Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Videók

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 06 16:42 #52692

  • HunBütyök
Fú, én sem a Star Wars-ot sem a Gyűrűk kulát nem szeretem.

Jó kis második világháborús és háborús filmek (Talvisota, Westerplatte, Corregidor, Sivatagi fenevad...), meg ZS-kategóriás horror és akció.
Dolf Lundgren, Steven Seagal és társaik!
Na jó pár vígjáték jöhet meg amiket szeretek ezek az állatkás modern rajfilmek. Túl a sövényen, madagaszkár, Shrek meg ilyesmik. A Verdák is jó volt bár az nem állatkás. 8Amúgy egyszer még beperelem a Verdák készítőit mert én hasonló mesét sokkal régeben írtam már Csörrencs kalandjai címmel (ez egy kis T-72-es harckocsi volt és élte világát a többi járművel).

csörrencs kalandjai amúgy a japán sz*rságok hatására születtek meg, mint a Pokémon, ahol aranyois kis állatkák darálták egymást. Csörrencs kalandjaian meg harcjárművek szeretik egymást.

Na de ez egy másik történet.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 06 17:20 #52693

  • Com. Hakapeszi
101.Légideszant írta:
+még olyan idős sem vagyok,mint te,ezért persze,hogy jobban tudod a törit,mint én,mivel csak 8.-ba tanuljuk a II.Vh-t.És most 7.-es vagyok.


Töriórán kapsz majd egy szép, száraz eseménytörténetet egy-két órába összefoglalva, a zaftos részletek nélkül, ami igazán érdekessé teszi ezt a kort és kész. Jagdpanthernek igaza van abban, hogy az nem fog sokat dobni a tudásodon.

De nem tudom mi bajod a rajzfilmekkel, sok közülük jóval nagyobb művészeti alkotás, mint bizonyos filmek. Én pl. Asterix rajongó vagyok amióta az eszem tudom és nem hinném ,hogy bármikor is elkezdeném szégyellni.
Mellesleg ismerve néhány Star Wars rajongót (sőt Star Trek fantaikust is ismerek de azokat most haggyjuk inkább:D), magam részéről kétlem hogy Zeki bármit is poénnak szánt abból amit írt........

Kínai és koreai háborús filmeket látott már valaki? Mostanában készült néhány szebb darab!!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 06 17:30 #52694

  • HunBütyök
A Nanking nanking az egyik legjobb háborús film ami valaha készült.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 06 17:43 #52695

  • Bazooka Joe
Com. Hakapeszi írta:
Kínai és koreai háborús filmeket látott már valaki? Mostanában készült néhány szebb darab!!


Én ismerek egyet:

Harcosok szövetsége - Tae Guk Gi: The Brotherhood of War


Nekem nagyon tetszett!<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2011-02-06 18:44
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 07 19:35 #52702

Ez csak az én véleményem.Minden embernek más és más a véleménye.Ez van.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 07 19:41 #52706

  • Com. Hakapeszi
Bazooka Joe írta:


Én ismerek egyet:

Harcosok szövetsége - Tae Guk Gi: The Brotherhood of War


Nekem nagyon tetszett!


Pont erre gondoltam én is:D.

Szerintem is nagyon jó film és ajánlom mindenkinek.
Kínai alatt pedig elsősorban az Assembly című filmre gondoltam, bár az sem második világháborús, de jó! Különben is a kínai polgárháború 46 utáni szakasza meg a második világháború között sok eltérés nincsen harcászatilag. Egyik oldalt a nyugat támogatta, másikat a kelet és mindenkinek ott volt amit a japánok hátrahagytak.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 07 21:01 #52710

  • HunBütyök
A Nanking, nankingot néz dmeg hakapeszi!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 08 15:50 #52736

  • Zeki
Légörvény, szerintem vicce volt. De ha nincs humor... Au revoir!
És, mint mondtad volt - a freud-i elszólásod - valami nagy bölcsesség... ilyen hatása volt: Je suis l\'Etat!
\&quot;Ensuite, vous grandir. Vous pouvez &amp;#234;tre plus intelligent.\&quot;

Azért mi tudjuk mi a jó
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 08 15:52 #52737

  • Zeki
Mennyi átdolgozás lett belőle... és már filmek sokasága épült erre az egy filmre.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 08 19:34 #52797

  • Bazooka Joe
Igen, ez egy klasszikus!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 08 20:32 #52802

  • HunBütyök
És Ninja tudja legjobban utánozni R2D2-t.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 09 10:34 #52817

  • Zeki
Chewbaccát is jó Whhhhőőőőőő
Meg Vadert!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 09 11:23 #52821

Ez is fergeteges video!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 11 10:57 #52979

  • Bazooka Joe
Itt az emlékvideóm a Kitörésben is résztvevő 8. &amp;#8222;Florian Geyer&amp;#8221; SS-lovashadosztályról.

Téma zárolva.

Válasz/Re:Videók 2011 feb. 11 14:06 #52985

Nekem legjobban a Waffen SS induló tetszik.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla