Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

TÉMA: Vélemények, hibák

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 máj. 16 15:54 #34512

  • Zeki
Zeitzer Kurt képe nem jelenik meg.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 máj. 16 16:47 #34517

  • koszta
Zeki írta:
Zeitzer Kurt képe nem jelenik meg.


Hiba javítva, köszönjük!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 máj. 21 14:57 #34757

news.bbc.co.uk/2/hi/in_pictures/8691249.stm

Képek az autópályákról!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 máj. 22 12:51 #34804

  • Zeki
De jópofa, jó az ilyen békésebb képeket is látni.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 03 16:25 #35331

  • Bazooka Joe
Bárki is rakta ki a trianoni képet + ismertetőt az oldalra, dicséret neki!
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 03 16:52 #35332

Igen, köszönjük:)
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 03 18:35 #35335

  • koszta
A cikk már régóta fenn van az oldalon.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 04 07:12 #35336

Zeki írta:
De jópofa, jó az ilyen békésebb képeket is látni.


Hát igen...
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 10:34 #35388

Trianonnal kapcsolatosan:

A cikk jó, de a címét én bizony megváltoztatnám.

Indokom: Szerződésnek azt hívják - a jó öreg római jog szerint - amelyben a szerződő felek, egybehangzó akarattal megállapodnak valamiben, mindkettejük legnagyobb megelégedésére.
Nos legyek tarajossül masnival, ha mi magyarok különösebben elégedettek lettünk volna ezzel a \"szerződéssel\", mi több, tapsikoltunk volna neki, netán hálaadó miséket és körmeneteket tartottunk volna abbéli örömünkben, hogy milyen jó kis szerződést sikerült összehoznunk a győztesekkel.

Ez bizony az antant pofátlansága, azaz egy diktátum volt.

Következésképpen javasolom a címét megváltoztatni, vagy; Trianoni \"békeszerződés\"-re (hogy az idézőjelek karikírozzák a szó eufemizmusát), vagy - a valóságnak megfelelően, magasról téve a kedves egykori antant és kisantanthatalmak zsiványérzékenységére, a valóságnak, és a nemzetközi jognak megfelelően; Trianoni békediktátum-ra.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 11:05 #35390

  • koszta
Hajcihő írta:
Trianonnal kapcsolatosan:

A cikk jó, de a címét én bizony megváltoztatnám.

Indokom: Szerződésnek azt hívják - a jó öreg római jog szerint - amelyben a szerződő felek, egybehangzó akarattal megállapodnak valamiben, mindkettejük legnagyobb megelégedésére.
Nos legyek tarajossül masnival, ha mi magyarok különösebben elégedettek lettünk volna ezzel a \"szerződéssel\", mi több, tapsikoltunk volna neki, netán hálaadó miséket és körmeneteket tartottunk volna abbéli örömünkben, hogy milyen jó kis szerződést sikerült összehoznunk a győztesekkel.

Ez bizony az antant pofátlansága, azaz egy diktátum volt.

Következésképpen javasolom a címét megváltoztatni, vagy; Trianoni \"békeszerződés\"-re (hogy az idézőjelek karikírozzák a szó eufemizmusát), vagy - a valóságnak megfelelően, magasról téve a kedves egykori antant és kisantanthatalmak zsiványérzékenységére, a valóságnak, és a nemzetközi jognak megfelelően; Trianoni békediktátum-ra.


Az érvelést jogosnak találtam, ezért átnevezve.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 11:25 #35391

koszta írta:
Hajcihő írta:
Trianonnal kapcsolatosan:

A cikk jó, de a címét én bizony megváltoztatnám.

Indokom: Szerződésnek azt hívják - a jó öreg római jog szerint - amelyben a szerződő felek, egybehangzó akarattal megállapodnak valamiben, mindkettejük legnagyobb megelégedésére.
Nos legyek tarajossül masnival, ha mi magyarok különösebben elégedettek lettünk volna ezzel a \"szerződéssel\", mi több, tapsikoltunk volna neki, netán hálaadó miséket és körmeneteket tartottunk volna abbéli örömünkben, hogy milyen jó kis szerződést sikerült összehoznunk a győztesekkel.

Ez bizony az antant pofátlansága, azaz egy diktátum volt.

Következésképpen javasolom a címét megváltoztatni, vagy; Trianoni \"békeszerződés\"-re (hogy az idézőjelek karikírozzák a szó eufemizmusát), vagy - a valóságnak megfelelően, magasról téve a kedves egykori antant és kisantanthatalmak zsiványérzékenységére, a valóságnak, és a nemzetközi jognak megfelelően; Trianoni békediktátum-ra.


Az érvelést jogosnak találtam, ezért átnevezve.


Köszönöm.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 13:51 #35396

Mivel nincs bármi topic ezért ide írom ez vélemény az országról.
Előbb beszéltem egy ismerősömmel aki egy lány és 18 éves megkérdeztem hogy megemlékezett e Trianonról erre az ő válassza figyelmeztetés ez lesújtó válasz
hagyjál már a hülyeségeiddel:pinch: hát ez kemény volt.
Nagyon elszomorít az hogy a mai fiatalságot csak annyi érdekli hogy mennyit igyon és drogozon semmit nem tudnak a hazájukról semmi magyar érzés nincs bennük de azt tudják hogy a tv-ben aki énekel annak az anyukájának mekkora a kis láb új mérete.
Ez el szomorító.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 14:16 #35397

panzer2 írta:
Mivel nincs bármi topic ezért ide írom ez vélemény az országról.
Előbb beszéltem egy ismerősömmel aki egy lány és 18 éves megkérdeztem hogy megemlékezett e Trianonról erre az ő válassza figyelmeztetés ez lesújtó válasz
hagyjál már a hülyeségeiddel:pinch: hát ez kemény volt.
Nagyon elszomorít az hogy a mai fiatalságot csak annyi érdekli hogy mennyit igyon és drogozon semmit nem tudnak a hazájukról semmi magyar érzés nincs bennük de azt tudják hogy a tv-ben aki énekel annak az anyukájának mekkora a kis láb új mérete.
Ez el szomorító.


Ebben nem értek egyet veled.

Maradjunk annyiban, hogy sokan, túl sokan vannak olyanok, akiket semmi nem érdekel a saját kis világukon kívül, és egyetlen céljuk valami lötyögés a pont olyan üres haveri körrel, mint ők maguk.

Ugyanakkor vannak nagyon sokan, és ők a többség, akik igyekszenek értékesek lenni.
Őket azonban nem látod, nem látjuk, mert az emberfia csak a feltűnően agyatlan és a feltűnően és kiemelkedően értékes dolgokat veszi észre.

És, hogy \"megnyugtassalak\", minden korban voltak és lesznek is ilyen értéktelen, felületes kis senkik, de szerencsére az országunkat, és egyáltalán semelyik országot azért nem ők jellemzik.

Az kétségtelen, hogy belőlük egy is több az elégségesnél.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 14:30 #35398

De van olyan ország Amerikai pl.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Vélemények, hibák 2010 jún. 06 14:48 #35399

panzer2 írta:
De van olyan ország Amerikai pl.


Na ne álmodj! Azt sem tudják, hogy a fővárosuk nem az azonos nevű államban van!
És nem csak a srácok, de sokszor egyetemi tanárok sem!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.20 másodperc
Joomla templates by a4joomla