Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: A Waffen-SS

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:02 #9107

  • GIXeRCool
művésznő írta::
Most, hogy jön ez ahhoz, hogy valaki szabály szerint küzd-e, vagy a bosszú hajtja-e?
Szerintem te összekeversz valamit. Vadászni sem indulatból kell, küzdeni sem gyűlöletből. Az öldöklés szintjén egy katona sem tehet a háborúról. Ezért a hadviselés is szabályok, törvények, egyezmények keretei között zajlik, amiket ha megszegnek, megbüntetnek. Az ölés hozzá tartozik a háborúhoz, de a gyilkolás nem! Az a háborúban is bűn.


Ezért írtam: Te egy lelkes PACIFISTA vagy, valamint nem érted meg a katonákat...

Ha mindenkit elítéltek vona Hágában, aki háborús bűnt követett el, akkor az amiknak csak egy repzi kellet volna a hazatéréshez...
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:04 #9108

  • Bazooka Joe
Mert sok embert érintett a II. Vh és nem hiszem, hogy a sebek felszakítása még így 64 év után is helyes dolog lenne
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:05 #9109

  • művésznő
Akkor nem pacifista vagyok, hanem idealista, nem?
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:06 #9110

  • művésznő
Bazooka Joe írta::
Mert sok embert érintett a II. Vh és nem hiszem, hogy a sebek felszakítása még így 64 év után is helyes dolog lenne


De a sebek csak úgy gyógyulnak, ha kitisztítják őket, különben a gyulladás csak vándorol a testben. Akár 64 éven át is.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:09 #9111

  • Bazooka Joe
Jó akkor hívd majd fel a nemzetközi sajtó figyelmét arra amit majd kikutatsz! Érdeklődve fogom várni!

Úgy is megfogalmazhattam volna az előbb, hogy vannak olyan dolgok (általánosságban) amikbe az ember jobb ha nem üti bele az orrát.<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2009-01-01 15:10
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:12 #9112

  • művésznő
Mit jelentsen ez Joe?
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:14 #9113

  • Bazooka Joe
Nos, hogy megértsd mert úgy látom nem megy felhozok egy példát:

A történelemben számtalanszor előfordult, hogy azokat az embereket akik sokat kutakodtak, hogy leleplezzenek, megbuktassanak, megsemmisítsenek dolgokat legtöbbször eltették láb alól.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy jobb a fejünket a homokba dugni, csak azt, hogy inkább ne pattogjunk annyit és akkor talán nem is eshet bajunk.

De ezt nem itt kéne ha megbocsátasz mert ezt a topikot a Waffen SS-nek nyitottam és már megint vmi egészen másról beszélünk. Ha arról nem megy a téma akkor kérlek titeket, hogy itt másról se menjen!
<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2009-01-01 15:24
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:14 #9114

  • GIXeRCool
művésznő írta::
Mit jelentsen ez Joe?


Teljesen feleslegesen lovagolsz rajta...
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:18 #9115

  • művésznő
Baj van GIXeRCool?
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:40 #9116

  • GIXeRCool
Igazából csak az, hogy olyasvalamit feszegetsz, amit sosem fogsz megérteni...
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:44 #9117

  • GIXeRCool
Bazooka Joe írta::
Nos, hogy megértsd mert úgy látom nem megy felhozok egy példát:

A történelemben számtalanszor előfordult, hogy azokat az embereket akik sokat kutakodtak, hogy leleplezzenek, megbuktassanak, megsemmisítsenek dolgokat legtöbbször eltették láb alól.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy jobb a fejünket a homokba dugni, csak azt, hogy inkább ne pattogjunk annyit és akkor talán nem is eshet bajunk.


Ne izgulj Joe!

Nem valószínű, hogy az ODESSA, olvassa a hsz-id...
Valamint túlsok filmet néztél a témában. Nem hiszem hogy olyan mélyre ástál volna bármiben is, hogy félned kellene...
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:50 #9118

  • művésznő
GIXeRCool írta::
Igazából csak az, hogy olyasvalamit feszegetsz, amit sosem fogsz megérteni...


Kösz a bizalmat! Azért maradhatok, ha befogom a pofám?
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 14:57 #9121

  • GIXeRCool
művésznő írta::
GIXeRCool írta::
Igazából csak az, hogy olyasvalamit feszegetsz, amit sosem fogsz megérteni...


Kösz a bizalmat! Azért maradhatok, ha befogom a pofám?


Köszönöm, hogy kiforgatod a szavaimat.
Csak tényszerű megállapítást tettem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 15:25 #9125

  • koszta
Kutakodni lehet. Utána én sem kürtölném sajtó elé, mert a végén ha igazad volt ha nem börtönbe kerülsz. De maga a kutakodás, utánanézés még nem baj.
A történelmet pedig a győztesek írják, innentől kezdve nehéz lenne megtalálni azt az utat, ami a valóság volt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 16:12 #9127

  • Ailles da Colon
pontosan oda jutott vagy fajult ez a téma, ahová gondoltam. SS helyett háborús bűnök...
64 év, régen volt. Ja... De tengelyhatalmi oldalról mai napig rángatnak elő vélt vagy valós háborús bűnösöket, szövetséges oldalról egyet se.. PEdig legalább annyi van ám... mocskos háború volt, de minden háború mocskos. Az utána következő megtorlás meg még mocskosabb
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc
Joomla templates by a4joomla