Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Játékok

Válasz/Re:Játékok 2012 jan. 26 08:52 #60674

Nem tudom én sem de azért megkérdeztem.
A hadsereg is csak ugyanolyan pocsék dolog volt, mint minden egyéb, s az egyetlen jó az volt benne, hogy az embernek cimborái akadtak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 jan. 28 17:14 #60686

  • Molnos Márton
Ismét bocsánat az előző kifakadásomért. Mint mondtam valószínüleg én rontottam el valamit. Nem tudja valaki, hogy ha a Bf 1942 fut akkor a Forgotten Hope miért nem (mondjuk elindul csak ha rámegyek egy csatára elkezdi tölteni, de aztán lefagy)?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 jan. 30 21:09 #60701

  • Panther
Hm, ilyet még nem pipáltam, pedig az én gépemen a WOT is alig-alig megy.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 01 07:53 #60716

Nekem a legnagyobb kedvencem a Company of Heroes, Battle of Legends moddal, de már kopogtat a Man of War is az ajtón.
Ezen kívül a MoHAA, a Pacific assault, a CoD1-2 és a United offensive is a topon van még.
Sajnos a gépem komolytalansága miatt komolyabbak nem jöhetnek számításba. (ezért szoktam a gyerekem gépére ugrani, amikor nincs itthon )
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 01 08:04 #60717

Molnos Márton írta:
Ismét bocsánat az előző kifakadásomért. Mint mondtam valószínüleg én rontottam el valamit. Nem tudja valaki, hogy ha a Bf 1942 fut akkor a Forgotten Hope miért nem (mondjuk elindul csak ha rámegyek egy csatára elkezdi tölteni, de aztán lefagy)?

Márton, ehhez ismerni kéne a gépedet, op rendszert, stb. A Forgotten hope a Battlefield 2 modja és nagyságrendekkel nagyobb a gépigénye, mint a Bf 1942-nek. A gond az is lehet, ha neked 64-bites rendszered van, mivel ezt kimondottan 32-bites XP-re fejlesztették.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 01 08:16 #60718

matt írta:
Nem tudja valaki ,hogy a World of Warplanes-t honnan lehet letölteni?

Legjobb tudomásom szerint, még a folyik a béta tesztelés.
forum-na.worldofwarplanes.com/index.php?...a-test-applications/
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 01 09:03 #60723

  • Panther
Nem, a forgotten Hope a battlefield 1942 modja. A Forgotten hope 2 a battlefield 2 modja, ezért nincs meg nekem sem .
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 04 15:59 #60753

  • Molnos Márton
Én nekem a forgotten hope bejön, de ha rámegyek egy pályára a töltés közepén kiírja, hogy a program helyes működése hiba miatt megszakadt. Egyébként Windows 7-es a gépem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 04 16:01 #60754

  • Molnos Márton
Egyébként hallottatok erről a bizonyos Battlefield 1943-ról?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 04 19:13 #60759

  • Magyarharcos
Molnos Márton írta:
Egyébként hallottatok erről a bizonyos Battlefield 1943-ról?


Igen én már halottam róla.

Lényegében a normál Battlefield 1942 folytatása, csak annyi különbséggel hogy a Csendes-óceáni hadszintért mutatja be, HD változatban.

Kezdtben kiakarták adni PC-re is, de nem volt nyereséges, és ezért bezáratták azt a részleget, és most már csak Xbox 360 illetve Nintendo-ra adják ki.



Ja igen, meg 100% multiba megy.

Nem rossz játék, csak kéne hozzá legalább egy Xbox.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 04 20:55 #60760

  • Molnos Márton
Kár, hogy nekem nincs Xboxo:( m
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 12 17:25 #60813

A Battlefield 1943 nem rossz, de ha a Battlefield 3 enginejével (Frostbite 2) adnának ki egy jó II. világháborús játékot, akkor ott ragadnék előtte rendesen.

Tényleg a Battlefield 3-at nyomja valaki?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 12 17:36 #60814

Nem tud valaki jó harckocsis játékot vagy valami mást?
Sok ifjú van itt ma, akik a háborúban dicsőséget keresnek, de fiúk, ez itt maga a pokol. Elvihetitek ezt a figyelmeztetést a következő generációnak. Én rémülettel tekintek a háborúra. William Tecumseh Sherman
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 12 19:41 #60815

  • Panther
World of Tanks, Codename: Panzers sorozat, stb. Hosszú listájuk van, de persze ez emberfüggő, én sokféle játékot kipróbálatlanul is imádok, és nem csak háborúsokat.

Úgyhogy, ha valaki megmondja, honnan tölthetem le a Zoo Tycont, a Sakura Taisent vagy éppen a Jurassic Park: Operation Genesist, akor nálam jelentkezzen a z illető

Amúgy stratégiára vagy fps-re utaznál? Mert az sem mindegy.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Játékok 2012 feb. 14 05:37 #60826

Panther írta:
World of Tanks, Codename: Panzers sorozat, stb. Hosszú listájuk van, de persze ez emberfüggő, én sokféle játékot kipróbálatlanul is imádok, és nem csak háborúsokat.

Úgyhogy, ha valaki megmondja, honnan tölthetem le a Zoo Tycont, a Sakura Taisent vagy éppen a Jurassic Park: Operation Genesist, akor nálam jelentkezzen a z illető

Amúgy stratégiára vagy fps-re utaznál? Mert az sem mindegy.


Köszi! Inkább stratégiára hajlok !
Sok ifjú van itt ma, akik a háborúban dicsőséget keresnek, de fiúk, ez itt maga a pokol. Elvihetitek ezt a figyelmeztetést a következő generációnak. Én rémülettel tekintek a háborúra. William Tecumseh Sherman
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.38 másodperc
Joomla templates by a4joomla