Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Sudden Strike II
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Sudden Strike II

Válasz/Re:Csaták 2010 ápr. 02 16:34 #31262

  • HunBütyök
szenszej95 írta:
Na, még tegnap volt egy meccs az AxPRM bétáján Balintka-HC, Zeki, és köztem. Zeki és én ruszkik, és Bálint finn (jelzem, ő akarta így). A szovjetek gyorsan törtek előre a balon, és elfoglalták a Mannerheim-vonal első lövészárkát. A másik oldalon Szenszej elvtárs volt, aki óvatosabban \"játszik\". Most könnyű dolga volt az elvtársaknak, hiszen egyetlen ellentámadás sem indult a finnek részéről, és túlerőben is voltak.Majd, amikor BT-5 harckocsik is érkeztek, Zekij Marsall, és Szenszej marsall egy bekerítő hadmozdulat mellett döntöttek. Zekij saját oldalán tört előre, mígy Szenszej jobb oldalt, és megsemmisítette finn páciensük tarackjait, és tankjait. Még néhány finn felderítő repülőgép próbálta végezni a dolgát, de pechjükre elözönlötték az eget a Vörös Légierő gépei, így lelőtték a finneket.

Finn: Balintka-HC
Szovjetek: Zeki, Szenszej95<br><br>Szerkesztette: szenszej95, Időpont: 2010-04-02 16:09


Na majd Bálintkával visszavágunk. Mannerheim visszatér a frontra aztán kaptok!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 ápr. 02 17:04 #31269

  • Zeki
Reménytelen volt
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 ápr. 09 13:19 #31963

  • szenszej95
Na, néhány napja Bütyi berakta a magyarokat:) És benne vagyunk néhányan, viszont németek nem lesznek úgy tűnik...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 03 18:43 #33711

  • HunBütyök
Hú srácok, ez a Mannerheim vonal cefetül kemény. Én egyedüli szovjetként két finn ellen nyomom (Zeki és Jagdpanther) de őrjítőek a veszteségeim. Egy célobjektumot elfoglaltam és be is adta az erősítést, de a vezsteségeim kb 70%-osak. Emellett a katonáim képzettsége, a logisztikai hiányosságok nagy veszélyt jelentenek rám.
na majd Zekiék írnak pár szót finn oldalról.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 05:01 #33712

  • Zeki
Pláne Bütyök Marshall velem még nem nagyon találkoztál
De most megmutatom erőimet, készülj!!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 05:11 #33713

  • HunBütyök
Igazából nem árulhatok el semmit, de sebezhető vagyok nagyon. Egyetlen esélyetek a gerillaharc, ami itt jelen esetben az utánpótlási útvonalaim veszélyeztetését jelenti. Ugyanis ha hátrahagyok biztosító erőket a hátorsuzágomban, akkor nem marad elég támadóerőm... Ráadásul ti két fejel gondolkoztok, én meg egyel.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 05:15 #33714

  • HunBütyök
Na tessék: kedvenc propaganda dalom: Üdvözölj bennünket gyönyörű Finnország! ez a címe... Mi csak felszabadítunk benneteket a nacionalizmus és a borzsoázia igájából! Úgyhogy kapituláljatok és énekeljétek eme dalt!

Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 05:19 #33715

  • HunBütyök
És mi a Ti válaszotok arra hogy \"Üdvözölj minket gyönyörű Finnország?\"

Természetesen az, hogy \"Nem, Molotov!\"





Igazam van? Amúgy most látom először emberi nyelvre lefordítva ezt a dalt. Állati jó, könnyesre röhögtemn magamat!<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-05-04 07:24
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 10:44 #33721

Bütyök Bütyök nem érted? Pedig a magyarban nagyon sok finnugor szó van:evil:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 04 17:58 #33757

  • Zeki
Hát pedig olyan egyértelmű
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 11 05:15 #34120

  • HunBütyök
Na arra a döntésre jutottam, hogy a téli AXPRM-et kicsit hanyagolom, amolyan alkotói szünet gyanánt és helyette a másfél éve félbehagyott afrikai módomat bütykölöm meg. Az egységek 95%-a benne van, ez járművek tekintetében olyan 130-140 jármű, csak a ygalogságot kéne kidolgoznom, meg a paramétereket. Ahogy elnéztem csak egy váz a módom, mivel Hawknak terveztem a PRM siívatagi részéhez. De mivel ő lassan halad előtte én kihozok belőle egy tematikus módot.

Angolok, franciák, amcsik, németek, olaszok, görögök, lengyelek kellenek a sivatagba.
Azóta befutott pár új egység is, pl. komplett olasz légierő, angol Cruiser tankok, matilda I és így tovább.
Tehát pár hét és minden adott, hogy a sivatagi rókákat visszakergessem odujukba.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 11 05:16 #34121

  • HunBütyök
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Eg ykis ízelítő, kicsit felnagyítottam a képet.

Ja a képen látható a második világháború legismertebb egysége, mindannyiótok kedvence a francia Citroen-Kégresse gyarmati felderítő páncélgépkocsi.<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-05-11 07:18
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 11 05:21 #34122

  • HunBütyök
Amúgy ha 800X600-as felbontással játszotok, ekkorák az egységek. És ez az igazi Sudden méret.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 11 05:39 #34123

  • Liberator
HunBütyök írta:
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Eg ykis ízelítő, kicsit felnagyítottam a képet.

Ja a képen látható a második világháború legismertebb egysége, mindannyiótok kedvence a francia Citroen-Kégresse gyarmati felderítő páncélgépkocsi.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-05-11 07:18


Fölülről a harmadik teherautó (vöröskeresztes) micsoda? Nagyon tetszik!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Csaták 2010 máj. 11 06:09 #34124

  • Számvéber Norbert
HunBütyök írta:
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Eg ykis ízelítő, kicsit felnagyítottam a képet.

Ja a képen látható a második világháború legismertebb egysége, mindannyiótok kedvence a francia Citroen-Kégresse gyarmati felderítő páncélgépkocsi.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2010-05-11 07:18


A Tiger miért akkora, mint egy M3 Lee/Grant?
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.36 másodperc
Joomla templates by a4joomla