Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Hajók, Tengeralattjárók
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Hajók, Tengeralattjárók

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 29 18:55 #59949

  • Panther
Tényleg, furcsa hogy a terrapin-ről még nem írt senki a honlapon. Sajna én nem írhatok róla mert 1944-es dolog, de jó volna ha megemlítené valaki.


Mi is az a terrapin? nem a haditengerészet a szakterületem, erről még nem hallottam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 29 19:06 #59950

  • Bazooka Joe
Panther írta:
Mi is az a terrapin? nem a haditengerészet a szakterületem, erről még nem hallottam.


en.wikipedia.org/wiki/Terrapin_%28amphibious_vehicle%29
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 30 16:37 #59951

  • HunBütyök
Panther írta:
Tényleg, furcsa hogy a terrapin-ről még nem írt senki a honlapon. Sajna én nem írhatok róla mert 1944-es dolog, de jó volna ha megemlítené valaki.


Mi is az a terrapin? nem a haditengerészet a szakterületem, erről még nem hallottam.


Egy teherkocsi, olyan mint mint a BTR-80 nyitottan, páncélzat nélkül. Kis sebességű, d ekiváló terepjáróképességű teherkocsi volt. Szeretem nagyon!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 30 16:41 #59952

  • HunBütyök
Furcsa hogy az LWS-ről és a bűvár kivitelő német prototípusokról hallottál, erről meg nem, amikor ebből 200 darab is készült! Na mindegy, ma tanultál valami újat!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 30 18:11 #59954

  • Panther
Nem furcsa, mint említettem, nem a haditengerészet a szakterületem. A Terrapinnal egy oldalon sem találkoztam, még a nevét sem hallottam.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 nov. 30 18:29 #59956

  • HunBütyök
Elhiszem, én így vagyok a Maus-zal, azt tudom hogy 200 tonnás volt de semmi többet!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 01 05:01 #59958

  • Zeki
Nem is kell. Ami nem harcolt, az nem annyira befolyásoló tényező.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 01 07:26 #59959

  • Panther
A Maus az csak haditechnikai csemege

De én speciel mindenevő vagyok, időszámításunk előttől napjainkig érdekel minden, ami töri, főleg hadtörténelem. Amit a szobám is tükröz. A legidősebb darabja a gyűjteménynek idősebb, mint a dínók

A legfiatalabb meg a régi papír 200-as

Szóval én nem vagyok olyan válogatós.<br><br>Szerkesztette: Panther, Időpont: 2011-12-01 08:27
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 07 05:26 #60011

  • HunBütyök
Nemsoká kész a Terrapin-os cikkem. Félig megvan!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 08 05:51 #60018

  • Panther
Hunbütyök, van egy általam egzotikusnak gondolt film, kiváncsi vagyok, te mit gondolsz róla:

Uchuu Senkan Yamato

Szerintetek mennyire nagy túlkapás a sztori? nekem elég vadnak tűnik, pedig az alapsztori még a 70-es években született meg.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 12 13:23 #60059

  • Magyarharcos
Panther írta:
A Maus az csak haditechnikai csemege

De én speciel mindenevő vagyok, időszámításunk előttől napjainkig érdekel minden, ami töri, főleg hadtörténelem. Amit a szobám is tükröz. A legidősebb darabja a gyűjteménynek idősebb, mint a dínók

A legfiatalabb meg a régi papír 200-as

Szóval én nem vagyok olyan válogatós.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Szerkesztette: Panther, Időpont: 2011-12-01 08:27


Pont mint én jó magam!

Amúgy meg, hy everi body!
Bocsánat a 3 hónapos \&quot;pihenés\&quot; miat, de a gépemet mikor vissza kaptam -akkor írtam a battlegrouphoz a hozászólást-, nem sokkal utánna megint befuccsolt. Most van időm valamennyi, úgy hogy neki állok a korábbi cikkeket kijavítani.

Ui:
Csak találnám meg hova a FRANCBA tettem!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 21 18:04 #60208

  • Dezsőőőke

Nem semmi látvány lehet élőbe.Annyi biztos hogy tengerész továbbra se lennék:cheer:
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 23 08:20 #60220

  • Magyarharcos
Ja, a poén meg csak annyi hogy nem a hajóban robban fel, hanem előtte. Így nem maga a robbanás, hanem az általa keltett lökés hullám végzi el a munkát.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 23 09:40 #60224

  • Gipszj
A Scharnhorst és a GNEISENAU csatornaátkelésénél az aknák között volt olyan (ha hinni lehet a leírásoknak) amelyik negyven méterre robbant a hajótól. Ez ütötte a legnagyobb lukat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Kedvenc Hajók/Tengeralattjárók 2011 dec. 24 21:56 #60247

  • Panther
A vízben keltett lökéshullám elég komoly pusztításra képes, mint azt már előttem is írták. De ha közelebb van a hajóhoz, még erősebb a lökéshullám, és annál kisebb felületen éri a hajótestet a java.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.23 másodperc
Joomla templates by a4joomla