Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ötletek

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 02 18:13 #49603

  • koi
Koszta,mikor rakod fel a cikket?Most nem akarok követelődzni,de már mióta elküldtem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 03 13:55 #49635

Einer spinnt immer! írta:
Csakhogy ez nem ökörködés, szimpla utánzat, imitáció, rekunstrukció! Nyugalom van gyerekek, azért ennyire vallási fanatikusnak nem kell lenni....


No, ez azért még nem vallási fanatizmus! (De pl. ha az araboknál lennénk, akkor ezek után hidd el, hogy komoly fenyegetést kaptál volna...
Mi meg csak szép szóval próbáltuk felhívni a figyelmedet, hogy ilyesmikkel nem kéne viccelődni... Szerintem a fórumnak és honlapnak is elsődleges célja, hogy a II. vh. iránt érdeklődőket összehozza, és tudásukat bővítse, valamint megosszuk egymás véleményét a nagy témában....
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 03 14:56 #49641

  • Zeki
koi (nyuszifül) írta:
Koszta,mikor rakod fel a cikket?Most nem akarok követelődzni,de már mióta elküldtem.


Visszafogott énem: Most miért teszed ezt... azt akarod hogy sírjunk? Sírunk mi ha kell, csak ne tedd... marhaságokat ne...

Megnyugodott énem: Ha tudnád Kosztának van elég dolga, és lehet hogy Liberatornál van a cikked, akinek szintén sok dolga van. Majd fent lesz ha jó. Mert lehet sok benne a pedantérikus kifejezés.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 03 19:14 #49662

  • koi
Könyvből másoltam,így nem ehet benne ilyen szó. Egyébbként is,egy pontynak mióta van nyuszifüle?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 03 20:34 #49667

  • koszta
Küld el mégegyszer kérlek a cikket. Köszi.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 03 21:09 #49668

  • Einer spinnt immer!
Szóval elveszett a cikk?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 04 09:38 #49673

  • Zeki
Teljesen mindegy szerintem. Nem kell ilyen kérdésekkel bombázni az oldal fenntartóját. Ha elveszett, majd koi elküldi újra...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 04 20:55 #49759

  • koi
Támadt egy ötletem,de szerintem h*lyeségnek tartjátok.Mi lenne,ha a The West(ki ismeri?) mintájára mi is indítanánk egy szerepjátékot,ami a 2.vh-val kapcsolatos.Na jó,inkább nem is írom tovább.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 05 13:41 #49800

koi (nyuszifül II.) írta:
Támadt egy ötletem,de szerintem h*lyeségnek tartjátok.Mi lenne,ha a The West(ki ismeri?) mintájára mi is indítanánk egy szerepjátékot,ami a 2.vh-val kapcsolatos.Na jó,inkább nem is írom tovább.



Akkor ezt a hozzászólást értelmetlen volt leírni, drága koi;) !
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 05 17:19 #49819

  • koszta
Történet játék című téma törölve lett.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 05 17:44 #49823

  • Zeki
A régi színvonalat már nem súrolta. Helyes döntés.
Szerepjáték? Ez nem közösségi WOW oldal....
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 07 15:58 #49953

A képtárban kellene egy \"művészeti alkotások\" című kategóriát nyitni. Oda lehetne gyűjteni például a hónap képe topikban gyűlő festményeket illetve mindenki feltölthetné akár a saját alkotásait is. Én például tudnék mit rakni oda...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 07 15:59 #49954

  • HunBütyök
Saját alkotás oké, de ilyen netről összelopott képek már neccesek, egyrészt jogvédelem miatt másrészt meg giccsesek. Na és a szerveren foglalnák csak a helyet.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 07 16:36 #49958

HunBütyök írta:
Saját alkotás oké, de ilyen netről összelopott képek már neccesek, egyrészt jogvédelem miatt másrészt meg giccsesek. Na és a szerveren foglalnák csak a helyet.


Hm... azt hiszem igazad van. Nos akkor kinek van saját alkotása?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2010 dec. 07 18:00 #49968

  • Zeki
Annak is sok értelme van, felrakjuk és már tölti le... én nem hiszem hogy jó ötlet, és ki rajzol innen? Én és még azt hiszem te szoktál.... meg anno művésznő, csak ő nem vh-s témába... (szólok mielőtt ideírja valaki a néhány vonalas grafitceruza koptatás nem számít rajzolásnak [vonatkozik ez minden rajzolási eszközre]).
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla