Mi a bajotok a Ryan közlegénnyel? Szerintem jó a történet, voltak történelmi alapjai, más kérdés ki kellett színez hogy jó sztori legyen belőle. Sok német harcjármű felbukkan az utolsó csatában, amit akkoriban ledermedve néztem még 16 évesen vagy hogy, emlékszem. Annyival magával ragadott az a csatajelenet, illetve az előzmények...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 12 20:42 #58548

  • HunBütyök
Magyarharcos írta:
Du, egy kukot nem ért belőle, de vissza köszön, BTR mint náci német csapat szállító, meg az a hang minőség!


Nem értem mit kell kiakadni a BTR-en... mondom, német M24 és M47 az smafu? Mondjuk mindkét páncélost hazsnálta nagy számban a német hadsereg. Pontosabban az NSZK hadsereg...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 13 17:48 #58583

  • Magyarharcos
Végül is, igazad van!

Német-német használta!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 26 15:28 #58795

  • Számvéber Norbert
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 29 15:15 #58823

Számvéber Norbert írta:


Alig várom !
Sok ifjú van itt ma, akik a háborúban dicsőséget keresnek, de fiúk, ez itt maga a pokol. Elvihetitek ezt a figyelmeztetést a következő generációnak. Én rémülettel tekintek a háborúra. William Tecumseh Sherman
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2011 aug. 29 15:17 #58824

Valaki szokta nézni az Ütközet 360 fokban című sorozatot ?
Sok ifjú van itt ma, akik a háborúban dicsőséget keresnek, de fiúk, ez itt maga a pokol. Elvihetitek ezt a figyelmeztetést a következő generációnak. Én rémülettel tekintek a háborúra. William Tecumseh Sherman
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.30 másodperc
Joomla templates by a4joomla