Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

A nap birodalma
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: A nap birodalma

A nap birodalma 2011 dec. 03 16:37 #59976

  • Lorco
Nem tudom volt-e már, nézzétek meg, nagyon jó film:

Egy fiatal angol fiú története a II. világháborús japán megszállás idején. A történet J. G. Ballard önéletrajzi regényéből készült, s egy kisfiú, James Graham szemszögéből meséli el az eseményeket. James csodás élete teljesen felborul, ahol eddig szüleivel élt, Kína egyik legnagyobb városában, a csodálatos Sanghaiban egyszer csak minden megváltozik. A japánok megszállják a várost 1941. december 8-án, s így James számára a csodák nem tartanak örökké. Elszakadva szüleitől, fogságba kerül és a Soo Show táborba szállítják, ahol kísérletet tesz arra, hogy helyreállítsa életét, miközben kitűnik lelkével és méltóságával a környezetében.

Steven Spielberg korunk egyik legnagyobb mesemondója. Történetei mindig a valóság és képzelet találkozásáról szólnak: hősei olyan emberek, akiknek fantáziája életük legfontosabb társa. Spielberg filmjének hőse egy kisfiú, aki szüleivel Kína egyik legnagyobb városában, a csodálatos Sanghaiban él. A csodák nem tartanak örökké. Kitör a II. világháború, és a japán hadsereg elfoglalja a hatalmas országot. Jim elkeveredik szülei mellől, és magára marad a háború kellős közepén. Elfogják, fogolytáborba kerül, és ott kell megtanulnia a túlélés kegyetlen fortélyait. A háború embertelensége és egy kisfiú mindent meséssé alakító fantáziája küzd egymás ellen ebben a mindvégig izgalmas, érdekes és megható filmben.
Téma zárolva.

Válasz/Re:A nap birodalma 2011 dec. 04 13:34 #59981

  • koi
Mehet a filmek kategóriába,az oldalt bezárják(nem én,mert nekem ehhez nincs felhatalmazásom).
Téma zárolva.

Válasz/Re:A nap birodalma 2011 dec. 04 13:44 #59983

  • Zeki
A Témát áthelyeztem, zárom!
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.12 másodperc
Joomla templates by a4joomla