Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: A Waffen-SS

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 13:47 #8978

  • Jagdtiger
Jó ég azt csak szemléltetésképpen írtam példaként. Mit nem lehet ezen érteni?!

Visszatérve az SS-re akárhogy is van valamit nagyon jól csináltak a kiképzésükben, hogy ilyen jó katonákat csináltak belőlük!
Érdemes lenne-e bevezetni a mai modern hadseregeknek is ezt a kiképzési formát? Hm mit gondoltok?<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-12-31 16:02
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:12 #8998

  • Ailles da Colon
értem.. ez csak magamfajta szarkazmus volt. de hagyjuk
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:22 #9002

  • Zeki
No Vita amikor a szovjetek már ott voltak Berlinben
és azt a parancsot kapod hogy nincs parancs mit tettél volna ( SS katona vagy,balra melletted egy löveg és 2 társad a jobbodon )
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:27 #9007

  • Ailles da Colon
A felborított vimmaos mögé rejtem a löveget a két társam segítségével, lövedék a csőve, közeli háztetőre egy felderítő, aki jelzi, ha jönnek a vörösök.. amint meglátjuk a rohadékot tűz... Az általad leírt szituban más választás nincs..
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:45 #9018

  • Bazooka Joe
Haha én is ezt tenném de mi van ha a lövegből kifogy a lőszer?! Továbbviszitek?! Mivel?

Amúgy a Leibstandarte-nak bizonyos egységeit bevetették a Reichstag védelmében is a Berlini csatában úgy tudom.<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-12-31 17:46
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:47 #9020

  • Ailles da Colon
haha.. ha elfogy a lőszer, amink van azzal lövünk, ha puska van tank ellen, akkor szerzünk mást..

\&quot;kérjen, kölcsönözzön vagy lopjon\&quot; és ez mennyirte igaz..
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:49 #9024

  • Bazooka Joe
Sajnos ha kifogy a lőszert akkor otthagyod... abban a zűrzavarban senki nem megy ki lőszert keresgélni hacsak nem akar meghalni...

A Berlini csata az egyik legvéresebb városi küzdelem volt... ott aztán nem volt kegyelem senkinek senki részéről.<br><br>Szerkesztette: Bazooka Joe, Időpont: 2008-12-31 17:51
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 16:54 #9025

  • Ailles da Colon
ja az egyik legvéresebb.. Persze a \&quot;hős szovjetek\&quot; akik minden nap párezer ágyúval és ugyanannyi repülővel bombázták a várost, tök mindegy volt kire.. Földig rombolták? Inkább pinceszintig..
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 17:02 #9027

  • Bazooka Joe
Hát kb...

Házról házra való küzdelem --&gt; sok közelharc... az egyik legrosszabb fajta.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2008 dec. 31 19:02 #9036

  • Zeki
És a szovjetek csak lőttek rakétával, de gyalogságot is küldtek miközben bombáztak csak azért hogy megszerezzék a Birodalmi sas szobrot meg hogy elsők legyenek akik kitűzik a zászlót a Német Birodalmi Kancellárián.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 08:27 #9046

  • Bazooka Joe
Én utálnék harcolni egy olyan városban amit az ellenség teljesen körülzárt és egyre szorosabbra húzza a hurkot. És talán nincs más esélyed mint egy kitörés, de tekintettel a Berlini csatában bevetett Orosz erők nagyságára azt hiszem kitörés nem is történt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 09:55 #9049

  • GIXeRCool
Legalábbis nincs róla hivatalos feljegyzés...
Biztos volt kitörés, meg persze rengeteg felszámolt kisérlet...
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 11:18 #9062

  • Bazooka Joe
Annyi viszont bizonyos, hogy maradtak elszigetelt ellenállási gócpontok Német részről.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 11:33 #9064

  • Ailles da Colon
Lehet, hogy a kitörés lehetetlen. De próbáld meg beleképzelni magad. SS katona vagy, a fővárosodat körülzárták az oroszok. Mit választasz? kitörsz és megpróbálsz közben annyi szovjetet a halálba küldeni, amennyit bírsz vagy orosz hadifogolytábor???
SS katonának fogolytábor? jó vicc
Téma zárolva.

Válasz/Re:A Waffen SS 2009 jan. 01 12:31 #9076

  • Zeki
Mennyünk főbe lövöldözni azokat a \&quot;Tonhalakat\&quot; kard ki kard
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.24 másodperc
Joomla templates by a4joomla