Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Sudden Strike II
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Sudden Strike II

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 24 10:19 #34887

  • Zeki
Ezt honnan szerezted? Most lefülelte a vonalunkat? Ki adta neki oda???
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 24 10:42 #34889

  • szenszej95
Zeki írta:
Ezt honnan szerezted? Most lefülelte a vonalunkat? Ki adta neki oda???

A Suddenes oldalon fent vannak:laugh: De a képekkel nem sokra ment... A KV sem ott van már, és nem tudja, hogy mi az a sok pötty:P
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 24 10:44 #34890

  • szenszej95
HunBütyök írta:


Ez meg mekkora, itt az elkötött KV-1-esem.


A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.


Hát igen, de az mekkora, ahogy javítom:pinch:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 13:17 #34906

  • Janix
sziasztok

készítettem egy új bannert

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 14:14 #34908

Janix írta:
sziasztok

készítettem egy új bannert

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Nagyon jó de van benne egy hiba mivel látom hogy Németországnak a masodikvhs zászlaja van kint akkor az oroszoknak is az legyen mert ez a mostani ezért szerintem a szovjet zászló kéne oda.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 15:01 #34912

  • HunBütyök
panzer2 írta:
Janix írta:
sziasztok

készítettem egy új bannert

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Nagyon jó de van benne egy hiba mivel látom hogy Németországnak a masodikvhs zászlaja van kint akkor az oroszoknak is az legyen mert ez a mostani ezért szerintem a szovjet zászló kéne oda.


Az nem mostani orosz, hanem szlovák zászló!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 15:42 #34915

De az mostani orosz ez a szlovák. A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.<br><br>Szerkesztette: panzer2, Időpont: 2010-05-25 17:43
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 15:46 #34916

Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 16:03 #34917

  • Zeki
Jaja, ez a szlovák.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 17:32 #34924

  • Janix
van cenzurálatlan változata is

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 17:39 #34926

Janix írta:
van cenzurálatlan változata is

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Itt se jó a zászló javítsd mert ezen is a mai orosz zászló van.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 25 18:28 #34930

  • HunBütyök
Azért mekkora gáz már hogy a Szlovákok a címert tőlünk lopták, a zászlót meg az oroszoktól...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 máj. 29 06:14 #35115

  • szenszej95
HunBütyök írta:
Azért mekkora gáz már hogy a Szlovákok a címert tőlünk lopták, a zászlót meg az oroszoktól...

Ilyen egy népség...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 05 14:40 #35374

  • szenszej95
Új szavazás lett kiírva a Suddenes oldalon!
http://sudden-rcm.lapunk.hu
Téma zárolva.

Válasz/Re:Sudden Strike II 2010 jún. 08 13:54 #35465

  • Zeki
2010.VI.07 17.30-20.00

Voronyezs külvárosa...

...Egy hideg júniusi délután ( elég ellentmondásos ) megérkeztünk Voronyezs alá. Épp annyira volt hideg, hogy a folyó még nem fagyott be. Felálltunk a folyó déli felén, s vártuk a német horda megérkezését. Szenszejevics és USD marsall között foglaltam állást, így kettőjük között védtem a rám szabott folyószakaszt.
6-7 híd volt a folyón amik fontosak voltak tervünkhöz. Sajnos USD marsallnak technikai problémák miatt el kellet mennie, s ketten maradtunk. Marsall társam megindult a folyó jobb oldalán, ahol korábban USD marsall tanyázott, s ott a védelem igen gyenge volt. Átjutott a folyón, de hamar bebizonyosodott a németek túlerője. Magyar-Német támadás indult a jobb oldalon s meg sem álltak a város határáig. Kisebb nagyobb ellentámadásokban 5-10 percekre feltartóztattuk őket, de nem volt esélyünk. Lövegeim száma meghaladta a 20-at. A német precíziós konzervek, a tigrisek nagy fájdalmakat okoztak KV-1 illetve KV-2-im elvesztésében. Aránytalanul erősre tervezték ezeket, hogy a KV-2 mire kettőt lő a cicába az másodikra szétlőtte KV-im nagy részét. Nem volt olyan KV-m ami 3-lövést bírt volna ki. A Folyamatos lovasrohamok kezdetben teljesen értelmetlenek voltak, de amikor a lövegeimet megfogták elképedtem a gebék teljesítményén. 5-6 tigrist megsemmisítettem. 113 ellenséges tankot küldtem a másvilágra. A csat ott veszett el amikor még érkezett 20-30 ellenséges harckocsi, és 100-200 ember. Elszúrtuk, nem kicsit nagyon, de kitartottunk...

Szovjet: Szenszej, Zeki, ( USD )
Német: Bütyök, Jagdpanther
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.61 másodperc
Joomla templates by a4joomla