Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Zenék, dalok
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Zenék, dalok

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 15:54 #38168

  • Roland
Zeki írta:
Itt van:


Nekem tettszik, benne van nálam a top 21 ben


Hát, a klipp nagyon jó. A zene is elmegy.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 16:01 #38172

  • Zeki
Van egy két jó csaj benne
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 16:04 #38176

  • Roland
Zeki írta:
Van egy két jó csaj benne


A mai világban ez alapelvárás.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 16:37 #38196

  • Bazooka Joe
Dögös csirkék nélkül ma már nem igen adsz el semmit!

Sturmwehr - Odin

Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 16:40 #38198

  • Roland
.
A Sturmwehr Abschied nekem jobban tetszik.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 11 17:03 #38210

  • Zeki
A zene nagyon jó, nekem onnantól nem tettszik annyira amikor elkezd énekelni...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 12 04:53 #38248

  • HunBütyök
A Sturmwehr király, de ebbn a műfajban pl. a slovén Dr. Marten\'s skinheads jobban bejön, bár lehet hogy szlovák, de sbaj, fene sem tudja megkülönböztetni szomszédainkat.



A \"My Hatred\" című lemezük annak idején sokat pörgött nálam.

Bár ha azt vesszük Ausztrál bajtársaink is tudnak alkotni, a Death\'s Head nevű formáció kiváló lemezek sorát tette le az asztalra.



Csápoljatok!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 12 04:56 #38249

  • HunBütyök
www.myspace.com/drmartenskinheads

myspace-en tovább ismerkedhettek zzel a tehetséges szlovén csapattal! Hail White Europe!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 12 06:15 #38256

  • Zeki
Bütyök most mennyi jobbnál jobb zenét adott...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 13 15:16 #38461

  • Roland
Szeretitek a nemzeti rock-zenéket?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 13 16:30 #38462

  • Bazooka Joe
Naná!

Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 13 16:49 #38466

  • Roland
Bazooka Joe írta:
Naná!

Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás...


Részemről: Magozott cseresznye, Kárpátia
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 05:12 #39290

  • HunBütyök
Roland írta:
Szeretitek a nemzeti rock-zenéket?


Igen, de z a műfaj nem létezik. Ez most lett kitalálva, amint kiárusították az egészet.

Kárpáti akoncertre pl. be sem tenném a lában. Részegen üvöltözni a Székely Himuszt? Ráülni a magyar zászlóra, wemlékezni a Dni-hősökre mikozben előtte tajtákozva üvöltöttük a pálinka című dal sorait? Kész röhej. Inkább külföldi \"nemzti rockot\" hallgatok, aminek a műfaja (egy 1980-as évk végi rendezvény neve neve után) R.A.C. Olyan hog ynemzeti rock nincsen. A nemzeti témájú rockzenék RAC zenék. Ilyen RAC zene pl. Németországban a Stahlgewitter, a Sturmwehr, nálunk a Titkolt (bár itt már van Hate Core is benne). A Kárpátia pl. RAC, de van benne némi (ál)folk elem (a szintetizátoros harmónikaszó nagy csalósá vol tnekem anno) és némi punk is. De a Kárpi már lejárt lemez unalmas é egyhangú, az újabb lemezeik színvonaltalanok és önmagukat ismétlik.

Igazából, amit a műfajból csinált a Kárpátia, ne csodálkozzon ha kedvenc RAC vagy \"nbemzeti rock\" bandáim között előbb említem a szerb Providenjét mint őket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 07:08 #39299

  • szenszej95
Bazooka Joe írta:
Naná!

Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás...

A Romantikus Erőszak tényleg nagyon jó, csak ne Máté Péter-számot játszanak az ő stílusukban:laugh:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 11:09 #39325

  • Roland
HunBütyök írta:
Roland írta:
Szeretitek a nemzeti rock-zenéket?


Igen, de z a műfaj nem létezik. Ez most lett kitalálva, amint kiárusították az egészet.

Kárpáti akoncertre pl. be sem tenném a lában. Részegen üvöltözni a Székely Himuszt? Ráülni a magyar zászlóra, wemlékezni a Dni-hősökre mikozben előtte tajtákozva üvöltöttük a pálinka című dal sorait? Kész röhej. Inkább külföldi \"nemzti rockot\" hallgatok, aminek a műfaja (egy 1980-as évk végi rendezvény neve neve után) R.A.C. Olyan hog ynemzeti rock nincsen. A nemzeti témájú rockzenék RAC zenék. Ilyen RAC zene pl. Németországban a Stahlgewitter, a Sturmwehr, nálunk a Titkolt (bár itt már van Hate Core is benne). A Kárpátia pl. RAC, de van benne némi (ál)folk elem (a szintetizátoros harmónikaszó nagy csalósá vol tnekem anno) és némi punk is. De a Kárpi már lejárt lemez unalmas é egyhangú, az újabb lemezeik színvonaltalanok és önmagukat ismétlik.

Igazából, amit a műfajból csinált a Kárpátia, ne csodálkozzon ha kedvenc RAC vagy \"nbemzeti rock\" bandáim között előbb említem a szerb Providenjét mint őket.


Pedig néhány hete voltam, de én nem tapasztaltam ilyenféle dolgokat (tizenegy előtt). De a zászlóknak mindenki nagy becsületet adott, még alkalom sem lett volna ráülni, hisz egyfolytában a levegőben voltak.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.25 másodperc
Joomla templates by a4joomla