Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Filmek

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 03:57 #3278

  • Wolf
A \"Next\" az jó film, főleg az eleje teccik, már csak az eleje miatt is érdemes megnézni, de a legvégét már elrontották nem olyan jó a legvége.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 14:19 #3281

  • koszta
Háborús?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 14:48 #3286

  • Liberator
Nem. Jövőbelátó emberről szól. Nekem nem tetszet, nem ajánlom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 15:23 #3291

  • Wolf
De tök jó amikor beszivatja a biztonságiakat a kaszinóban. Az nagyon nagy. A legvége sztem naon rossz. De az eleje az jó.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 15:28 #3294

  • Wolf
És az \"Éjszaka a múzeumban\" kinek tetszett, vagy egyáltalán ki látta. Annak is a vége lett rossz sztem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 24 16:02 #3300

  • koszta
Megvan, szüleim látták és ajánlották még nem néztem meg, de majd sort kerítek rá valamikor.
Adjátok vissza a hegyeimet ki látta (Wass Albert életéről szól)?

És szokott valaki Stephen King filmeket nézni vagy könyveket olvasni?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 jún. 29 12:37 #3532

  • Wolf
Ma néztem meg a \"A brazíliai fiúka\"-at szerintem jó film.Kitalált történet, de attól függetlenül jó, szerintem. Nézzétek meg!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 14 17:03 #3985

  • Wolf
Semmi visszajelzés?
Ezért is kihalt néha a fórum.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 14 19:21 #4002

  • koszta
Nem láttam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 22 11:39 #4093

  • koszta
Tegnap néztem meg a Stephen King: A rózsa vére című filmet. Nekem tetszett, igazi kinges film.

Szerintem ezentúl próbáljunk meg a filmekről úgy írni, hogy adunk hozzá leírást, és személyes véleményt is. Ne csak úgy, hogy megnéztem jó volt.
Megmutatom, hogy gondolom:

Stephen King: A rózsa vére

Kísértet tanyázik a Rose Red kastélyban. Joyce Reardon professzor élete nagy álma, hogy felélessze a kastélyban lappangó természetfeletti erőket. A feladat azonban korántsem veszélytelen, ezért a helyszínen folytatott vizsgálódásába segítőket von be, akik mindannyian rendelkeznek valamilyen paranormális képességgel.
Joyce Reardon professzor hamarosan rájön, hogy Rose Red felébresztésének kulcsa az autista kislány, Annie, aki érzelmeivel bármit képes életre kelteni, vagy el tudja pusztítani. Nick, a társaság egyetlen józan tagja számára világossá válik, hogy Joyce csaléteknek hívta a kastélyba őket, s bárkit hajlandó feláldozni a kutatás érdekében. Rose Red lassan felébred, és egyesével támad a betolakodókra.

Bővebb infó: www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_fil...-1&i_where=1

Vélemény: Szerintem jó film. Igazából azt nem értem, hogy miért csak 12 éves a \"korlátozás\". Más filmekben nincs semmi, mégis kirakják a 16-os karikát, ez a film egy 13 éves gyereknek... Szerintem nem igazán neki való A film a szokásos King stílus, mi lenne ha a házak élnének. Hányszor mondjuk, hogy a háznak lelke van, vagy, hogy szellemház. King pedig felnagyítja ezt, egy jó filmben. 240 perces, de én egy percet nem unatkoztam rajta. Ajánlom mindenkinek!

Ilyesmire gondoltam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 22 12:32 #4100

  • Wolf
Dr. Josef Mengele, a hírhedt náci orvos a dél-amerikai dzsungel rejtekében már évtizedek óta végzi titkos kísérleteit. Adolf Hitler gondosan megőrzött génjeiből sikerült életképes embriókat létrehoznia, majd a világra jött kisfiúkat nevelőszülőknél helyezte el szerte a világon. A harmadik birodalom titkos hadseregének tagjai pedig gondoskodnak róla, hogy a gyermekek hasonló körülmények között nevelkedjenek, mint egykor Führerük. Ez természetesen azt is jelenti, hogy a nevelőapáknak meg kell halniuk... Egy ember azonban gyanút fog: Ezra Lieberman, a bécsi zsidó központ vezetője. Hajlott kora ellenére egy bulldog szívósságával ered Mengele nyomába...

Ira Levin (Rosemary gyermeke) hátborzongató könyvéből Franklin J. Schaffner, a Pillangó és A tábornok rendezője készített klasszikus és időtálló thrillert.



A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.<br><br>Szerkesztette: Wolf, Időpont: 2008-07-22 14:32
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 22 12:58 #4102

  • művésznő
Azt a Rosemary gyermeke című regényt (?) már korábban is megfilmesítették, akkor Mia Farrow játszotta a főszerepet. A történetet, meg az ötletet (a Sátántól fogant gyermeket szüli meg a nő) elég perverz és nyomasztó felfogásban rendezte meg a rendező, de számomra minden igyekezet ellenére valahol mégiscsak vicces volt. Pontosabban komolytalan. De lehet, hogy az akkori filmes technikától csak annyira futotta... nem tudom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 28 17:48 #4205

  • Bazooka Joe
Az én általam ismert és kedvelt filmek:

Az Elit Alakulat (1-10)

Ryan Közlegény Megmentése

A Piszkos Tizenkettő (1-2)

Kelly Hősei

A Halál 50 Órája

Az Őrület Határán

Fegyverek Szava

Pearl Harbour

A Leghosszabb Nap

A Híd Túl Messze Van

Vaskereszt

(nem biztos h pontos a cím a lenti 2-re)

Levelek Iwo Jima-ról

Apáink Zászlói

Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-07-28 19:50<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-07-28 20:22
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 28 18:20 #4223

  • művésznő
Remek, akkor most kezdheted részletezni tartalmilag és véleményezésileg!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Filmek 2008 júl. 28 18:21 #4226

  • Bazooka Joe
OMG azt hittem ez egy II. VH-s oldal? Erre kisül h az ALAP filmeket nem ismeritek?

Nem részletezem tessék szíves megnézni őket!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.20 másodperc
Joomla templates by a4joomla