Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Sudden Strike II
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Sudden Strike II

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 05:06 #57696

  • HunBütyök
Zeki az aknavetők megszállottja, ezért itt egy csemege az ő részére. tagadhatatlan hogy a világháború egyik legismertebb csodafegyvere a Me-262... na jó csak vicceltem, az nem csodafegyver, mivel nem gyakorolt jelentős befolyást a harcokra... azonban a szovjet a 120 mm-es M1938 aknavető! Röviden csak 120-PM-38-nak hívott nehézaknavetőt 1939 elején kezdték el gyártani. A lengyelországi harcokban is minden bizonnyal bevetették.
gyors, könnyű, praktikus fegyver volt, és a szovjetek nagyon jól tudták hazsnálni. A németek is ebből hozták létre a s.Grw. 42-t.

Amint látható kis taligája van az aknavetőnek amit levesznek róla ha tüzelőállásba helyezik. Amikor húzzák (emberi erővel is viszonylag könnyen mozgatható, és bárminemű járművel is húzható) akkor a kis taligára kerül. A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 05:14 #57698

  • Zeki
De cukor falat, a lengyeleknek be kellene rakni a Medvét, a belga külügyminisztert, és csökkenteni az Ursus erejét. Én megcsinálnám, de még kelleni fognak a különórák.

Tegnap ki nyert?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 05:17 #57699

  • HunBütyök
Ja még mielőtt el lennétek ájulva a szovjet csodafegyvertől elárulom, hogy EZ IS francia találmány. A 120 mm-es francia aknavető szovjet koppintása.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 05:19 #57700

  • HunBütyök
Zeki írta:
De cukor falat, a lengyeleknek be kellene rakni a Medvét, a belga külügyminisztert, és csökkenteni az Ursus erejét. Én megcsinálnám, de még kelleni fognak a különórák.

Tegnap ki nyert?


Én, lengyelekkel. Az Ursus reflektos autó erejét csökkentettem, úgy ahogyan mutattam. Medve, tehén, birka stb. állatkák majd a végén jönnek.

Most a szovjet tüzérséget dolgozom ki. Igazából 1939-es szovjet hadseregben a tüzérség volt az igazán elit banda. ML-20, A-19, F-22... húha...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 28 05:40 #57702

  • Zeki
De jó lehetett... ki nyert?

Majd segítgetek, ha tok.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 jún. 29 04:39 #57735

  • HunBütyök
Na a vörös légierő már alakulóban van...

I-15 (Pirinyó kétfedelű vadászgép, kétségkívül a második világháború egyik legjobb vadásza)
R-5 (kétüléses kétfedelű felderító kukoricadaráló)
SB-2 (Gyorsbombázó, úgy repül mint egy balta és ledob 4 darab 220 lb bombát)
DB-3 (Az IL-4 elődje, távolsági bombázó ez jól repül és jól bírja a légelhárító tüzet, imádni fogjuk)
Po-2 (Kétfedelű felderítő repülő, jól ismerjük, tüneményes)

Még amik lesznek.

I-16
I-153
TB-3 (Bombázó)
TB-3 (Szállító)
TB-3 (Bogyótankszállító)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 03 07:56 #57871

  • HunBütyök
Nah, készen vannak a szovjetek is. Fel lehet szabadítani a lenygel burzsuázia igájában sínylődő lengyel és ukrán parasztokat és a munkásosztályt.





\"Kombaty-batyanya, batyanya-kombat,
Ti szerdce ne priatal za szpini rébjat.
Letyjat szamoleti, i tanki garját,
Tak b\'et, jo, kombat, jo, kombat.

Kombat-batyanya, batyanya-kombat,
Za nami Rosszia, Moszkva i Arbat,
Ogony, bataríja, ogony, batalljon,
Kombat, jo, komanduet on.\"


Jé, tényleg átírható magyar betűkre az orosz dal...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 03 10:46 #57873

  • koi
HunBütyök írta:
Na a vörös légierő már alakulóban van...

I-15 (Pirinyó kétfedelű vadászgép, kétségkívül a második világháború egyik legjobb vadásza)
R-5 (kétüléses kétfedelű felderító kukoricadaráló)
SB-2 (Gyorsbombázó, úgy repül mint egy balta és ledob 4 darab 220 lb bombát)
DB-3 (Az IL-4 elődje, távolsági bombázó ez jól repül és jól bírja a légelhárító tüzet, imádni fogjuk)
Po-2 (Kétfedelű felderítő repülő, jól ismerjük, tüneményes)

Még amik lesznek.

I-16
I-153
TB-3 (Bombázó)
TB-3 (Szállító)
TB-3 (Bogyótankszállító)
MICSODA???Leszáll a repülő,és kijönnek belőle a tankok???Az lesz aztán döfi!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 03 12:53 #57883

  • HunBütyök
Nem... a TB-3 alá kötötték fel a bogyótankot... alacsonyra leszállt és leakasztotta, a tank lepottyant és ment tovább... Még nem rektam be majd játszom vele később.. mármint a berakással.

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.<br><br>Szerkesztette: HunBütyök, Időpont: 2011-07-03 14:54
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 03 19:44 #57892

  • Zeki
Jesszusom milyen jó játék volt
Majd lesz részletesebb beszámoló
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 04 04:29 #57895

  • HunBütyök
Asszemmuszájh lesz kicsi thatásvadászosítanom... ugyanis rájöttem a lenygelesben csomó csomó felesleges hang van... helyettük lehetn eberaknom igazi hangokat. Youtube-on fennvan minden ami kell.. vz.24 puskától kezdve panzer II-ig minden, sőt TKS bogyótankhangot is lehet onnét szerezni. Pl. az M24 chafee hangj aminek nekünk? az helyett lehet pl. TKS kisharckocsi hangot berakni... Vagy éppen a Pershing hangja... Kiráélytigris, elefánt, jszu-152, me-262... a kései cuccok hanghjáét simán kicserélhetem fontosabb hangokra, illetve a dízstőhangokból kiveszem ar azab imádságokat, mivel azok a sivatagból maradtak meg.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 04 04:32 #57896

  • HunBütyök
Na méár van lenygel,német mauser, mosin és vz 24 hangom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 04 15:55 #57900

  • Zeki
Az jó
Fáradt vagyok nem írok beszámolot, csak annyit, hogy ez a legjobb meccsek között volt, amiket eddig összesen játszottam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 28 16:25 #58258

  • Zeki
Na emberek szavazás: A kérdés melyik Zeki legjobb multiplayeres mappja? A legjobb as Camping Mission is lehet.
1. Rebmeced (Battle of Bzura)
2. Zubu (Battle of Lwów)
3. Ostrow
4. Bedow (A map nem Zekié, módosított)
5. Kuton (A map nem Zekié, módosított)
6. Latsy
7. Cavalry Brigade
8. Zeky\'s land (Sci fi map)
9. Brotyozo (Battle of Kulno)
A többi ami készül az még nem játszik.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2011 júl. 31 14:26 #58304

  • szenszej95
Zeki írta:
Na emberek szavazás: A kérdés melyik Zeki legjobb multiplayeres mappja? A legjobb as Camping Mission is lehet.
1. Rebmeced (Battle of Bzura)
2. Zubu (Battle of Lwów)
3. Ostrow
4. Bedow (A map nem Zekié, módosított)
5. Kuton (A map nem Zekié, módosított)
6. Latsy
7. Cavalry Brigade
8. Zeky\'s land (Sci fi map)
9. Brotyozo (Battle of Kulno)
A többi ami készül az még nem játszik.

Én az 5-ösre szavazok.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.20 másodperc
Joomla templates by a4joomla