Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Sudden Strike II
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Sudden Strike II

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 24 19:14 #56267

  • Zeki
Ajajj... hát igen...az a lengyeles pálya szép lesz...lesz A lengyel fele kész..a német még nincs Mondjuk a lengyel nagyobb is.... így nem sok idő...jövő hétre kész lesz. Missiont még nem terveztem, mert beleszámoltam az oroszokat is, de akkor nem lesznek, és extra német erősítés lesz.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 27 17:48 #56325

  • szenszej95
Zeki írta:
Ajajj... hát igen...az a lengyeles pálya szép lesz...lesz A lengyel fele kész..a német még nincs Mondjuk a lengyel nagyobb is.... így nem sok idő...jövő hétre kész lesz. Missiont még nem terveztem, mert beleszámoltam az oroszokat is, de akkor nem lesznek, és extra német erősítés lesz.

Én már nagyon várom. Ha már így harangozod be... Csak aztán nehogy az legyen, mint a Pacific-nél volt...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 28 15:12 #56328

  • Zeki
Mi volt ott?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 28 18:34 #56330

  • szenszej95
Zeki írta:
Mi volt ott?
Hát tudod: beharangozták, hogy milyen nagy volumenű, és közben nagy része csak lelkizés...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 29 05:06 #56331

  • HunBütyök
Na holnap összerakom a gépemet! Ez tudjátok mit jelent igaz?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 29 10:19 #56332

  • Sven
Hurrá holnaptól újra lesz Bütyök!!!!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 30 08:02 #56343

  • szenszej95
Na, végre! Akkor van még esély a ruszkikra is?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 ápr. 30 17:13 #56346

  • koi
Valaki átküldené a finneset???
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 máj. 16 17:17 #56740

  • Sven
gyengül a játékosi aktivitás...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 12 08:41 #57267

  • HunBütyök
Tegnap szenszivel nagyot zúztunk a lengyelek ellen! Madj elmeséli a két csatát szenszi...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 13 15:43 #57314

  • szenszej95
HunBütyök írta:
Tegnap szenszivel nagyot zúztunk a lengyelek ellen! Madj elmeséli a két csatát szenszi...

Hát akkor kezdjünk bele! Mind a két csatában Bütyivel ketten lengyelek voltunk, a lengyelek pedig németek. Az első: a legelső pályán játszottunk, én bal oldalt voltam, Bütyi a jobbon. Ez volt a vesztünk, pontosabban én: az első két Zeppelin hamar elfoglalták, így csak egy maradt, amiért nem jött erősítés. Visszavontam szánalmas maradékaimat, és a városban aknamezőt csináltam, ami később jó szolgálatot tett. A városba is hamar bejutottak, és egy rohamot teljes mértékben megállított az aknamező, de a pálya jobb-jobb oldalán betörtek, és eljutottak egészen a tarackokig, amiket megsemmisítettek. Ezután rengeteg tankjukkal rámentek az aknamezőre - még most sem sejtve annak hollétét - és sok páncélosuk otthagyta a futógörgőjét, és átment a virtuális harckocsi-másvilágra. Bár vesztettünk, az utolsó emberik küzdöttünk. Ez volt az első. A második jobban sikerült. Először is helyet cseréltünk Bütyökkel... Így én mentem a városba, de sajnos Bütyöktől is elvettek egy Zeppelint, és rövid időre mégegyet. De szerencsére az erősítésem ott jött be, és a Renault meg két 75 mm-es ágyú elintézte őket. Utána újra megszilárdítottuk a helyzetünket, kicsit később jöttek aknavetők, annak nagy részét Bütyi birtokolta, én egyet a városba vittem. Itt megint aknamezőt építettem ki, ráadásul pont ugyanott! A német támadások az előző események nyomán már nem hoztak sikereket. Ekkor nálam próbálkoztak. Sok harckocsi, rengeteg gyalogos, de Bütyök is látta ezt, meg én is, és tarackoztunk, az aknavetők lőtték őket, de így is bejutottak, ahol két utcányit visszaszorítottak minket. Végül megint az aknamező állította meg őket, majd lassan visszafoglaltuk a várost. Végül a lengyel kollégák feladták, mi pedig megmutattuk nekik, hogy ők igenis jól harcoltak a németek ellen! <br><br>Szerkesztette: szenszej95, Időpont: 2011-06-13 17:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 14 09:55 #57327

  • Zeki
Kutonon majd mehetnénk
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 15 09:07 #57349

  • szenszej95
Zeki írta:
Kutonon majd mehetnénk

Igen, van még egy befejezetlen ügyem Kutya bával
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 04:52 #57693

  • HunBütyök
Mivel a lengyel pixelmatyik cefetül unják már az SS Verfügungstruppe-k és Einsatzgruppék állandó zaklatásait, a távoli keletről megérkeztek az NKVD-s pixelmatyik is, hogy izgalmasabb legyen az élet. Ők sajnos majd sok lengyel tisztet el fognak vinni sétálni az erdőbe.

De kiválóan kezelik a kézzel húzható Maxim M1910 géppistát, és van super kis Zis-8 autóbuszuk amivel mászkálnak.


A képen láthatóak:
NKVD-s lövész (M91/30)
NKVD-s Gpi. lövész (PPD-34) &lt;--ebből kevés volt azért rajparancsnokként tettem őket a képre, de távcsövük nincsen.
NKVD-s parancsnok (PPD-34) &lt;--egyaránt használható raj- és szakaszparancsnokna, van távcsövük
NKVD-s zászlótartó (Nagant M1895) &lt;-- revolver és távcső, és cefetül hangulatos a vörös zászlóval
NKVD-s tiszt (M1895)


A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2011-06-28 06:55
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 04:56 #57694

  • Zeki
I, I, I Like it
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla