Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

World of Tanks
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: World of Tanks

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 16 11:46 #61639

Zeki beküldte:
Én nem így nézem.

A Maus a játékban egy szerethető harckocsi, ami inkább büszkeséggel töltheti el az ember, ha van egy olyan a garázsában. Klasszikus, aminek tekintélyértéke van.

Az IS-4 - mint tudjuk - fel lett turbózva, és nem rég óta top tank. Sokak szerint lomha, bár a lövege igen jól szaggat. Még a teszt korszakát éli, a klánok próbálgatják a clan war harcmezein.

Az IS-7 az egyik legjobb pedig. Kétségtelen. Fürge, marha nagyot sebez, és pattogós is.

Az E-100 magáért beszél.

Az amerikai harckocsi meg szintén nagyon jó.

Tehát ami ajánlott: IS-7, E-100, Maus


Ahogy én látom, sok ezer top tier csata után. Többnyire mindegyikkel játszottam, kivéve a Maus + T110.
IS-4: 9-es szinten erősebb volt a páncélja, 10-es szinten sokat gyengült. Igaz, hogy a frontján a postaládát már nem üti át minden kistank, de az ár, hogy legyengítették érte az oldalát nem érte meg. Az ágyúban tetszik, hogy viszonylag gyorsan lő, de a 340-350-es sebzések nem kárpótolnak azért a -1.5 sec töltésidőért a régi S-70-hez képest. Ha nem lenne az a 2400 hp szerintem senki nem is használná. CW-re sem viszik mert lassú és a páncélja gyenge mint a harmat.

IS-7: Katasztrófa, gyűlölöm. Iszonyat gyenge az ágyú negatív kitéríthetősége. Sok magaslatról nem tudsz lelőni, mert nem hajlik le a cső, ha meg lebillented a tankot, az többnyire azzal jár, hogy felfeded magad mindenki előtt és jó kis zsíros célpontot csinálsz magadból. A leggyorsabb top tank, egy baj van, hogy 5 km-es kifutópálya kell, hogy elérje a végsebességét. A gyorsulása nem jó és úgy fordul, mint egy bálna. Ha valaki melléd kerül, mindegy milyen szint, simán átlő. Az elejét szerintem erősítették, mert pl IS-4-el egy csomószor pattogok a hasa aljáról. Kár, hogy ez nálam nem történik meg sohasem. CW-re viszik, mert sokkal mozgékonyabb mint a német 10-es roncstelepek.

Maus: A leggyengébb tank a játékban szerintem. Kis szintűek nem tudják átlőni az igaz, de olyan lomha, hogy egy örökkévalóság mire bárhova is odaér. Artisták előszeretettel lövik, meg úgy nagyjából mindenki, hiszen medál is jár a kilövéséért. A tornya szemből könnyedén átüthető ha éppen téged néz. Ha teljesen szembe áll veled akkor a tank eleje középen is gyenge ponttá válik, a két lánctalp között. Ha IS-7, IS-4-el mész ellene és beállsz az oldalába, a gyenge csőkitérítése miatt simán szét lehet küldeni hp veszteség nélkül is. IS-4-nél azonban figyelni kell, hogy nem szabad ekkor megállni, mert van egy kis periszkóp az orosz tank tornyának a tetején amin keresztül az egész!! tankot szét lehet lőni!! o.O Maust csak az vegyen aki CW-re csupán azért szeretne, menni hogy keresztbe állított úttorlasz legyen egy olyan helyen ahol a csapat nem akar védekezni és így megoldják 2-3 Maussal az út lezárását.

E-100: A nagyágyú csak gold lőszerrel használható. Anélkül nagyon pattogós, randomba persze jó, mert ott nem rohangál mindenki 150-200 mm páncéllal. Ha valaki nem multimilliomos, vagy van esze és nem költ erre a béna játékra, akkor neki inkább a Maus-cső ajánlott. Azzal legalább sebezni is fog. A tank hasát mindenki átlövi középen és mivel a váltó elöl van, a játék motorsérülésnek értelmezi, szóval ne lepődjetek, meg ha meglő egy T-29, aztán égtek mint a karácsonyfa... A szembeforgatott tornyot átlőni az ágyú alatt, a 8+ szintű tankoknak általában nem okoz problémát. Kicsivel jobb a menettulajdonsága mint a Mausnak, de a többi nemzet tankjaihoz képest még így is félelmetesen lomha.
Ezt a tankot pl nagyon ritkán viszik CW-re, akit mégis visznek annak le kell tenni a szent esküt, hogy arannyal fog lőni és visszanézik replayben, hogy tényleg azzal lőtt-e, ha nem lefejezik fenégylik és kitűzik a player darabjait a világ négy égtájába.

T110: Az új sztár. Ennek a legjobb a gyorsulása. Szemből borzasztó nehéz átlőni. Olyan 8-9 sec a lövések közti idő. (IS-4-nek 10sec). 1vs1 -ben szétszed bármit ami nem rendelkezik autoloaderrel. Ha jó a játékos és jól mozog a tankkal akkor még a franciákat is szétlőheti simán. Az ágyú kitéríthetősége is kiváló, gyorsan céloz és a sebessége révén elsőnek tudja elfoglalni a jó kis hulldown pozíciókat. Aztán onnan nagyon nehéz visszaverni a top amcsi tankokat. Oldalról hátulról könnyű átlőni, de hát melyik tankot nem? Nem ritka CW-n az olyan csapat, hogy 15 darab T110, aztán fél pillanat alatt ott forgolódnak az ellenség bázisán és gyorsan befoglalják a bázist, vagy könnyedén kilövöldözik a pánikszerűen, ész nélkül rájuk rontó másik csapat tankjait.

Aki szeretne CW-zni és hasznos is szeretne lenni, akkor annak mindenképpen kell egy IS-7 vagy T110. A randomcsatákban az IS-4 is jó lehet, bár a sok arti miatt nem túl nagy élmény.

A franciákkal meg csak a kancsók játszanak.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 11:21 #61647

  • koi
Másik dolog...Szeretném meghívni a bandát egy holnap 16:00-kor esendékes trollkodásra.Gyakorlócsata lesz,Malinovkán.A tankok:egyik csapatnak alap Pz III és IV-esek,StuG(szintén alap),Pz II-őkkel és ha van,egy-két Bison is.A másik:B1 heavy-k teljesen felfejlesztve, H35,D1,D2-k teljesen felfejlesztve,és ha van valakinek,hozza a Matildáját.Hogy miért?Arrasi ütközet 2.0.
Ja,és a németeknél lehet a Pz 35 és 38 is, de mindkettő csak az L/47-es,37 mm-es löveggel,minden más fejleszthető.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 11:40 #61649

  • Panther
Jól hangzik, de sajna egyik sincs a garázsban

DE én akkor is az Is-7 felé megyek, az lesz az első tizesem, és reményeim szerint 4-5 hónapon belül meg is lesz, a kifagyásaim miatt
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 11:58 #61651

  • koi
H35-öt holnapig nem tudnád megvenni?Vagy a D1-et?
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 15:31 #61653

  • banditos
Van PzII-őm.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 15:33 #61654

koi beküldte:
Másik dolog...Szeretném meghívni a bandát egy holnap 16:00-kor esendékes trollkodásra.Gyakorlócsata lesz,Malinovkán.A tankok:egyik csapatnak alap Pz III és IV-esek,StuG(szintén alap),Pz II-őkkel és ha van,egy-két Bison is.A másik:B1 heavy-k teljesen felfejlesztve, H35,D1,D2-k teljesen felfejlesztve,és ha van valakinek,hozza a Matildáját.Hogy miért?Arrasi ütközet 2.0.
Ja,és a németeknél lehet a Pz 35 és 38 is, de mindkettő csak az L/47-es,37 mm-es löveggel,minden más fejleszthető.


Gondolom az Arrasi ütközetbe egy E-75 nem fér be...
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 17:15 #61655

  • koi
Nem sajna,miért,csak az az egy tankod van?
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 17:20 #61656

  • koi
banditos beküldte:
Van PzII-őm.
Gyere azzal,bár a B1-em le fog tarolni,de mindegy...Meg ha van rá pénzed,akkor gyere a Panzer IV D-vel,tudod,az alapverzió,de motor-felfüggesztés-rádió fejleszthető,meg akinek van Soumája,vagy mondjuk Pz 38R-e(R-38),az is jöhet.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 19:30 #61659

Azt csak viccből írtam. Amúgy abban az időpontban én még javában dolgozok, szóval nem is tudok menni. De amúgy lett volna Pz. IV.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 17 20:36 #61660

  • koi
Akkor mikor érsz rá?Mert még el tudom tolni 18:00-ra.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 18 11:04 #61669

  • banditos
Nekem E-75,Valentine KV-2 és PzII-m van ha kell.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 18 11:24 #61670

Szerintem olyan 20 után érnék rá, szóval felejtős. De azért jó lett volna egy jó kis Arrasi csatát összehozni: banditossal ketten E-75-el letámadjuk a sok francia B1, meg AMX fémhulladékokat, de hogy valami balance is legyen, mi nem lövünk, csak taposunk.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 19 13:54 #61699

  • banditos
Raeder beküldte:
Szerintem olyan 20 után érnék rá, szóval felejtős. De azért jó lett volna egy jó kis Arrasi csatát összehozni: banditossal ketten E-75-el letámadjuk a sok francia B1, meg AMX fémhulladékokat, de hogy valami balance is legyen, mi nem lövünk, csak taposunk.

Vagy a hátunkkal tolatva taposunk
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 19 14:32 #61702

  • Panther
Tegnap jól felidegelt egy Tiger. Éppen lerohant egy alaptornyos Kv-1-est meg egy AMX-40-et, és a kisebbiket lőtte ezerrel, nem a veszéjesebbet, és még rammolt is . Én meg átmentem a dombon, nekimentem az E-50-el, hogy azt hiszed, nagyfiú vagy, kezdj velem!

Eltakarítottam a kis piszkot. Mondjuk elég vacak volt a matcmaking, hogy Tier 9-es tankommal egy 4-est meg egy 5-öst kellett megmentenem a biztos haláltól.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 20 05:05 #61714

  • Zeki
Mr. Hero!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.27 másodperc
Joomla templates by a4joomla