Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Játékok

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 13:18 #9446

  • Liberator
Liberator kezd ráérezni a dolgokra már egészen jó túztámogatást tud adni.

Román és szovjet csapataink (én voltam román, liberator szovjet) megsemmisítő vereséget mértek a német-amgyar csapatokra. A németek szokásukhoz híven elmenekültek a harcmezőről, a magyarok meg magukra maradtak... És a román szovjet erők nagyon keménykézzel eltaposták a honvédeket...

Pontosan így volt. Amúgy a játékban van megtörtént ütközet? Kurszkról már láttam képet, azért kérdezem hogy milyenek vannak még benne.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 13:22 #9448

  • Zeki
Bütyök vagy Liberator Sudden Strike amiről beszéltek én nem tudtam megszerezni, nektek honnan van meg?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 13:43 #9452

  • HunBütyök
igen modelleztünk le nagy híres csatákat de azokhoz még kevesek vagytok.

Van valahol sztálingrád is de az 25 négyzetméteres térkép... és városi harc, azon ti még nagyon kezdők lennétek...
de van valaholk Normandiai partraszállás is, meg Monte cassino is, meg sok de nem tudom merre vannak...
amúgy ha leszeditek a modunk első változatát abban van ardenneki offenzíva, donyec meg ilyesmik is.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 17:31 #9460

  • HunBütyök
Hát az Ardennekből most jöttünk haza...
a történelem megismételte önmagát, kikaptunk, bár jól tartottuk magunkat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 18:18 #9483

  • GIXeRCool
Zeki írta::
Bütyök vagy Liberator, A Sudden Strike amiről beszéltek én nem tudtam megszerezni, nektek honnan van meg?


Lib, Bütyök!

Néha azért válaszoltok is a feltett kérdésre?????
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 18:19 #9485

  • HunBütyök
Már válaszoltam zekinek PM-ben...

Nekem rendesen megvan a game mer tmi csináljuk a modot hozzá amivel zúzzuk egymást...

Az alapjátékot meg Kosztáék tudják hog yneten hol leled meg...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 19:30 #9491

  • koszta
Már privátban beszélek Zekivel.

Szép hosszú volt ez az ardenneki pálya, sajnos nem bírtunk a sokszoros túlerővel Bütyök barátommal. De azért a sok támadást amit indítottak sorra visszavertük
Elején nem kellett volna az a 60-70 vadászgép, ami a levegőben volt. Bezzeg ha még erős lett volna a Luftwaffe 44-ben. Mit kaptatok volna tőlünk (tigris és királytigris roham, légi támogatással )
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 19:40 #9495

  • HunBütyök
Az elején 99,9%-os veszteségeink voltak. Egy-két emberünk bujkált a házakban.
De aztán felfejlődtünk úgy hogy még a hátunkba is kaptunk angol erősítést... be voltunk kerítve mint atom...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 19:45 #9496

  • HunBütyök
amúg ynagyon jó oktatójáték a portállakóknak...

A téli mod az nagyon régi és elavult jókat mosolyogtam a régi beállításokon.
Az új az meg nagyon jó verzió arra hogy mindenki tapasztalja, igaz virtuálisan hogy mire volt képes ez meg az...

Várom már egy Franciaországos pályán 10 panzer II-es kopogtassa a Char B1-eimet...
Meg lesz majd lengyel lovasroham is.

Amúgy a srácoknak nagyon tetszenek a szépen kidolgozott egységek, és a bájos kis figurák. <br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2009-01-03 20:46
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 20:05 #9498

  • koszta
HunBütyök írta::

Meg lesz majd lengyel lovasroham is.


Ha már igazából nem történt meg, legalább itt láthassunk ilyet Kíváncsian várom
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 03 21:16 #9500

  • Liberator
Jó volt ez az Ardennek, csak mindenből túl sok volt, és nem tudtam eljuttatni a másik végére a pályának. Ha meg feltöltöttem pár harckocsit benzinnel a 88-asok lekapkodták a mezőről. Utánpótlásként el tudtam volna viselni egy-két tarackot.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 04 06:37 #9503

  • HunBütyök
Igen Liberator, ezér tkérlek hogy a masodikvh.hu honlapon az angol fegyvereknél keresd meg a 25 Fontos ágyútarackot, mert minden gyártó szériában volt egy... kilőttem vagy 3-at amik le sem voltak akasztva a teherautókról...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 04 08:28 #9504

  • Liberator
Az kicsi. Én nagyobbat kerestem .
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 04 08:30 #9505

  • HunBütyök
lehet hog ykicsi, de 30-at összeszedve leradírozol vele mindent.
Amúgy Kosztával közben skype-on dumáltam és és nagyon meglpődtem amikor 2 óra öldöklés után valamelyikőtöknek eszébe jut hogy a domb mögötti részt tüzérséggel kén előni... Addig meghalt vagy 400 emberetek, meg jópár páncélos...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Háló Játék 2009 jan. 04 08:35 #9506

  • koszta
Igen érdekes volt. Egyetlen egy biztos pontunk az volt, de senkinek nem tűnt fel
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.23 másodperc
Joomla templates by a4joomla