Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Ötletek

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 júl. 15 13:32 #61934

  • Zeki
zworen írta:
Szervusztok!

Valamikor 2-3 évvel ezelőtt szerkesztőségi posztban voltam jelen az oldalon, melezor, vagy mirigorn vagy mittudom én milyen néven, aztán eltűntem. Most belefogtam egy nagyszabású játéktervbe, pár barátommal, és ehhez lenne szükségem nagy mennyiségű referencia anyagra. Kifejtem.

Második világháború időszakából olasz, francia, NÉMET, SZOVJET, magyar, stb. (ez a kettő elsődleges, a többi csak a bővítéseknél lesz érdemben felhasználva) hadiipari, nemzeti erőforrási, élőerővel kapcsolatos anyagokra. Az országok teljes gyártókapacitása, felfuttatott ipara által előállított technika mennyiségére, és minőségére gondolok. Minden ezzel kapcsolatos anyag érdekel, a technikai állományok gyártási költsége, előállítási ideje, segédanyagok beszerzése (benzin, acél, lőpor, gumi, stb), élőerő kiképzési ideje, a kiképzés színvonala (itt olyan írott anyagokra gondolok, amik elemzésével számszerűsíteni lehet az előerőben lévő valós, vagy vélt különbségeket.

Remélem nem túl ködös (bár magam is belátom grandiózus elképzelés), mit szeretnék, ha valaki tud segíteni, akár angolul, akár magyarul, minden információt szívesen fogadok.

Előre is köszönöm a segítséget

U.I.: csumiháj vízipisztolyom :DDD
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 aug. 20 11:08 #62211

  • koi
Olvastam a Zeki-féle történetet, és ettől nekem is kedvem támadt egy ilyen rövid anekdotára.
Téma zárolva.

Válasz: Válasz/Re:Ötletek 2012 aug. 23 16:46 #62242

  • banditos
A Pavlov-házról van cikk,mert ha nem csinálnák!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.19 másodperc
Joomla templates by a4joomla