Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Játékok

Válasz: Válasz/Re:Játékok 2012 aug. 15 16:06 #62184

  • Zhadorr
Hah! Sikerült feltelepítenem és elindítani a Panzer Generalt a mobilomon. Most már nem unatkozom, ha sokat kell várni valahol.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Játékok 2012 aug. 21 18:45 #62226

  • Magyarharcos
Vagy egy hónapja közétettem a "Team Fortress 2" nevezetű játék egyik karakterének bemutató videóját. A napokban találtam hozzá magyar feliratozású videókat. Őszintén meg mondom egyedül a kémet értettem mit magyaráz, az összes többit alig. Ímme is, a 9+1 karakter vissza sorendbe, kedvenceim szerint:

10)Mérnök

Laza texasi, egy sörétessel, egy pisztollyal, meg egy csőkulcsal, amivel képes védelmi ütegeket felépíteni.



9)Orvlövész

Ausztrál emberke, sniper fegyverrel, és egy macheta-val.



8)Robbantási szakértő

Néger létére skót, és egy gránátlövő fegyverrel rohangál, 2 féle gránátot lőhet vele: normál, illetve ragadós gránátokat.



7)Nehéz

Orosz emberke, nagy darab, és minigunnal rohangál. Kell ennél több? Közelharcban viszont a kezére hagyatkozik.



6)Szendvics

Ez meg a Nehéz emberkének van, de hogy miért? Nem tudom!



5)Felderítő

Brooklyn-i srác, baseball a mindene, egy pisztoly, egy sörétes, valamint egy baseball ütő a fegyverre.



4)Katona

Tipikus amerikai katona, mondják mit csináljon, az is csinálja. Rakéta vető, sörétes, és gyalásó közelhacra.



3)Kém

Brit, arogáns, és egy kis késsel rohangál, egy Revolverrel, egy áthatatlanná tévő készülékkel, és egy álcázó berendézéssel.



2)Doki

Ezt már láthatátok, annyit róla hogy német, és hidegen hagyja az orvosi eskü.



1)Pyro

Semmit se róla! Még a +18-as karika is kevés hozzá! Csak a legbátrabbak, legerősebb lelki emberek nézenek bele!

Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Játékok 2012 aug. 22 08:36 #62228

  • koi
Belenéztem a lángszórósba... bár ne tettem volna... Amúgy volna két kérdésem. Az egyik: azér' a nemzetiségét lehet tudni? A másik: tényleg, vajon mi játszódhat le egy lángszórós fejében ilyenkor?
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Játékok 2012 aug. 23 19:00 #62251

  • Magyarharcos
koi beküldte:
Belenéztem a lángszórósba... bár ne tettem volna... Amúgy volna két kérdésem. Az egyik: azér' a nemzetiségét lehet tudni? A másik: tényleg, vajon mi játszódhat le egy lángszórós fejében ilyenkor?



Én szóltam!

Passz, még a hivatalos honlapon se sokat lehet tudni róla, mivel teljes egészében tűzvédő ruha, és hangtorzítós maszkja van. De van olyan állítás is hogy ő az egyedüli nő a csapatban, és nem is akár ki! Állítólag a "Scout" anyja lenne!

Hát, hogy ennek a fószernek mi baja? Passz!

Vagy beszívott, vagy devis, vagy nem kap elég oxigént az agya és ezt képzeli!

Amúgy a gyufás doboz elárulhat valamit, ha figyelmes vagy.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Játékok 2012 aug. 23 19:19 #62257

  • koi
Akkor jó, mert most per pillanat két regényt írok, az egy a "The Self-propelled Guys", amiről többet is hallhattatok már, a másik az "A Pálinka-vadász-gép katonái", ami már 2031-ben, a harmadik vh idején játszódik, és ott van egy ukrán lány, aki csinál egy ehhez hasonló lángszórót, meg ruhát...Azt az egyik eljátsza vele a "Luke, én vagyok az apád!" jelenetet
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.29 másodperc
Joomla templates by a4joomla