Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ötletek

Válasz/Re:Ötletek 2011 aug. 29 15:11 #58821

  • koi
A teljes lista:
Char 2c
Consolidated PB4Y-2
Cruiser Tank Ram I.
Fritz-X
IszU-152
KwK. 39
McDonall Douglas XP-67
Semovente L.40
Semovente M.41
SU-122
Yokosuka D4Y.Ennyi...Ha lehet,ezeket a cikkeket ne vigyétek el előlem,mint a múltkor...

Szerkesztette: koi, Időpont: 2011-08-29 17:30<br><br>Szerkesztette: koi, Időpont: 2011-08-29 17:32
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 aug. 31 07:56 #58870

  • koi
Úgy látszik,Atiraptor előszeretettel lopkodja a cikkeimet.A D4Y-t,a Ki-67-est,stb.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 aug. 31 10:15 #58873

koi írta:
Úgy látszik,Atiraptor előszeretettel lopkodja a cikkeimet.A D4Y-t,a Ki-67-est,stb.



Nagyot tévedsz. Koszta a szerkesztői fórumban megmutatta az írásaidat, amit eddig küldtél. Sajnos, a cikkeid egymagában, hozzányúlás nélkül nem állja meg a helyét terjedelme miatt, így szétosztottuk őket, így kerülnek fel az oldalra. Ha legközelebb írsz cikket, akkor ne egy vagy két forrás alapján írd, hanem próbálj minél többet megtudni a témáról. Wikipédia (magyar) sajnos nem túl jó forrásként, de filmek sem. Kérlek, legközelebb jobban nézz utána a dolgoknak.
Lelkes, aktív vagy, örülünk ennek, minél több ilyen ember kell a honlap számára. Annak érdekében, hogy ezt megelőzd, mind terjedelemben, mint minőségben jobbnak kell lenniük.
A \&quot;lopás\&quot; szó nem helytálló.


Üdv.<br><br>Szerkesztette: cserpakszabi, Időpont: 2011-08-31 12:18
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 aug. 31 11:28 #58874

  • koszta
Nagyjából én is ezt írtam volna, köszi Szabi, hogy megtetted helyettem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 aug. 31 15:34 #58880

koszta írta:
Nagyjából én is ezt írtam volna, köszi Szabi, hogy megtetted helyettem.


Pont fenn voltam
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 okt. 04 20:43 #59339

  • Magyarharcos
Van egy ötletem. Nem lehetne valahogy videókat beágyazni a honlapra? A \&quot;Youtube\&quot; videó megosztón nem egy videót találtam, ahol II. világháborús repülők, tankok, fegyverek vannak bemutatva. Arra gondoltam hogy ezek közül ha beküldözgetünk egy párat, nem tudjátok valahogy betenni a videók közé?

Ui:
Már mint olyanok, amiket legtöbször dokumentum filmekben látunk, vagy pedig felújított fegyvereket mutatnak be.<br><br>Szerkesztette: Magyarharcos, Időpont: 2011-10-04 22:45
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 nov. 09 19:43 #59830

  • koszta
Kommentelési rendszer változás!

Mostantól több kategóriánál is lehetséges a hozzászólás, természetesen teszt jelleggel.

Bővebb infók a gépházban: 2vilaghaboru.blogspot.com
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 nov. 18 21:04 #59869

  • koszta
Szerkesztői felvétel a témában kevésbé jártas olvasók számára is!

Ha érdekel a történelem, azon belül is a II. világháború, de úgy gondolod, hogy nincs akkora tudásod, hogy cikkeket írj, akkor se csüggedj! Ha tudsz angolul vagy németül, esetleg szoktál filmeket nézni, játékokat játszani a témában, vagy csak valamilyen módon segíteni akarsz az oldal szerkesztésében, akkor jelentkezz bátran!

Jelentkezés, kérdések a kapcsolat menüpontnál.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 dec. 30 16:18 #60328

  • koi
Láttam és olvastam is ezt a karácsonyi történetet,és volna egy kérdésem.Beküldhetem a regényemet?A címe:Magyar a tankon! Pár katonáról szól,akik Finnországtól kezdve egészen Berlinig verekedik magukat végig a világháborúban.Öt ember,azon belül is három főhős állandóan szerepet kap,Zsílvásárhelyi Iván,Szergej Muskovics és Kamarow Volga(neki falába van).A többit,ha érdekel titeket,később mondom...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2011 dec. 30 18:42 #60335

  • Ferencz Jozsef
Szerintem tagokat kéne \&quot;toborozni\&quot; mert nincs olyan sok. Pedig ez sokkal érdekesebb mint a facebook vagy twiter vagy akármi. meg kéne ismertetni a háborút mindenkivel.

Téma zárolva.

Válasz/Re:Ötletek 2012 jan. 06 08:28 #60451

  • Magyarharcos
Nekem is lenne egy ötletem:

Tegnap este keresgettem repülő gépeket a honlapon.

És arra gondoltam, nem lehetne azokat is csoportba szedni, mint a páncélosok is vannak?

Mondjuk vadász repülő, bombázó repülők, egyéb felhasználású, és kísérleti?
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 jún. 21 11:45 #61731

  • banditos
Készíthetek a PzIII M-ről cikket?
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 jún. 25 11:48 #61768

  • koi
Felteszi valaki, hogyha kész és beküldöm, a regényemet?
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 jún. 25 16:17 #61773

  • Számvéber Norbert
koi beküldte:
Felteszi valaki, hogyha kész és beküldöm, a regényemet?


Ha hadtörténeti tárgyú regényt írtál, akkor készülj fel hidegre-melegre!
Egy jó háborús regény mögött iszonyú kemény háttérmunka (főleg kutatás) van. Egy "Sven Hassel" klónt sk. szedek szét. Csak jelzem.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 jún. 25 18:34 #61778

  • koi
Hát,ami azt illeti,nem létezőek a szereplők,de megpróbálok 100 %-osan reális lenni.Amúgy meg a Halhin-Gol-i csatáról szól.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.53 másodperc
Joomla templates by a4joomla