Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Zenék, dalok
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Zenék, dalok

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 13:25 #39371

  • Zeki
Mi a véleményetek azokról az énekes \"tehetségekről\", akik egy tehetségkutatóból kerülnek ki, utána kiadnak egy lemezt, ami hogy is mondjam az esetek 90 % borzalmas. Az American Idol tehetségei, sem éppen a legjobbak. Például, az egyiknek a számát játsszák mindenhol, de hogy enyhén szólva szörnyű.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 13:38 #39373

  • szenszej95
Zeki írta:
Mi a véleményetek azokról az énekes \"tehetségekről\", akik egy tehetségkutatóból kerülnek ki, utána kiadnak egy lemezt, ami hogy is mondjam az esetek 90 % borzalmas. Az American Idol tehetségei, sem éppen a legjobbak. Például, az egyiknek a számát játsszák mindenhol, de hogy enyhén szólva szörnyű.

Zenecsatornán játsszák? Mert azt nem szoktam nézni... Főleg azóta, mióta a SültPaprika megérkezett közénk... Meg a többi borzalom. Egyszóval: Azt se tudom, hogy mi az az American Idol.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 13:47 #39374

  • Zeki
Ok, értem, hát más biztos alkotott véleményt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 14:27 #39378

  • HunBütyök
Sz*r, kommersz szemetek. Leköpni, megtaposni, meggyalázni, ha énekesnő akkor meg két kosárlabdázó négerrel egyszerre meganalizálni. Utálom őket.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 15:21 #39383

HunBütyök írta:
Sz*r, kommersz szemetek. Leköpni, megtaposni, meggyalázni, ha énekesnő akkor meg két kosárlabdázó négerrel egyszerre meganalizálni. Utálom őket.


Ó igen. Egyetértek.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 16:22 #39385

Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 16:36 #39387

viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Ha valaki ZENÉT akar hallgatni, kezdje Bach-hal Bethovennel, Palestrinával, Handellel, Mozarttal, Bartókkal, Haydn-nel, Wagnerrel, Liszttel, Dvorakkal, Smetanaval, Csajkovszkíjjal, Musszorszkíjjal, Albionival, stb, stb, stb.
Aztán lehet sok minden egyébbel folytatni, mert lesz ÉRTÉKÍTÉLETE.

(Jelzem, az Iron Maiden nálam is a topon van!)<br><br>Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-18 18:37
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:01 #39393

Hajcihő írta:
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Ha valaki ZENÉT akar hallgatni, kezdje Bach-hal Bethovennel, Palestrinával, Handellel, Mozarttal, Bartókkal, Haydn-nel, Wagnerrel, Liszttel, Dvorakkal, Smetanaval, Csajkovszkíjjal, Musszorszkíjjal, Albionival, stb, stb, stb.
Aztán lehet sok minden egyébbel folytatni, mert lesz ÉRTÉKÍTÉLETE.

(Jelzem, az Iron Maiden nálam is a topon van!)&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-18 18:37


Valóban a klasszikusok a zeneművészet zenitje. Nálam Liszt az első.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:23 #39398

  • Roland
Zeki írta:
Mi a véleményetek azokról az énekes \&quot;tehetségekről\&quot;, akik egy tehetségkutatóból kerülnek ki, utána kiadnak egy lemezt, ami hogy is mondjam az esetek 90 % borzalmas. Az American Idol tehetségei, sem éppen a legjobbak. Például, az egyiknek a számát játsszák mindenhol, de hogy enyhén szólva szörnyű.


Hát igen, főleg ha a családtagok Amerikából segítik a karrier kezdetét
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:24 #39400

  • Roland
viperahal írta:
Hajcihő írta:
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Ha valaki ZENÉT akar hallgatni, kezdje Bach-hal Bethovennel, Palestrinával, Handellel, Mozarttal, Bartókkal, Haydn-nel, Wagnerrel, Liszttel, Dvorakkal, Smetanaval, Csajkovszkíjjal, Musszorszkíjjal, Albionival, stb, stb, stb.
Aztán lehet sok minden egyébbel folytatni, mert lesz ÉRTÉKÍTÉLETE.

(Jelzem, az Iron Maiden nálam is a topon van!)&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-18 18:37


Valóban a klasszikusok a zeneművészet zenitje. Nálam Liszt az első.


Vivaldiról mi a véleményed?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:29 #39405

  • HunBütyök
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Az Iron Maiden 1998 után egy rakat ****. Én lebeszélek róla mindekit. Erőltetett, unalmas, vontatott és pénzszagú.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:30 #39406

  • HunBütyök
Hajcihő írta:
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Ha valaki ZENÉT akar hallgatni, kezdje Bach-hal Bethovennel, Palestrinával, Handellel, Mozarttal, Bartókkal, Haydn-nel, Wagnerrel, Liszttel, Dvorakkal, Smetanaval, Csajkovszkíjjal, Musszorszkíjjal, Albionival, stb, stb, stb.
Aztán lehet sok minden egyébbel folytatni, mert lesz ÉRTÉKÍTÉLETE.

(Jelzem, az Iron Maiden nálam is a topon van!)&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-18 18:37


Ha én a komolyzenét max csak a neoklasszikus metalban bírom elviselni?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:31 #39407

  • Roland
HunBütyök írta:
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Az Iron Maiden 1998 után egy rakat ****. Én lebeszélek róla mindekit. Erőltetett, unalmas, vontatott és pénzszagú.


Ez a legtöbb együttessel megesik egy idő után (kivéve ha valóban zenélésre születtek).
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:38 #39411

  • Öszvér
Roland írta:
viperahal írta:
Hajcihő írta:
viperahal írta:
Ha valaki zenét akar hallgatni, akkor tiplizzen a lemezboltba és vásárolja meg a héten megjelent legújabb Maiden lemezt, a The final frontier-t. Csak ajánlani tudom.


Ha valaki ZENÉT akar hallgatni, kezdje Bach-hal Bethovennel, Palestrinával, Handellel, Mozarttal, Bartókkal, Haydn-nel, Wagnerrel, Liszttel, Dvorakkal, Smetanaval, Csajkovszkíjjal, Musszorszkíjjal, Albionival, stb, stb, stb.
Aztán lehet sok minden egyébbel folytatni, mert lesz ÉRTÉKÍTÉLETE.

(Jelzem, az Iron Maiden nálam is a topon van!)&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Hajcihő, Időpont: 2010-08-18 18:37


Valóban a klasszikusok a zeneművészet zenitje. Nálam Liszt az első.


Vivaldiról mi a véleményed?


Én spec kedvelem.<br><br>Szerkesztette: Öszvér, Időpont: 2010-08-18 19:40
Téma zárolva.

Válasz/Re:Zenék, dalok 2010 aug. 18 17:39 #39412

  • HunBütyök
A NWOBHM mozgalom annam idején kitermelt legalább 200 zenekart és ebből 180 job bmint a Maiden. Ők jókor voltak jó helyen.

Jaguar, Tysondog, Praying Mantis (na az ő legutóbbi lemezük tényleg kiváló zene), Saxon, Angel Witch, Witchfynde, Tokyo Blade, Judas Priest (n ajó ék régebbik mint a NWOBHM mozgalom), Grim Reaper, Crossfire, Quartz, Predatür, Samurai és sokan mások.

Komolyzenéből a magyar Krakatau-t tunám ajánani. Ez eg ymagyar banda volt, kiadványaik nem felellhetőek, de Malmsteen szintű magyar zene volt. Komolyzenei alapú heavy metal.

A legújabb Praying Mantis lemez címadó dala:



És egy másik dal:



Kicsit jobb mint az Iron Maiden. (Amúgy a maiden első gitárosa, Denis Stratton is itt gitározott sokáig).
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.29 másodperc
Joomla templates by a4joomla