Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

World of Tanks
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: World of Tanks

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 19 14:26 #58699

  • Panther
T-57? Az az amerikai Tier 2 önjáró löveg, nem?

Részvétem a géped miatt
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 19 15:49 #58700

  • Panther
Holnap majdnem egész nap nyomom, és meglesz a VK3002(DB).

Amúgy jelöljétek be barátnak Jegesmedve nevű komámat! Neki teljes a német tornyos gyűjteménye. Egy gyakorló csatában megmutatta a Mausát. Az E-100-asát még nem láttam, a Mausal is csak legázolt, hogy a lőszerért ne keljen fizetni.

Szerintem is feltétlen az előnye a Sztálin 7-nek a Maussal szemben. És ez valószínűleg a valóságban is így lett volna. A modern az elavult konstrukció ellen. Ugyanez a véleményem a Királytigris kontra Jsz-3 és az E-75 kontra Jsz-4 ügyben is.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 19 16:12 #58701

  • DantesHun
Nyehehehehehe....T25 AT-vel öt kilőtt tank, úgy hogy 77 HP-m volt csak.
T29, Kv,KV3,KV5, SU5

Annyira zseniális a T25 AT. Csak ajánlani tudom.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 19 17:28 #58702

  • Zeki
Ha eljutok oda hogy megvegyem...

Sajnálom a géped Domigeri

Felveszem, hagy lessem meg! De gyakorló csatában nem kell kifizetni a lőszert nem?

Hát igen, szerintem is a szovjet harckocsik győzedelmeskedtek volna, mert ezek az egy személyes konstrukciók, tényleg nagyok, meg erősek, de r*h*dt lassúak. Mint a Kriegsmarine-nál a Tirpitz vagy a Bismarck. Ha be tudják vetni, egysz6er is nagyot szól, de többet nem fogják, mert elmenekülni nem fog tudni...
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 20 05:42 #58703

  • Panther
A gyakorló cstában pont csak a lőszert és a fogyócikkeket kell fizetni .
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 20 14:56 #58704

  • Zeki
Ja értem.

Szegény Pz. III Ausf A harckocsimat KV, StuG III, Pz IV ellen rakja be...
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 20 16:51 #58705

  • Panther
Naaa...

Az első KV-mat éppen a Panzer IIIA-val intéztem el.

Már kifejlesztettem az első 7-es szintű járgányomat, a VK3002DB-t, ami tulajdonképpen a Párduc riválisa volt a pályázaton. Már csak 900000 kredit kell, hogy megvegyem
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 20 18:50 #58706

  • Zeki
Akkor gyűjtögethetsz egy darabig.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 06:57 #58716

  • Panther
Ha fullon lesz a VK3601H, akkor abból lesz pár százezer kreditem. Ugyanez a Leopardra, csak kevesebb kredittel. Mindkettőhöz egy modul kell, a Leopard rádiójának a fele megvan, a Vk motorjának meg 23000 tp kell. Meg a Tiger kifejlesztése, de mivel az feleannyi tp a VK3002DB-felől, azt onnan fejlesztem ki.

És ha eladom a VK-t, a lövegét meg a motorját megtartom, kompatibilis számos más járművel, és az eladási ára nem is csökken. Ugyanaz a löveg van most a Jagdpanzer IV-esemben, mint ami a Stugban volt, és nem csak típusban, hanem szó szerint ugyanaz. Sok kreditet spórolhat meg vele az ember.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 15:27 #58728

  • Zeki
Ezt nem is tudtam. Köszi a tippet.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 17:52 #58729

  • DantesHun
Én a helyedben nem adnám a vk3601-et. Jól lehet vele creditet keresni, főleg ha nincs prémiumod.

Érdemesebb megtartani és lassan összeszedni vele a creditet mint eladni, legalábbis hosszú távon.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 19:16 #58733

  • koi
DantesHun írta:



No meg, ott van égi áldás, a tüzérség. Az arty műholdnézetből puffogtathat, és gyakorlatilag nem lehet kiszúrni honnan, és egy nagyobb arty még a legerősebb tankot is ki tudja szedni, egy-két lövésből. Már feltéve ha talál...

Hogy kell szatelittel durrogtatni?
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 19:30 #58734

  • Rudolf
koi írta:
DantesHun írta:



No meg, ott van égi áldás, a tüzérség. Az arty műholdnézetből puffogtathat, és gyakorlatilag nem lehet kiszúrni honnan, és egy nagyobb arty még a legerősebb tankot is ki tudja szedni, egy-két lövésből. Már feltéve ha talál...

Hogy kell szatelittel durrogtatni?


Mikor betöltesz és kezdődik a játék csak annyit kell tenned hogy megnyomod a bal shift-et és ezután már felső nézeted lesz.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 21 21:34 #58736

Sziasztok ! Azt akartam kérdezni hogy régebben mikor a PzIII/IV teljesen kifejlődött akkor kapott vlm arany kitüntetést. Az micsoda? mert azóta se tudom de jobb a békesség alapon nem adtam még el csak mindig gondolkozok rajta, angol tudásom sajna pedig nem ilyen szintű.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 07:05 #58738

  • banditos
Luger írta:
Sziasztok ! Azt akartam kérdezni hogy régebben mikor a PzIII/IV teljesen kifejlődött akkor kapott vlm arany kitüntetést. Az micsoda? mert azóta se tudom de jobb a békesség alapon nem adtam még el csak mindig gondolkozok rajta, angol tudásom sajna pedig nem ilyen szintű.

Szia,át lehet állítani magyarra,az az 1.,a 2. az hogy elit szintű lett a tankod,vagyis már a legénységhez megy az összes p.Amúgy én az M7-est használom kreditszerzésre.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.58 másodperc
Joomla templates by a4joomla