Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Sudden Strike II
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Sudden Strike II

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 23 07:24 #35955

Ehez hozzáfűzném, hogy valami fursa hiba fojtán a lengyel hadsereg kb. másfélszer annyi tankkal rendelkezett mint a német, valamint a német páncélosok 80 %-a hasznavehetetlen Pz. I. \"tankokkal\" volt felszerelkezve. De ez semmit nem von le abból a tényből, hogy lengyel ellenfeleink hősiesen, és sikeresen helytálltak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 23 07:51 #35956

  • Zeki
Csak megemlíteném, hogy a lengyel tankok, hiába van több, ha némelyik, a Panzer I-II-nél is gyengébb. egy lövés és már nem tud mozogni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 23 09:51 #35957

  • szenszej95
Jagdpanther szerintem csak azt akarta mondani, hogy nem volt reális a dolog;)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 23 14:27 #35960

  • Zeki
Mért sok reális meccset játszottunk?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 23 14:51 #35962

  • szenszej95
Hát, van néhány, és néha...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 29 18:28 #36072

  • Zeki
2010.VI.29 15.45-19.50

Szmolenszk....
Hideg, és kemény tél volt, Adolf Hitler parancsára előre vonultunk a Szmolenszki utcákon át a város határáig. Déli irányból közelítettünk én Gergely von Glazek (Zeki) Nyugatnak indultam, tábornok társam UsDie von Oh hi (USD) Keletre indul csapataival. Olyan hideg volt, hogy a Panzer IV az ódon város alatt szikrázott a kristályos hidegben, s minden egyes méter után mint ha sóhajtott volna...
Bevetettem magam a nyugati erdőbe s ott terveztem támadást. UsDie von Oh hi tábornok erős védvonalat épített ki a keleti erdőtől a szmolenszki mezőföldekig. A szovjetek hamar rátették kezüket a város repterére és a vasútállomásra. Ez minket nem bosszantott hisz ott nem támadhattak az aknamező miatt. A szovjet Szenszejevics (szenszej) és Jaggurlejcs (Jagdpanther) kisebb támadásokat indított ellenünk kezdetben, a folyamatos tüzérségi tűztől tartva véletlenszerű lövésekkel igyekeztünk megsemmisíteni az ellenség lövegeit, ez jó módszernek ígérkezett. UsDie von Oh hi tábornok nagyszerűen érezte a tüzérség erejét és hatalmas sikereket ért el vele. Eközben egyesített támadást indítottunk Nyugaton ahol a 8.8-as ágyukkal nagy sikereket értem el. sikerült áttörnöm északi irányba, de itt egyesített KV támadás fogadott, UsDie von Oh hi tábornokkal karöltve legyőztük a KV-kat. A tábornok eközben erősnek látszó támadást szenvedett el, de a végére idézem: \"...LOL, ennyi volt ..\". Északon eközben elfoglaltam két ellenséges állast és erősítést kaptunk. 3 Tiger (panzer VI) jött segítségünkre, amikkel felszámoltuk a szovjetek állását, már csak a reptéren maradtak szovjet csapatok amikor Sztálin parancsának ellenkezve kapituláltak a tisztek. Elfogtuk a két szovjet tábornokot, győzelmünket megkoronázta az is, hogy Hitler Tábornaggyá léptette elő hűséges tisztjeit...

Német: Zeki, USD
Szovjet: Jagdpanther, Szenszej

[img size=150][/img] A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 29 18:35 #36074

Zeki írta:
2010.VI.29 15.45-19.50

Szmolenszk....
Hideg, és kemény tél volt, Adolf Hitler parancsára előre vonultunk a Szmolenszki utcákon át a város határáig. Déli irányból közelítettünk én Gergely von Glazek (Zeki) Nyugatnak indultam, tábornok társam UsDie von Oh hi (USD) Keletre indul csapataival. Olyan hideg volt, hogy a Panzer IV az ódon város alatt szikrázott a kristályos hidegben, s minden egyes méter után mint ha sóhajtott volna...
Bevetettem magam a nyugati erdőbe s ott terveztem támadást. UsDie von Oh hi tábornok erős védvonalat épített ki a keleti erdőtől a szmolenszki mezőföldekig. A szovjetek hamar rátették kezüket a város repterére és a vasútállomásra. Ez minket nem bosszantott hisz ott nem támadhattak az aknamező miatt. A szovjet Szenszejevics (szenszej) és Jaggurlejcs (Jagdpanther) kisebb támadásokat indított ellenünk kezdetben, a folyamatos tüzérségi tűztől tartva véletlenszerű lövésekkel igyekeztünk megsemmisíteni az ellenség lövegeit, ez jó módszernek ígérkezett. UsDie von Oh hi tábornok nagyszerűen érezte a tüzérség erejét és hatalmas sikereket ért el vele. Eközben egyesített támadást indítottunk Nyugaton ahol a 8.8-as ágyukkal nagy sikereket értem el. sikerült áttörnöm északi irányba, de itt egyesített KV támadás fogadott, UsDie von Oh hi tábornokkal karöltve legyőztük a KV-kat. A tábornok eközben erősnek látszó támadást szenvedett el, de a végére idézem: \"...LOL, ennyi volt ..\". Északon eközben elfoglaltam két ellenséges állast és erősítést kaptunk. 3 Tiger (panzer VI) jött segítségünkre, amikkel felszámoltuk a szovjetek állását, már csak a reptéren maradtak szovjet csapatok amikor Sztálin parancsának ellenkezve kapituláltak a tisztek. Elfogtuk a két szovjet tábornokot, győzelmünket megkoronázta az is, hogy Hitler Tábornaggyá léptette elő hűséges tisztjeit...

Német: Zeki, USD
Szovjet: Jagdpanther, Szenszej

[img size=150][/img] A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.


Állati jó kis játék volt, nagyon élveztem, a szöveg nagyon jóra sikeredett, grat : )
e:a játékidőt elírta zeki, ahogy nézem 17:45 től tartott 19:50 ig<br><br>Szerkesztette: UsDie, Időpont: 2010-06-29 21:44
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 29 18:48 #36078

  • Zeki
Köszönöm, jól játszottunk mindannyian.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 06:51 #36082

  • szenszej95
Hát, kemény volt, az biztos... Bár, az, hogy USD hatalmas sikereket ért el... Kikérem magamnak! Alig lőtt ki valamit, és fel sem tűnt neki, hogy épp az aknamezőimen haladt át... <br><br>Szerkesztette: szenszej95, Időpont: 2010-06-30 08:51
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 07:30 #36084

szenszej95 írta:
Hát, kemény volt, az biztos... Bár, az, hogy USD hatalmas sikereket ért el... Kikérem magamnak! Alig lőtt ki valamit, és fel sem tűnt neki, hogy épp az aknamezőimen haladt át... &lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: szenszej95, Időpont: 2010-06-30 08:51


Azért küldtem oda vontatókocsikat: P
Amúgy nemnézted a végén a táblázatot? Igaz elég gyorsan megadtad magad, de egy pillantást vethettél volna rá: ) Én lőttem ki a legtöbb tüzérséget.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 07:47 #36086

  • szenszej95
Én a tüzérségi sikereket a kilőtt páncéltörő ágyúkra értettem:P Abból pedig nem sokat csináltál ki tüzérséggel:lol:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 12:00 #36088

  • Zeki
Hát Szenszi volt páncélos veszteséged bőven, és emberből te vesztetted legtöbbet
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 12:03 #36089

  • szenszej95
Zeki írta:
Hát Szenszi volt páncélos veszteséged bőven, és emberből te vesztetted legtöbbet

De azokat a hátamba kerülő páncélosok csinálták ki - a legtöbbet legalábbis:P
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 12:13 #36092

  • Zeki
A már a teljes vég volt, de mi a halálnak úgy jött az erősítés, hogy először jöttek a töltő autók (Benzines, lőszeres), utána végre Panzer IV és Panzer VI
USD darálta az embereket amik jöttek előtte int a sok hülye...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 30 18:44 #36103

  • Zeki
2010.VI.30 17.50-20.00

Arad és környéke...

A Magyar sereg hamar elfoglalta állásait. Én a magyar sereget vezettem német támogatással, míg társam német csapatokat irányított. A szovjet Bütyescoeu marsall egységeit hajszolva loholt a kedvező állasok felé. Hamar harcba bocsátkozott a két fél. a marsall kedvező taktikai érzékeinek hála meglátta foltot a védelmünkön. Addig támadott mígnem elfoglalta azt, de addigra erős vonalat építettünk köréje. A Magyar lovassággal mélyen behatoltam az ellenség mögé és ott sikerült kis időre zavart okoznom. Tábornok társam eközben folyamatos parázsharcot vívott fönn. A szovjet tankok lánctalpai hasították Arad macskaköveit, s a macskakövek millimétereket süllyedt a földbe. A folyamatos zárótűz mindkét oldalon komoly károkat okozott, s a csatának még nincs vége....

Német: Zeki, Szenszi
Szovjet: Bütyök
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.24 másodperc
Joomla templates by a4joomla