Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

World of Tanks
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: World of Tanks

World of Tanks 2011 aug. 17 12:58 #58648

  • Zeki
Na mehet a menet.
A minap két internetes fagyás között sikerült viszonylag jó eredményeket elérnem, és gyűjtögetem a pontokat a Pz 35 (t)-vel és hamarosan a BT-2-mel. Ámbátor van Pz II-m is, de úgy látom, hogy őt már nehezen tudom használni. Az ellenfelek sokszor jobbak és nem ütöm át a páncéljukat.

Karole, vagy melyik pályán hősiesen szétvertem egy BT-2-es rohamot. Csodálkoztam is. A háromból kettőt kilőttem, a harmadik elment, de utána elkapott valami erősebb darab. <br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2011-08-17 16:44
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 13:44 #58651

Na akkor este ki lesz fent 19 után?
Meg kéne egy összegyűjtött lista a vh-s fórumozók WoT-os neveiből, hogy felvegyük egymást friend listbe...

Szerkesztette: Raeder, Időpont: 2011-08-17 16:36<br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2011-08-17 16:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 13:46 #58653

Jah és király a fórum neve: Worlf of Tanks <br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2011-08-17 16:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 14:07 #58655

  • Zeki
Én leszek, most is vagyok, csak ha az az átkozott Himmeldorf a pálya, nekem ott a végem...lefagy és halál...<br><br>Szerkesztette: Zeki, Időpont: 2011-08-17 16:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 14:49 #58656

  • Zeki
Javítottam
Worlf az az én agyszüleményem. Fejvadász a Gux-ról, és Died-nak dolgozik. Kénytelen voltam, megrajzolni egy új lényt, hogy eltusoljam a tévedést. A tanulni valót is így szoktam ,ha egy egy szó, vagy kifejezés, akkor rajzolok valamit - általában robotot - és elnevezem.
Amikor az országok fővárosát tanultam, Istennek sem akartam megjegyezni Guinea fővárosát, Conakry-t ezért rajzoltam egy csávót - a részletekkel nem untatlak titeket - és elneveztem. Maseru, meg a Maserukok, akik olyan indiai féle katonák, csak kicsit majom fejjel...meg ilyenek...egyszer lehet még érni fognak valamit...vagy nem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 16:01 #58658

  • Rudolf
Látom akkor ide is elért az WOT őrület, végső stádiuma.
Remek ötlet volt a külön topic.
Továbbá ha valaki nem hallotta volna akkor most szólok hogy, nemsokára jön a world of warplanes, amiben I.vh-tól kezdve repkedhetünk egymásra vadászva.
Mindezt követi a későbbiekben a World of Battleships, na de ez még a jövő zenéje.<br><br>Szerkesztette: Rudolf, Időpont: 2011-08-17 18:05
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 17:19 #58659

  • domigeri
Lehet, hogy újra esélyt kéne adni ennek a játéknak. Még bétafázisban próbáltam ki, akkor eléggé kiegyenlítetlen volt az egész, meg a gépem sem volt olyan, hogy érdemben beletudtam volna szólni a csatákba. Csak már a felhasználó nevemre se nagyon emlékszek, pedig volt egy Valentine harckocsim is, amolyan ajándékként kaptam, szegényke ott rozsdásodhat a garázsomban.
Apropó ha jól emlékszem ígértek a fejlesztők francia harckocsikat, azok mikor jönnek?
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 17:27 #58660

  • Rudolf
Kezd újra más névvel nyugodtan mivel a béta tesz után mindenkit nulláztak.
Francia és japán tankokat is ígértek, de gondolom mivel ezek kisebb számúak maximum arany tankok lesznek.
Talán néhány Magyar harckocsi is elférne nem?
(álom-álom édes álom)
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 17:50 #58661

  • domigeri
Akkor mindegy is, adok neki újabb esélyt, ha már ennyien vagytok rajta. A francia harckocsiknak a fejlődési ága meg van már tervezve, nem hiszem, hogy az összes prémium lesz. Szívem szerint azokkal mennék. Még esetleg japán és olasz ágat lehetne csinálni na meg persze britet. Akkor már megérdemelné valóban a World of tanks nevet a játék.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 18:04 #58662

  • Rudolf
Semmi biztatóval sem szolgálhatok ezen a téren, sajnos szürke homály fedi a terveket általában csak pár nappal a változás előtt közlik a dolgokat. Viszont rákérdezhetsz ha gondolod.
support.worldoftanks.eu/

Mielőtt elfelejtem ha szeretnétek más festést a tankotoknak akkor azt itt tehetitek meg:
wotskins.wordpress.com/

Sajnos ezeket a változtatásokat csak a felhasználó látja, tehát csak aki felrakja. Viszont így is jópofa dolog.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 18:19 #58663

  • domigeri
Köszi az infókat, most be kell hoznom Zekit, hogy legalább vele egy szintben legyek. Engem ha minden jól megy HUN_TSG néven találtok meg.<br><br>Szerkesztette: domigeri, Időpont: 2011-08-17 20:20
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 19:51 #58664

Már regisztrációnál kiakasztott, nem enged a névben \&quot;SS\&quot; előfordulást. Hogy lehet SSes player név nélkül egy játékot játszani?
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 20:49 #58665

  • Oberstgruppenführer
Az én első nevem Oberstgruppenfuhrer87 volt amit másfél hét után bannoltak . A supporttal történt névváltoztatás óta engednek újra játszani. Amerikai szerveren TOMCAT87-vagyok, Eu szerveren VEljanov87.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 17 20:57 #58666

  • Rudolf
portillo írta:
Már regisztrációnál kiakasztott, nem enged a névben \&quot;SS\&quot; előfordulást. Hogy lehet SSes player név nélkül egy játékot játszani?


Elsősorban ezen majdnem besz*rtam a röhögéstől.

Másodszor pedig nagyon oda kell figyelni a felhasználói név kiválasztásakor, mert engem is valaki bejelentett hogy \&quot;morálisan\&quot; zavaró a nevem.
Három napig szívattak egy olyan név miatt amit nem is érthettek, mivel mind oroszok.
Amennyiben hajlandóak vagyunk ezeket a kisebb nehezen érthető butaságokat elnézni, akkor azért jó lehet játszani a játékkal.
(nem utolsósorban néha lehet nyomi a készítők ellen is és akkor mehet a bosszú. )
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 18 04:08 #58667

WaffeneSeS névvel mennyi esélyem van kihúzni egy hetet? (tényleg ez a nevem ) Egyébként nem értem mi ez a névkonvenció baromság, legyen mindenki kommunista, vagy náci, vagy elvakult liberális amerikai, ez erről szól, szerintem nem zavarna senkit.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.46 másodperc
Joomla templates by a4joomla