Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

World of Tanks
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: World of Tanks

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 20 08:28 #61721

Szóval volt egy 7-es tank aki letámadott egy 5-öst meg egy 4-est egyszerre, téged azonban felidegesített, hogy kicsikkel harcol, erre te odarohantál a 9-es tankoddal, hogy kicsináld a hozzád képest jelentéktelen 7-est... Nem igazán értem ebben a logikát, de biztos.
Amúgy egy jótanács, ha top meddel vagy nem kell ovóbácsit játszani, azok a tankok se felderítésre nem jók, se tűzerőt nem képviselnek egy olyan csatában. Ellenben az őket támadó ellenség kiválóan felspotol téged az artinak, az erősebb tankoknak és a végén azon veheted magad észre, hogy szétlövetted az E-50-et egy gyenge Tigrisért... és a te kisésed viszont már meg fogja érezni a csapatod.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 22 11:28 #61736

  • Jamonserrano
Jut eszembe, nem indul valaki ezen a Super6 tournament-en?
Ha valaki tud egy jó team-et, én is csatlakoznék.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 22 13:03 #61737

Klánok szokták szervezni a csapatversenyeket, csak ott van meg a szükséges háttérszervezés + koordináció, de oda meg nem fogsz tudni bekerülni, mert ha csapatot indítanak, akkor azt biztos a klántagokkal töltik meg, nem jellemző, hogy külsőst vesznek be...
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 23 14:32 #61747

  • Zeki
Ami megérthető. Amúgy is gyakorta a klán lét sok elkötelezettséggel jár, de egyedül meg unalmas.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 24 20:21 #61760

Gyerekek, regisztráltam az EU-szerverre is! Magyar klánba be tud valaki léptetni? Mert akkor még el lehet dönteni, hogy merre fejlődjek...
A hadsereg is csak ugyanolyan pocsék dolog volt, mint minden egyéb, s az egyetlen jó az volt benne, hogy az embernek cimborái akadtak.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 25 06:02 #61763

  • Panther
Reader, már nem volt artyjuk, úgyhogy ez nem volt aktuális

Csak nem szeretem, ha köhög a bolha, közben meg nincs is tüdeje

Úgy látom, el kéne indulni a francia arty vonalon, mert a Bat Chatillon 155 igencsak brutális lett...
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 25 09:51 #61766

  • Zhadorr
Mit szóltok az új harcmódokhoz? Nekem tetszik. Feldobták vele a régi pályákat is.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 26 06:24 #61785

  • Panther
Ja, csak néhány helyen szerintem elég pocsék helyre rakták a bázisokat. Én pl. karélián a védő bázist raknám a "cápauszonyra", és nem fordítva.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 26 11:59 #61792

  • Jamonserrano
Nem volt rossz elgondolás a két új mód, nem csak változatosabb, hanem a védekező-támadó felállással egy kicsit életszerűbb is lett.
Azt tapasztaltam, hogy akik nem vettek részt a nyilvános teszten, eleinte fogalmuk sem volt, hogy mit kellene csinálniuk, a nem létező ellenfél-támaszpont irányába nyomultak teljes erővel, közben meg chaten írogatták, hogy "where to camp?", és hasonlókat. Ez nem is baj, mert csak újdonság, de sokan ugyanazt a harcmodort próbálják követni, mint a klasszikus pályákon, aztán csodálkoznak, hogy halomra lövik őket...
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 26 13:03 #61794

  • Zhadorr
Én Siegfried vonalnál alakítottam volna ki egy védő és egy támadó csapatot, de a védőt a védelmi vonalak mögött, mert ahogy most van, így az egész erődítésnek semmi értelme.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 26 19:32 #61798

  • Zeki
Panther a te klánod nem vesz fel embereket? Csinálom neked a toborzót.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 26 19:56 #61802

Ha lenne felvétel akkor csatlakoznék! Nagy tapasztalatom van, és nagyon jó a taktikai érzékem. Az amerikai szerveren a Királytigrisig jutottam, de most regisztráltam az európai szerveren így itt még csak a Panzer III-ig jutottam.
A hadsereg is csak ugyanolyan pocsék dolog volt, mint minden egyéb, s az egyetlen jó az volt benne, hogy az embernek cimborái akadtak.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 27 07:57 #61804

  • Jamonserrano
Srácok, láttam pár addont működés közben, de sehol nem találom őket, esetleg nem tudtok pár linket adni?

- Over target markers
- FXAA tool grafika javító
- Maximális camera zoom
- Átdolgozott jármű skin
- Onco mini célzó addon
- Damage panel
- Extra füst és hang effektek

Egyébként egy magyar klánba én is szívesen beszállnék, bár nem biztos, hogy minden nap le tudnék ülni a gép elé tolni, de azért igyekszem.
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 27 11:08 #61806

Jamonserrano beküldte:
Srácok, láttam pár addont működés közben, de sehol nem találom őket, esetleg nem tudtok pár linket adni?

- Over target markers
- FXAA tool grafika javító
- Maximális camera zoom
- Átdolgozott jármű skin
- Onco mini célzó addon
- Damage panel
- Extra füst és hang effektek

Egyébként egy magyar klánba én is szívesen beszállnék, bár nem biztos, hogy minden nap le tudnék ülni a gép elé tolni, de azért igyekszem.


wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=34725305
Téma zárolva.

Válasz: World of Tanks 2012 jún. 27 12:15 #61807

  • Jamonserrano
Köszi, kb mindegyik meglett.
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.22 másodperc
Joomla templates by a4joomla