Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ötletek

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 04 14:15 #54147

  • HunBütyök
Nem tudom kitörölni a koszos zs... zsivány reklámját! Itt próbálja árulni a fórumon a potencianövelőit. Aki tudja törölje a haditechnika topicból.
Egy priváét üzenetben a féregnek megírtam, hogy dögöljön meg rákban a kedves édeasanyja amiért összepiszkítja a fórumunkat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 04 14:17 #54148

  • HunBütyök
Mielőtt megköveznétek, ennek a \"féreghnek\" lehet szidni az anyukáját mert ez csak egy bot. A különböző nag ynílvánosságú fórumokra tesz be egy-eg yhirdetést. Igazéából nem ember hanem egy kis program vagy vírus.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 04 15:41 #54149

  • koszta
Zeki írta:
Hát én is Bütyök mellett vagyok. Lehet ma a Bryen meg az Elit, Pacif*sza a menő, de a Talvisota jobb. 2 - 1. Kérnénk a kritika megváltoztatását! <br><br>Szerkesztette: koszta, Időpont: 2011-03-04 16:38


Mivel ez egy személyes vélemény, eszemben sincs megváltoztatni. De ezért van a kommentrendszert, hogy mindenki meg tudja írni a véleményét.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 12:42 #54181

  • koszta
A főoldalon egy újítás látható. Remélem tetszik.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 13:58 #54184

  • Hayate
Mivel nem akarok feleslegesen új témát nyitni, inkább itt megkérdezem:
Mit gondoltok, lenne létjogosultsága egy Katonai tévedések/tévhitek topiknak?
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 14:55 #54186

  • HunBütyök
Szerintem felesleges, mivel én vagyok a fő trendkiller a fórumon én minden topicban nyomom a dumát...

Lásd az öntött acélból készült előreálló lövegpajsz esete, amit a sokan a náciknak tulajdonítanak mint forradalmi találmány.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 14:58 #54187

  • HunBütyök
De éppen ilyen tévhit amit szintén leírtam, hogy a B1 harckocsi fő lövege a 75 mm-es tarack volt. A Lee és Grant harckocsik esetében ez megállja a helyét, de a B1-nél nem.

De sok ilyen tévhitet írtam már le.
Majd a lengyeles cikkemben is lesz pár.Pl. tudtátok-e hogy ami tanultam 8.-ban a lenygel lovasrohamról a harckocsik ellen, az pl. tudjátok honnét ered? Adrzej Wayda 1959-es filmjéből, a Lotnából. Az ő agyszüleménye volt az egész. És onnét terjedt el a világban ez a legenda.

Na meg sok sok sok ilyen van.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 15:10 #54188

  • Hayate
HunBütyök írta:
... Na meg sok sok sok ilyen van.


Na pont ezért gondoltam egy ilyen topikra. Ott nyugodtan kiönthetnéd a lelkedet .
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 15:15 #54189

  • HunBütyök
Nézd, a butaságfelhők elkergetését a tudás napfényével elkergetni ott kell ahol felbukkannak. Az ilyen butaságfelhők elburjánznának ha mindig eg ykülön topicban lennének kiigazítva. Tehát lenne egy harckocsi topic ami tele van butaságokkal, és lenne egy topic ahol összefüggsételen lenne egy csomó reagálás ezekre. Akkor az értelmes viták megszűnnének. Vagy szét lenne offolva a baki-topic. Bonyolultan írtam le de remélem érted.

Úgyhogy maradjunk csak a régi topicoknál és aki észrevesz valami butaságot, az írj ale az igazságot!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 15:31 #54190

  • Hayate
HunBütyök írta:
Nézd, a butaságfelhők elkergetését a tudás napfényével elkergetni ott kell ahol felbukkannak. Az ilyen butaságfelhők elburjánznának ha mindig eg ykülön topicban lennének kiigazítva. Tehát lenne egy harckocsi topic ami tele van butaságokkal, és lenne egy topic ahol összefüggsételen lenne egy csomó reagálás ezekre. Akkor az értelmes viták megszűnnének. Vagy szét lenne offolva a baki-topic. Bonyolultan írtam le de remélem érted.

Úgyhogy maradjunk csak a régi topicoknál és aki észrevesz valami butaságot, az írj ale az igazságot!


Világos. Na épp ezért kérdeztem meg a dolgot.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 05 19:44 #54207

  • koszta
Egyetértek Bütyök véleményével. De örülök, hogy vannak felvetések. Így fejlődhetünk mindig.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 06 07:27 #54217

  • HunBütyök
A Teletabikról eszembe jutott a készülő cikkem. Imádni fogjátok, még sneki nem írt erről kis Haznánkban Kommerszföldöm, másnéven Abszurdisztánban.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 06 08:38 #54221

  • koszta
Ideje, hogy megtörd a jeget akkor.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 06 08:47 #54222

  • HunBütyök
Ma este kinn lesz a cikk. Sajnos sok infót nem találtam róla, és a csirkelábas k*csög szovjet betűk is aggasztóak voltak, de megoldottam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 már. 06 08:51 #54223

  • HunBütyök
Tudjártok hogyan? Találtam orosz-magyar szótárat neten. A csirkelábas karaktereket kézzel kimásoltam egymás után a könyvemből.

Lett egy karaktersor, pl. eg ymodnat kicsiszék-kicsiszék-hóember-ketteslétra-almafa jelelgű betűkből.
Na ezt kikontrollcéztem és benyomtam google-ba.
És olyan rohadt nag ymákom volt hogy a szovjetek ezt a könyvet felnyomták netre. vagyos már ők oroszok csak a könyv hatás alatt állok. (Éppen olvasom kifele a könyvet.)

Na amint megtaláltam a neten ugyanazokat a csirkelábas sorozatokat, akkor benyomtam a google fordítót és voálá!!!! Működött. XD

Na most ugyanígy fogok írni a 7TP-ről, talán a magánhangzók nélküli lengyel dumából is tudok kihozni valamit.


Na ki a király mi?
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.19 másodperc
Joomla templates by a4joomla