Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

World of Tanks
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: World of Tanks

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 09:38 #58742

  • Panther
Én meg a Panzer IV-est. De ha meglessz a mani a Panzer III-ra, majd a IV-et eladom. Utána a Panzer III!IV lesz jó erre a célra.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 09:51 #58744

Én direkt a pénzgyűjtés miatt vettem meg a panzer III/IV-t. Ha meglesz a kellő xp, akkor meg megyek át Hummelre pénzt keresni és eladom végre azt a dög lassú KV-t, mert már nagyon utálom, pedig erős tank, de mégis rossz vele menni.
Arra még lehetőségként sem mertem belegodolni, hogy KV-val kelljen kiguberálni 6 és fél millát az is7-re...
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 11:45 #58745

  • Zeki
Egyre feljebb megy az ember, egyre több a baj.
Annyian mondjátok, hogy az M7 jó kredit szerző tank. Ha akarok pontokat, akkor inkább azt fejlesszem ki? Vagy mehetek a Pz III-ra, mert a Pz III/IV is egy jó kredit szerző? Mit tanácsolnátok?

De németek után a szovjeteket kezdem el, a BT-2 ággal, a T-52-ig, majd ahol le lehet menni az IS-ekre. Nyammi

A német artyk nem is tudom... A Sturmpanzer II után már jónak tűnnek, de a Wespe-t érdemes beszerezni, vagy hagyhatom? Mert artyknál a Hummelig megyek majd szerintem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 17:17 #58747

  • Rudolf
Nekem az a véleményem, hogy a legjobb kreditvadász a pz.IV. Nagyon bevált, a legnagyobb löveggel szinte bármit megsebez amivel összekerül. Könnyű vele csatánként többet is ölni, ilyen esetekben 25-30e a biztos kredit.
Persze nem szabad elfelejteni, hogy csak közepes harckocsi. Nagyobb vasak ellen is hatásos viszont érdemes fedezékről fedezékre járkálni.

A tüzérségről röviden:
A hummel egy nagy pénznyelő és sajnos pontosságban is megelőzik külföldi társai. A grille viszont nagyon jó, pontos és olcsó. Gwpanther pedig az ászok ásza, nagyon pontos és gyors! (kicsit drága a lőszer, de általában megtérül)<br><br>Szerkesztette: Rudolf, Időpont: 2011-08-22 19:24
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 17:45 #58748

Hát többnapos gondolkozás után rávettem magam és vettem egy Wespe-t. Azért tartott eddig mert nagyon idegen tőlem ez a szerepkőr , engem szétvetett néha a düh ha kilőtt egy arty miközben adok kapok volt egy másik harckocsival . Gondoltam ha én csinálom majd más lesz.. de nem még mindig kicsit gyávának érzem ezt az egész felülről nézős távolról lövöldözős dolgot .
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 18:07 #58753

  • Zeki
Artykban én is átmegyek a szovjetekre, de lehet a Grillet még beszerzem. A Pz IV-re hajtok, remélem hamarosan lecserélhetem a Pz III-kat....

Páncélvadászban StuG-ra megyek, nekem a Pz Jg nagyon bejött.

Az artyzás nem rossz, de ha egy BT-2, vagy 7 esetleg egy Lucs, vagy másfajta gyors veszedelem odapattan, akkor egyből véged, a játék alatt, meg nehéz dolog, de ha jó a felderítés akkor élvezhető.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 18:15 #58754

  • Rudolf
Sikerült kétszer top gun érmet szereznem tüzérséggel (grille) az egyiket a szokványos módon a másikat pedig városi pályán tankvadász üzemmódban. Igazából nem nagy élvezet tüzérrel lenni, de néha ha már unalmasnak érzem a játékot akkor kicsit feldob a változatosság.
Persze egy telitalálat után a felrobbanó harckocsi kicsit olyan mint egy tökéletes fejlövés a mesterlövésztől.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 18:37 #58755

Rodolf: Akkor azt mondod nem érdemes beruházni a Hummelre? Mert ha tényleg gázos, akkor inkább kiszenvedek azzal a moslék kv-val 1 millát és megveszem az S-51-et. Azt mindenki dícséri...

Amúgy én például direkt akarok artival pénzt keresni, egyszerűen már nincs kedvem tier5-s tankkal tier9-es mezőnyben a frontvonalon harcolni. Akkor inkább beviszem az IS4-t, de akkor meg sohasem lesz meg a 10-es szint ára.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 22 21:26 #58759

  • Rudolf
Sajnos a hummel nem az a pénztermelő tüzérség. Nagy rutinnal lehet kaszálni, de az is elúszik simán ha sokat kell lőni, pláne ha vesztes a csata.
Mivel a hummel nagy lövege a drága lőszert szereti ami több mint ezer pénz, könnyedén átfordulhat még a nyertes csata is mínuszba.(csak ha sokat hibázol)
Nagyjából úgy kell készülni az erőnlétet tekintve, hogy egy PzIV-es bárhol is találod el egy lövés és temető.
Igazából nagyon szórakoztató dolog így lövöldözni csak lassan lehet vele haladni a következő tüzérségig.
Mire meglett a Gwpanther már nagyon megutáltam a hummelt.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 07:36 #58762

  • banditos
Amugy a legjobb pénztermelő az M4 Sherman,mert a kredit szorzója 1,2,a legjobb a játékban.Most megvettem a 2. legjobb motort a tigrisembe,és már hasít is
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 08:10 #58764

banditos írta:
Amugy a legjobb pénztermelő az M4 Sherman,mert a kredit szorzója 1,2,a legjobb a játékban.Most megvettem a 2. legjobb motort a tigrisembe,és már hasít is


Vicces, a tigris és a hasít kifejezést még sohasem hallottam ilyen szóösszetételben.

Az egész pénztermelő baromságból nekem az jön le, hogy ha fejlődni akarsz, akkor fizess a vörös fejlesztőknek...
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 12:02 #58766

  • Zeki
Én lassan de biztosan elbandukolok két ágon és utána áttérek a szovjetekre, ezek az ipari monstrumok amik zabálják a pénzt nem vonzanak, jó csatákat lehet vívni lejjebb is.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 15:29 #58768

  • Panther
Én ma váltottam Tier 7-be, és elég lehangoló volt. A VK3002Db-vel vagyok, és minden csatám azon a 3 pályán volt, ami nem tölt be . Szörnyű, szörnyű...

És ezért adtam el idő előtt a jó kis panzer Iv-est, meg a VK3601(H)-t...

Majd ha lesz lóvém, a VK-t még visszaveszem...
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 17:44 #58770

  • DantesHun
Hát igen. Tier VII-ben ráadásul hatványozottan jön kevesebb credit. Ezért nem szabad eladni, az alacsonyabb tierű tankokat.

Vagy...venni prémiumot. Vagy venni Löwe tankot.

Löwe-vel egy csatában(igaz csak egyszer fordult elő, ritka dolog!) 133 ezer creditet kerestem.
Téma zárolva.

Válasz/Re:World of Tanks 2011 aug. 23 19:28 #58772

  • Zeki
Te jó ég... Az rohadt sok
Nekem most Marder II a kredit szerzőm, mert a Pz III Ausf A nem vált be nekem erre a feladatra. Pz III majd a végső állomás - ahol mindenki meghal - a Pz IV. (De utána azzal gyűjtögetek, és ha tetszik, meg va pont megyek tovább, de el nem adom.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.22 másodperc
Joomla templates by a4joomla